Rady pro různé nemoci

Rüdiger Dahlke na základě vlastní zkušenosti ...

SKUTEČNÉ PŘÍČINY NEMOCÍ 

 
https://www.youtube.com/watch?v=UrJM-s6U-3c
 
Rüdiger Dahlke říká, že na základě vlastní zkušenosti jsem dospěl k poznání, že nemoci a jejich příznaky nejsou jen blábol utrpení. Nemoc jasně ukázuje naše vlastní vadné postoje k životu, k sobě a k ostatním lidem.
Skutečnost, že naše chyby se odráží v nemoci, mají tento problém zajistit rychlou opravu. To není tak, že se mají léčit pouze příznaky nemoci, stejně jako tradiční medicína, ale vyřešit skutečný problém, který se nemocí projevuje a odděluje nás od štěstí a harmonie. Video vyřeší skutečný problém, který se nemocí projevuje a oddělí nás od štěstí a harmonie.

 

Video ukázka je z DVD: „Skutečné příčiny nemocí"
z distribúcie: Integrál Brno, s.r.o

Objednávky DVD na: http://obchod.svetgralu.sk/

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt