Rady pro různé nemoci

Nadměrné pocení

Nadměrné pocení, ať už z určité částí těla na nohou, v podpaží či jinde, nebo dokonce po celém těle je pro každého velmi nepříjemná záležitost. Má to různé příčiny. Prvořadé je jejich odstranění. Např. v jednom starém herbáři se doporučuje směs bylin obsahující šalvěj kdy ke 2 dílům její natě přidáme po 1 dílů přesličky a kontryhele. Vezmeme 1 polévkovou lžíci na 500 ml vody, povaříme asi půl minuty a necháme vylúhovat asi 25 minut, scedíme a pijeme vlažné. Pozvolna po doušcích vypijeme 2 šálky během dne. Tento čaj nejen odstraňuje pocení ale působí příznivě i na všechny tělesné orgány. Pijeme ho nejdéle 3 týdny. Potom jeho užívání na stejnou dobu přerušíme a můžeme popíjet po další týdny čaj připravený obdobně z YZOPU LÉKAŘSKÉHO. 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt