Rady pro různé nemoci

Problémy s játry, cholesterolem, proti zánětům, imunitě, trávení a zaražené větry.

 

Od problémů  s játry a proti cholesterolu mne pomohla směs

ostropestře, anízu a fenyklu. Tyto byliny se míchají ve stejném poměru. Není k tomu však zapotřebí celých balíčku ale stačí od každého 1 polévková lžíce. Uvedenou směs najemno rozmixujte a uschuvejte v uzavřenej skleničce. Je vhodné jí užívat po obědě vzít si lžíčku této směsi a zapít vodou. To provádějte dlouhodobě asi 3 týdny. Potom si na 2 až 3 týdny udělejte pauzu a pak zase vše zopakujte.

 

Starověkí moudří řeckí učenci píšou v jejich dávných knihách, že aníz působí proti zánětům v těle a podporuje IMUNITU.

 

Fenykl je zase vhodný na trávení nebo dětem na zaražené větry.

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt