Rady pro různé nemoci

 

Jak na finanční hojnost podle numerologie -
Soňa Sofi

https://www.youtube.com/watch?v=drveZGjjpYs

Vysielané naživo: 23. 1. 2018
 

Další živé vysílání s numeroložkou Soňou Sofi s praktickými radami - kdy investovat, do čeho - byt, nemovitost, půda nebo nějaký pozemek - kdy být naopak obezřetným a zvažovat hypotéky či dlouhodobé úvěrování nebo investice do podnikání - jak mohou lidé rozproudit energeticky a prakticky tok financí - čím vším to mohou podpořit - nejen nastavení mysli ale i praktickými návody - jak vydělávat peníze, tak aby se náš život nestal jen honbou za zisky mamonem nebo slávou, ale abychom tvořili srdcem - jaký jsem typ, pro spolupráci, individuální práci, zaměstnanecký poměr, či zda mohu podnikat sám za sebe, ve spolupráci s někým nebo založit rodinnou firmu - při neúspěchu, který se nevyhýbá nikomu z nás - najít příčinu a ukázat cestu - jak zvládat své finanční závazky a strach spojený s obavami o dostatek finančních prostředků

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt