DOPORUČENÉ PRODUKTY

Aktualizace - Novinky

OVOCE -  ze stromu GRAVIOLA

velmi účinné ovoce v boji proti rakovině,
likviduje také parazity, infekční nemoci, 
podporuje zdraví v prochladnutí,
je nevhodný pro těhotné ženy !

Odkaz na stránku:

http://www.rain-tree.com/graviola.htm#.UQlqCr92Suk

 

      

 

Nedávno jsem našla na internetu velmi účinný prostředek - ZDRAVÉ OVOCE jak byl sledován již dříve vedci který zjistili že má také účinky proti rakovine, který mezi jinými, likviduje taky parazity a další nemoce.  Je to ovoce z Graviola stromu. Ta dužina se vybere - je cela bílá, promícha se z vodou, přecedí a smíchá se s citrónovou šťavou. Když budeš mít o tento lék zájem, tak si vycvakej na Google : Graviola tree. Je tam těch informací plno.

 

Graviola Tree môže naozaj vyliečiť rakovinu ?

ANO může… (preklad z angličtiny přes translator Google)

 

Soursop je ovocie stromu pôvodom zo Strednej a Južnej Ameriky - Mexiko, Kuba, Kolumbia, Brazília, Peru, atď. V súčasnej dobe, je to aussi domáci do Afriky a juhovýchodnej Ázie. Zelené plody môžu vážiť až to 3 kg má niekoľko použití, na rozdiel od potravín kvalít informačných a komunikačných technológií. Avšak, chuť nie je to, čo má Graviola populárne. Graviola, alebo Annona muricata ako je IKT vedecký názov, má vyliečiť rakovinu.

 

Mnoho storočí africkí a juhoamerickí ľudia používali ovocie zo stromu Graviola a liečili infekčné choroby, parazity, depresie a prechladnutia. Moderné deň výskum preukázal, Graviola To naozaj pomáha v situáciách prácu.

 

Takže, prečo si ľudia myslia Graviola  že  pomáha liečiť rakovinu? V Južnej Amerkey je ovocie a jej fazuľky aussi ako uznané úspešne zabiť určité typy rakoviny prsníka a buniek rakoviny pečene - druhov, ktoré sú obzvlášť odolné voči chemoterapii !!!

 

No rozsiahle výskumy - predložené dokumentovať a Vedecky Preukázať lekárske vlastnosti Graviola. Celkovo možno povedať, že naozaj nie je žiadny dôkaz, že táto rastlina pomáha pacientom s rakovinou. To nikdy nezabránilo, aby sa na niektoré stránky propagovalo a predávali sa pilulky ako zázračný liek na rakovinu Graviola.


Existuje len málo informácií o aussi, ako tento predmet má vplyv na ľudské telo ovocie. Čo je známe je už Graviola To môže viesť k poškodeniu nervov a vyvoláva príznaky z tých, ktoré vyzerá ako Parkinsonovou chorobou.


Je Graviola expnsive? Mali by ste to skúsiť? No, pred konzultáciou s lekárom, nemali by ste experimentovať s vlastným zdravím. Graviola nie je to drahé aj keď. 100 Kapsuly možno zakúpiť za cca 15 dolárov. Oni malo by sa brať 3-4 krát denne, 2 kapsule zakaždým. Takže, fľaša 100 kapsúl Graviola trvá asi 2 týždne.

 

Skutočnou otázkou je - môže Graviola strom efektívne liečiť rakovinu? Dôvodom pre nedostatok ľudských skúšok určí na užitočnosť To môže ovocia by to mohlo byť, že farmaceutické spoločnosti sa snažia presadzovať, aby existujúce liečby rakoviny ako jediný dostupný spôsob, ako zahnať smrtiacej choroby. Prvý výskum na efficacité závodu Graviola bola vykonaná v roku 1976 v Spojených štátoch. Boli závery bezvýsledná, hoci bolo preukázané, que les listy rastliny Graviola boli obzvlášť užitočné pri ničení niektorých zhubných nádorových buniek. Perdue univerzita bola druhej telo na vedecký výskum v tejto veci conduite. Test pomáha potvrdil, že Graviola liek prostaty a rakovinu pankreasu.


Aktívne zložky v závode sú Graviola acetogenins Annonaceous. Sú naozaj silné látky, ktoré posess protinádorové účinky. Malé dávky em sa zistí, že skutočne účinná pri ničení rakovinových buniek.


Graviola strom je odpoveď na všetky rakovinou nádejou? Nie je definitívna odpoveď niekto môže dať to.Nádeje mnohých ľudí, ktorí môžu ležať v Výskumníci upevniť miesto závodu Graviola v modernej deň vedy a medicíny a možno to zaviesť ako zázračný liek na rakovinu.

 

Graviola strom - ako ho používať

V modernej dobe, Graviola je veľmi zaujímavé Lekárski výskumníci Pretože obsahuje chemické látky zvané annonaceous acetogenins. Po niekoľkých štúdie ukázali, že práca chemikálie môžu úspešne zaútočiť na rakovinové bunky. Prebiehajúce diskusie je, čiGraviola strom nie je oficiálne patentovaný ako hromadné medikácia na liečbu rakoviny, aj keď štúdie sú stále vo veľmi skorom štádiu, a odhaliť Mohol by to byť niektoré nežiaduce účinky medication.All stránok, ktoré ponúkajú Graviola produkt skupiny stravy tvrdí, celkom presvedčivo, že žiadne vedľajšie účinky spôsobujú Ako liekov proti rakovine.


Graviola strom možno nájsť v Južnej Amerike a ďalších tropických ostrovov a rastie najlepšie v tropických lesov klímy. Známy ako brazílsky papája, soursop a Guanaba, existuje mnoho ďalších mien, ktoré najmä odkazovať na strom alebo jeho ovocie. Ovocie je zelená s veľkosťou 6-8 palcov (15:24 až 20:32 cm) v priemere.


V dávnych dobách sa listy stromu Graviola boli použité na prípravu čaju na zníženie opuchu slizníc, horúčka alebo na liečbu najmä sa ochorenie pečene. Čierne Semená plodov sa používajú ako nástroje proti červov. Všetky časti stromu pojať a vstrebať, keď máte upokojujúce plodu mäsa effect.The je veľmi populárny v štiav, sorbety a Shakes a je ostrý a sladký. Ovocie je možné jesť, aj keď pre mnoho ľudí a komunikačných technológií chuti je kyslá. Ako chuť Graviola strom nie je nič zvláštne a nie je vhodné jesť, od staroveku používa cieľ, aby sa medicines.The ovocie je-bol použitý k zníženiu bolesti kĺbov, na liečbu srdcových ochorení, alebo ako sedatívum na zníženie príznakov kašľa alebo chrípky .


Graviola môže samozrejme použiť, pretože vypadávanie vlasov, tam sú niektoré objektívne nežiaduce účinky a malo by sa treba starostlivo posúdiť. Po prvé, môže byť Graviola dáviaci. Veľa šťavy Graviola môže u niektorých osôb vyzvracet, že je to dosť odlišné, než štandardné chemoterapia. Po druhé, Graviola mierny inhibičný účinok má na kardiovaskulárny systém a malo by sa vyhnúť tým, že ľudia so srdcovým ochorením alebo ľudia s problémami srdca alebo krvný tlak. Tretia Graviola môže stimulovať sťahy maternice a je prísne zakázané pre tehotné ženy. Ďalšie postranné efekt interakcie s antidepresívami. Graviola môže aussi Už antimikrobiálne vlastnosti prospešné baktérie, ktoré zabíjajú v koži, čreva a pošvy.


Dlhodobé užívanie môže viesť k droždie a plesňové infekcie. Tieto chemické látky prítomné v Graviola Už fazuľky aussi u ľudí s ochorením, atypické Parkinsonovou, hoci žiadny príčinný vzťah je pevne zavedené podniky. Zatiaľ čo obchodníci môžu nárokovať ovocia Graviola, zeleniny a ďalších akcií sú úplne bezpečné terapeutické dávky, riaditelia majú nemajetných ešte Hodnotené práce závierka ako strom Graviola je stále považovaný za doplnok stravy. Kým rastlinné zložky používané v miestnej lieky, to zostáva otázkou, či Graviola je vlastne užitočná. Aspoň, vždy Graviola malo by sa používať iba pod dohľadom lekára.

 

Graviola - naozaj zvláštny strom !

Výsledky americkej zdravotníctva ústavu sú ohromujúce: HSI vedci alkaloidy štátne útvary v stromu Graviola môže zničiť rakovinu. Graviola pochádza z botanického rodinného Annonaceae, preto latinský názov Annona muricata.


Už niekoľko rokov, Graviola strom Zúčastnené bylinkári, ktorí počuli o tom od miestnych kmeňov informačných a komunikačných technológií s "antidepresívny účinok." Keď v kôre stromu Graviola boli nájdené vilkakora ako alkaloidov, je okamžite sa stal predmetom záujmu výskumné a farmaceutické ústavy.Výťažky z Graviola Tento útok a zničiť s extrémnou presnosťou, sa rakovinové bunky nemôžu skúmať iba z dôvodu možnosti použiť v liečbe nádorov.


Prestížne výskumné ústavy Potvrdené efficacité stromu Graviola na vysoký krvný tlak, reumatizmus, nespavosť, rôzne vredy, skorbut, malária, horúčka, húb, spôsobené dermatofytmi. Táto skutočnosť je zarážajúce, keď selektívne ničí rakovinové bunky Graviola listy zdravé bunky neporušené, Čo znamená, clustering, že pôsobí inak ako agentov používaných pri chemoterapii sú známe a škody, ktoré celý organizmus. To est aussi zistené Graviola, ktorý zabraňuje infekciám, zlepšuje náladu a dodáva energiu. Rovnako ako vilkakora, ide o posilnenie obranyschopnosť organizmu. Zistenie Health Sciences Institute sú podporované tromi spoločnosťami aussi amerických farmaceutických. Jedna štúdia za niekoľko rokov sa snaží napodobniť Vytvoriť laboratórium chemických zlúčenín uvedených v kôre stromu Graviola. Bohužiaľ, úsilie nie je úspešné práce. Spoločnosť sa pokúšala získať licenciu pre rok špinavé extraktu zo stromu, účel federálny zákon neumožňuje patentovanie prírodných látok. Sny pre rýchle zisky a dôjde aj cez obrovské finančné dotácie investovaných do laboratórne práce, sa štúdia ukončená, a ich zverejnenie zakázané.


National Cancer Institute výskum Graviola začala v roku 1976 s cieľom objaviť protirakovinové lieky. Ako už bolo skôr, sa analýza vykonáva na kôry, koreňov, plodov a semien stromu Graviola. Indiáni, ktoré boli pripravené svoje lieky používané na liečbu ochorení srdca, pečene, astma, Graviola Artrit. Vedci porovnaní ICT s vplyvom známych chemických protirakovinový liek Adriamycyn. Laboratórne testy preukázali, vysoko efektívne fungovanie aktívnych zlúčenín Graviola. Je potvrdené, že informačné a komunikačné technológie potenciál je 10.000 krát potenciál väčší ako Adriamycyn. Výťažky z Graviola sú úplne prírodné - nemajú vedľajšie účinky. Mierne podráždenie zažívacieho traktu môže byť iba obtenues Pri dávkach vyšších ako 5 g, a to len ak sú použité na lačný žalúdok. Graviola bol aussi študoval na Katolíckej univerzite v Kórei. Tam, Vedci potvrdili, že dve chemické zlúčeniny získané zo semien Graviola majú "selektívny spôsob", takže "em spoľahlivý nástroj zničiť rakovinové bunky nádorov prsníka a hrubého čreva. Listy stromu Graviola testované Purdue University, aussi Obsahujú látky, so silným protinádorovým aktivitou. Vedci tvrdia, že sú veľmi účinné pri liečbe 12 typov tumorov, Vrátane rakoviny pankreasu, pľúc a prostaty. Klinickí lekári potvrdzujú, aussi diplomovej práce tvrdenie, s mnohými príkladmi liečiť rôzne choroby sú príležitostné pacientov. Napríklad, niektoré riaditeľ Texas s pokročilým karcinómom prostaty, ktorí miesto komplexné operácie sa rozhodol vziať lektvar Graviola. Po dvoch týždňoch liečby PSA Keď klesla na nulu, a sonografické štúdie a skúšky s gama lúčov ukázali, že Has No jeho formácie tela nádoru.
Neustále stlačte uverejnené materiály pre zriadenie plantáží v amazonskom širokej Graviola, ktorý hlavne Američania investujú.

 

Graviola Tree - Výhody

Graviola strom je bylinný strom, ktorý je populárno nájdený okolo karibských ostrovov, rovnako ako amazonskej džungle. Bežne je známy ako soursop, a technicky označuje ako Annona muricata. Graviola ovocie je k dispozícii Obvyklé čerstvé zo záhrady alebo v konzervách forme. Ostatné podiely stromu sú zvyčajne k dispozícii vo forme prášku, účel aussi môžete získať 'em zo záhrady. Listy, korene, kôra, kvety, ovocie a semien stromu Graviola boli použité pre deti na liečenie rôznych chorôb. Existuje mnoho Graviola doplnky na trhu, je často používaný ako bylinné doplnky pre rôzne druhy chorôb.

 

Nutričná hodnota stromu Graviola

Rôzne podiely stromu Graviola obsahovať rôzne druhy živín. Avšak, väčšina je živiny sú sústredené v buničiny a semien Graviola.
Buničiny a semien živín Graviola obsahovať nasledovné údaje: 

 

• titračnej kyselina 
• Non-redukujúce cukor 
• hrubý proteín 
• vlhkosti 
• hrubá vláknina 
• Fat 
• Sacharidy 
• rozpustný vo vode popol 
• Vápnik 
• Acetogenins 
• A Annopentocins 
• Annopentocins B 
• Annopenticins C 
• Muricins 
• Muricapentocin 
• Annomuricine 
• A Muricatocins 
• Muricatocins B

Iné ako zložiek nájdených v buničiny ovocia a Graviola strom , Graviola listy stromu sú bohaté na acetogenins Monotetrahydrofuran, že IKT dať tomu liečivé schopnosti.


Zdravotné výhody Graviola stromu

raviola strom je populárny pre protirakovinové účinky IKT. To zaobchádza s rôznymi druhmi rakoviny, ako je hrubého čreva, prsníka, pečene, slinivky brušnej, cervikálnych, lymfóm, pľúca a rakovinou prostaty. To izoluje a zabije prostaty a hrubého čreva rakovinové bunky individuálne, bez toho by to ovplyvnilo okolité zdravé bunky. Testy preukázali, extrakt z Graviola que le stromu inhibuje rast buniek zodpovedných za rakovinu prsníka, a vedie k úbytku buniek zodpovedných za pečeňových nádorov. Už štúdie zistili, que le efficacité extraktu listov Graviola je vyššia ako pravidelné chemoterapiou. Jedným z dôvodov, prečo sa Graviola malo by sa používať na liečbu rakoviny je, pretože to nemá vplyv na vlasy a žalúdočné bunky, ako iné chemické liečby.


Ďalšie zdravotné výhody Graviola patria nasledujúce: 

 

• Graviola strom extrakt je prírodné antidepresívum. 
• Znižuje krvný tlak. 
• Graviola ovocie má antibakteriálne vlastnosti. 
• Graviola ovocie môže byť použitý na liečbu aussi rôzne parazitické infekcie. 
• Jedná sa o liek proti hnačke. 
• Dojčiace matky môžu mať Graviola ovocia za účelom zvýšenia výstupu mlieka. 
• Graviola výťažky bilancie srdcového rytmu Malthus Ochrana pred búšenie srdca a nepravidelný tlčúcim srdcom. 
• Je domáce liek na herpes simplex vírus. 
• Vytvrdzuje artritídou. 
• Je prírodný liek na srdcové choroby. 
• Ošetruje pečene. 
• Vytvrdzuje astma. 
• Je to prirodzený imunitný booster.

 

Hoci Graviola strom je zázračný liek, je vhodné obmedziť svoj ​​dennú spotrebu ovocia alebo doplnkov.Vzhľadom k tomu, že je to spojené s Parkinsonovou chorobou Medzi ďalšie nežiaduce účinky. Vyhnite sa brať to na dlhšie časové obdobie, pretože to môže spôsobiť negatívne účinky, ktoré by mohli byť fatálne.Aby bolo možné využiť z Graviola, vezmite si ju v oblasti IKT, prírodnej forme. Ak užívate vo forme doplnkov, budete riadiť pokynmi pre dávkovanie malo by sa vzhľadom.

 

Odkaz na stránku:

http://www.rain-tree.com/graviola.htm#.UQlqCr92Suk

 

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt