DOPORUČENÉ PRODUKTY

Knižní Novinky

 

 

Srdečne zdravím,

 

s potešením oznamujem, že kniha Príbeh Lásky (Rozprávka pre dospelých) sa na svet vypýtala 9. 6. 2017.

 

Je to príbeh o tom, ako trinástich rozličných ľudí, ktorých dovtedy spájala len nechuť k sebe samým a k svetu okolo nich, zázračne zmení stretnutie s Láskou. A zároveň aj príbeh o tom, že hoci každý, kto prejaví dostatok pokory, odvahy a odhodlania, môže v sebe naveky niesť dar Lásky, Láska nikdy nikomu nepatrila a patriť nebude; o tom, že Láska sa odovzdáva, ale neslúži... ani tým najbohatším a najmocnejším.

 

 A tak vám knihu hneď aj sprístupňujem.

 

Ak si do webového prehliadača skopírujete nasledovný link,

https://ulozto.sk/!8NbI8Ac4Rc9b/pribeh-lasky-rozpravka-pre-dospelych-pdf

(zvoľte pomalé sťahovanie, pokiaľ nemáte registráciu na rýchle sťahovanie)

otvorí sa vám celá knižka v pdf formáte. 

 

Ako som už vopred avizovala, a ako je uvedené aj na vnútorných stranách obálky knižky, jej otvorenie nie je spoplatnené. Pokiaľ sa vám knižka bude páčiť, čímsi vás obohatí, zaujme, môžete (ale nemusíte) poukázať dobrovoľný finančný príspevok (číslo účtu je uvedené na konci knihy, spolu s kontaktmi na mňa. Veľmi prospešné bude aj to, ak sa rozhodnete uvedený link ďalej zdieľať; knižku šíriť medzi vašich priateľov, známych; všade, kde uznáte za vhodné; označiť, že sa vám stránka „Príbeh Lásky“ páči...

 

Všetko ostatné už nechám dopovedať a rozpovedať knihu.

 

Príjemné čítanie.                  

 

Magdalena Gondolova
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

FB: Magdaléna Tvarožková Gondolová

FB: Príbeh Lásky

www.pribehlasky.vlastnyweb.sk
+421 908 153 083

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt