DOPORUČENÉ PRODUKTY

Důležité sdělení lidem ...Vzkaz pro Pozemšťany ...

NĚCO MEZI NEBEM A ZEMÍ  -  ELI Dagmar Růžičková 

NĚCO MEZI NEBEM A ZEMÍ
Eli Dagmar Růžičková

 

 LÁSKA JE KLÍČEM ke všemu ...
např. i k sdílení informací lidem ...
Důležité sdělení lidem ...Vzkaz pro Pozemšťany ...

NĚCO MEZI NEBEM A ZEMÍ
ELI Dagmar Růžičková

*******

Tyto texty a sdělení 
byly věnovány s láskou ku pomoci lidem
na této webové stránce www.skola-lecitele.cz a  www.pomoc-lidem.cz 


****
NĚCO MEZI NEBEM A ZEMÍ

ELI Dagmar Růžičková 

Předmluva

Tento svět se nachází na rozcestí, kde třeba volit každý den ke komu se přidám. Starý svět žijící v násilí a lžích, ovládaný penězi a sexem – tak tento svět se bude pomalu ztrácet. Alespoň věřím, že tomu tak bude.

Mnozí z nás už cítí ty změny visící v prostoru, tedy v kolektivním vědomí lidstva.
Tato knížka nepřináší nic nového těm, kteří už kráčí cestou ke Světlu. Ale pro ty, kteří ještě stále váhají nebo nevěří, že jsou andělé, že nás hlídají a pomáhají nám, že jsou vesmírní přátelé (někdy označovaní jako mimozemské civilizace) a v duchu si říkají – to není možné… ale co když… no něco asi je… něco musí být. Tak možná pro ně bude tato knížka impulsem. Impulsem k probuzení.
Každé probuzené duše je třeba, každá má velikou cenu.
Každému z nás se dějí tyto věci, tyto zvláštnosti. Ony ale nejsou až tak zvláštní, to jen my je nevnímáme nebo úspěšně ignorujeme. A v tom to právě je. Stačí se jen zklidnit, trochu ubrat plyn a začít vnímat, šustění větru, strom, který na mne začne mluvit, kámen na cestě, který řekne ahoj a…
A najednou v tom posvátném tichu plném lásky, životní a živoucí energie, spatříte i vy toho svého pomocníka, toho svého anděla.


Obsah 5
Jak jsem uviděla anděla I.
7 Jak jsem uviděla anděla II.
10 Jak jsem se znovu ne-vdala
13 Andělé uzdravují
15 Odjinud I
16 Odjinud II
18 Odjinud III
20 Odjinud IV
22 Odjinud V
25 Odjinud VI
28 Odjinud VII
30 Odpovědnost lidských bytostí
32 Pomoc vesmírných přátel
35 Andělé umí manipulovat s hmotou
37 Na návštěvě u maminky a tatínka
39 Strýc
40 Uriel – zázraky jsou všude!
41 Triton
43 Anděl strážný

SDĚLENÍ 05-09 – dřívější sdělení

45 Vzkaz pro Pozemšťany
50 Několik doporučení
53 Léčba Světlem
56 Nové buňky
57 Technika léčby
59 Shrnutí 65 Geny a DNA
69 Náprava
73 Rozhovor se Stvořitelem –pilotní myšlenka
80 Intermezzo– dobrý učitel (dřívější sdělení)
80 Cesty duší I (dřívější sdělení)
85 Cesty duší II (dřívější sdělení)
88 Tři hřivny (dřívější sdělení)
89 Cesty duší III (dřívější sdělení)
84 Cesty duší IV (dřívější sdělení)
96 Cesty duší V (dřívější sdělení)
99 Klam – maja(dřívější sdělení)
100 Jak je to z Biblí(dřívější sdělení)
102 Vesmíry Světla – Domů 1 (dřívější sdělení)
104 Vesmíry Světla – Domů 2 (dřívější sdělení)
106 Ve Světle – zábava (dřívější sdělení)
107 Ve Světle – milostné vztahy(dřívější sdělení)
108 Ve Světle – zrození(dřívější sdělení)
110 Ve Světle – životní etapy(dřívější sdělení)
113 Ve Světle – zdraví a nemoc(dřívější sdělení)
116 Ve Světle – tvorba a práce(dřívější sdělení)
118 Ve Světle – milostné vztahy II (dřívější sdělení)
120 Ve Světle – příroda a zemědělství(dřívější sdělení)
124 Zbavte se strachu (dřívější sdělení)
128 Návraty (dřívější sdělení)

SDĚLENÍ 9 -14 – výběr –
129 Promluva k eurozóně
132 Dutá Země
133 Co se nyní odehrává na Zemi?
136 Sexuální energie
138 Rodinná aura - národ
140 Transformace

5

Jak jsem uviděla anděla I
Vlastně bych ,měla začít trochu z jiného soudku.
Od mala jsem si připadla jakoby odjinud. Dělala jsem věci jinak a hlavně jsem přemýšlela a cítila jinak . Dnes zpětně chápu své rodiče, kteří to neměli se mnou jednoduché , právě proto, že jsem vykazovala jisté anomálie v chování i v cítění . Nechtěla jíst maso od zvířátek , to má celkem dosti dětí ,vajíčka ,protože by tam mohlo být kuřátko , rajčata ,protože mi připomínala krev . Nemohla jsem chodit k holiči neboť mi nikdo nesměl sahat na hlavu .To tedy mám do dneska . Styděla jsem se chodit na toaletu , to jsem chodila tajně ,když nikdo nebyl doma , neboť jsem to považovala za potupné . Také smrkat ze stejného důvodu . Takže si moji rodiče celkem se mnou užili . Obzvlášť , když jsem byla nemocná a odmítala jsem polykat prášky , které do mě přímo cpali násilím za mého velkého řevu a odporu . Zato jsem v horečkách vídala bytosti ,které ke mne natahovaly ruce a gestikulovaly a já jsem věděla že nemůžu umřít , protože ty bytosti čekají ,že jim nějak pomůžu .
Až časem jsem zjistila, co to bylo nebo kdo jsou oni , proč vypadají a gestikulují tak ,jak jsem to viděla. Nyní mohu říci, že většina ,tedy mám dojem ,že všechny co jsem viděla ,jich již pobývá ve Světle. Děkuji za to .
Vzpomínám si ,že jako malá holka jsem cítila, že si se mnou někdo povídá nebo hraje a byla jsem vlastně ráda sama , tedy sama s těmi neviditelnými kamarády .
A jak šel čas a jak na mne působila škola a výchova ,tak jsem zapomněla na to, že jsem v dětství slýchala hlasy a viděla bytosti a cítila tu Boží přítomnost . Zapomněla jsem na vše s čím jsem na tento svět přišla . No a potom škola dospělost , děťátko a manželství .

6
Manželství, byla pro mne velmi špatná , bolestná a těžká zkušenost . Ale díky tomu jsem se dostala tak na dno , že jsem byla nucena vyhledat pomoc a to jinou než lékařskou Když jsem své kamarádce vyprávěla své zážitky , řekla mi , To je něco hodně špatně a poslala mne k jednomu léčiteli .
Tedy poslala , ten nejprve chtěl moji fotografii a až si ověřil ,že je mu dovoleno mi pomoci a že je schopen mi pomoci, tak jsem mohla vykonat , pro mne velmi rozhodující návštěvu . V mém životě se odehrál důležitý krok .
Když jsem byla poprvé u léčitele jménem Jiří , pověděl mi ,že mám k sobě přisátou astrální bytost , dokonce asi dva roky , což odpovídalo nástupu mým potížím . A potom ji odvedl. Naprosto zřetelně jsem cítila ,jak mým tělem stoupá vzhůru cosi nepopsatelného a opravdu to pomalu stoupalo vzhůru a vysunovalo se to z mého těla .
A jak to stoupalo a opouštělo to mé tělo, tak mi začaly téct slzy , slzy jako hrachy .
Necítila jsem však žádné emoce k pláči a tak povídám : jak to ,že mi tečou slzy když já nebrečím ?
A Jiří mi odpověděl, to nepláčete Vy,ale ta, co Vás opouští , loučí se s Vámi . V tu chvíli jsem i já začala plakat . Bylo mi jí líto . Jiřík však pravil , lítost není na místě , ona již nepatří do tohoto světa.
A je pro ní , pro Vás a všechny zúčastněné dobré, když odejde tak kam má . Popřejeme ji šťastnou cestu ke Světlu. Bytost stoupala vzhůru . Mne se tak ulevilo ,tak hluboce ulevilo , že jsem to najednou zase byla já , rozhodná , reálná , pevná , vidoucí . Potom už to šlo rychle , rozvod , svoboda , nový život .
Nový život ,nový přátele ,respektive staronový přátele . Nešlo to sice tak rychle a hladce , ale dalo by se to takto ve

7
zkratce popsat . Ještě se vrátím k Jiřímu , jež se stal průvodcem a učitelem v mém životě .
Jemu a jeho krásné ženě Vilušce moc děkuji za přijetí do jejich rodiny , které se mi dostalo .
Ale to předbíhám . Proběhlo to asi takto . Při druhé návštěvě jsme byli já a Jiřík v pokoji a on mi rukama uhlazoval mojí auru ,která byla narušena jednak neharmonickým manželstvím a jednak přivtělenou bytostí Když tu se stalo něco , co i po těch letech mám jasně před očima. Stáli jsme asi tak krok od sebe ,asi tak necelou délku paže . Když tu z mého těla vystoupila bíle svítivá, jemná postava , rovněž z Jiříkova těla vystoupila jemná, bíle svítivá postava a před našimi zraky se obě bytosti objali a potom krokem zpět se opět vrátily do našich těl .
Chvíli jsme tam oba stáli a jen koukali , po chvíli jsem se zeptala ? Viděl jste to taky ? A Jiřík odpověděl : „
Viděl.“ Potom jsem šli do vedlejšího pokoje , kde na nás čekala jeho žena Viluška a oba jsme jí to honem vyprávěli . Od toho dne jsem přijala nabídku tykání a od té chvíle po dnes , což už je víc jak osmnáct let jsme přáteli . Od té doby se začali dít věci . Navrátilo se to ,co jsem znala kdysi . Jak jsem uviděla anděla II
Chvíli to trvalo ,než nás rozvedli , ale už většinu té čekací doby jsme spolu ani nebydleli .
Znovu se mi vrátila vědomost ,že mne kdysi doprovázeli andělé , že jsem o nich vyprávěla i v práci , ještě kdysi za minulého režimu . Trochu odbočím ,ale jen trochu . Na jednom MDŽ jsem vyprávěla že občas vídám anděly , že si s nimi povídám a že nám pomáhají , jak jen jim dovolíme. A jak je požádat o pomoc .

8
Trochu jsme popíjeli vínko a tak bujará nálada provázela večer. Nikdy jsem moc nepila a tak jsem po večírku vezla mého lehce ovíněného kolegu a kamaráda domů . Už nevím co jsem mu říkala , když tu najednou stáhnul okénko a volal : „kde jste mí andělé ?“ Život šel dál a stalo se spoustu věcí , náš podnik zrušili , přišla revoluce a každý si našel svou novou práci . Potkali jsem se po deseti letech . Chvíli jsme si povídali ,co kdo a jak se má a on najednou povídá:“ hele ty jak jsi mi tenkrát říkala o těch andělech ,funguje to ?“ A já povídám: „ Ty jsi to pamatuješ ?“
No to víš, že to funguje, stačí požádat a být vděčný , jen to zkus . A on povídá:“ no já jen ,že bych je teď moc potřeboval .“ To bylo pro mne veliké a milé překvapení .
Takže vrátím se k naší domácnosti . Už jsme bydleli s mým synkem sami . V té době už jsem pomalu nabírala zase síly a sebevědomí .
Jednou v noci jsem měla pocit, že se na mne někdo dívá . Otevřela jsem oči . Otevřela a vykulila oči ,vedle mé postele stála krásná malá holčička . Bylo léto a venku se počalo rozednívat , na dveřích jsem měla na ramínku pověšené vyprané bílé šaty. Dívenka stála u mé postele , ale jak jsem otevřela oči nedívala se na mne. Trochu jsem se lekla a v duchu si říkám, kde se tady vzalo to dítě ,dyť máme zavřeno , další myšlenka šla hned vzápětí. Ta dívenka svítí .Za dívenkou visely ty bílé šaty ,ale v jejím světle úplně zanikaly . To dítě svítí ! Anděl !to je anděl !
Zavřela jsem oči a znovu je otevřela , pořád tam stála. Napadlo mne ,přišla si pro mne, trochu jsem se lekla . Říkám jí:“ nemůžu teď odejít neměl by se kdo starat o Štěpánka . Běž pryč bojím se Tě .“
Dívenka však stála a svítila a já se začala klidnit . Zavřela jsem oči již odevzdaně . Když jsem je však zavírala viděla

9
jsem jak se dívenka otočila a sahá na mne a něco mi vložila do břicha .
Jak se mne dotkla udělalo se mi tak krásně ,tak lehko , tak svobodně , bezstarostně , lehko …. Otevřela jsem oči a povídám, budeme si povídat ? A tu vidím jak se to nádherné svítivé děťátko začíná mihotat a začíná se mi ztrácet . Nechoď pryč chci si s Tebou povídat . Ale už jen několik paprsků a byla pryč. Rozbrečela jsem se . To byl můj anděl , můj naděl . Můj anděl je malá dívenka , dítě .
Vstala jsem a ještě v euforii jsem začala obvolávat mé kamarádky . To tedy třeba říct , že si v tomto období ,než jsem si opět zvykla na přítomnost jiných bytostí nebo jejich zjevování , dost užily ,neboť jsem jim každou chvíli volala a to jakoukoliv denní i noční dobu .
Na druhé straně sluchátka se ozval rozespalý hlas , co je dyť je ještě noc ? Justýno můj anděl je malá holka brečela jsem do telefonu .
Počkej co blbneš ,jaká malá holka, co se děje ?Justýno měla jsem tu anděla , můj anděl je malá krásná holčička . Krásná , svítivá měla dlouhé vlasy a dlouhé šaty a byla krásná a něco držela v ruce a…. chrlila jsem na ní . Justýna mně přerušila já mám ještě noc , spím , uklidni se ,tak to je hezké , běž si lehnout , řekneš mi to ráno .
A tak jsem opět uviděla anděla .

10
Jak jsem se znovu ne-vdala
Přišly ještě další zkoušky ,jestli to co vnímám ,vidím a cítím je pro mne opravdu důležité .
Další můj nápadník byl příjemný muž dobrodružné povahy , trochu světoběžník.
Už za bývalého režimu opustil svoji zem / nyní už žije opět doma v Čechách / a projel celý svět. Nakonec se usídlil v Austrálii. Byl členem královského námořnictva , potápěč a expert na výbušniny.
Po revoluci přijel domů podívat se, jak se nám tu žije. Setkali jsme se na baráku u potápěčů (tak tomu říkáme). Miluji vodu a kdysi mne k tomuto sportu přivedla moje sestra. Nechtěla jsem , říkala jsem, budu s Vámi chodit jen plavat , ale nakonec jsem se nechala přesvědčit a tak nějakou dobu jsem se potápěla a měla tu možnost vidět moře i oceány a to i z pod hladiny.
S úctou a láskou jsem děkovala za tu podívanou a za to ,že mne brávali sebou .
Už se nepotápím, neboť jsem dostala strach , nestačila jsem již mladším a tak to je nejlepší přestat. Děkuji za to co jsem viděla .
Ale zpět k mému novému příteli. Naše setkání po letech vneslo nový závan do mého života . Zdálo se, že jsem se zamilovala. On po nějaké době zase odletěl do Austrálie, ale brzy mi vyřídil vízum i letenku a já cestovala za ním, úplně sama. Doma jsem zanechala rodiče a mého malého synka. Byli jsme však stále ve spojení .

11
Austrálie byla velká zkušenost ,uviděla jsem úplně jiný svět, opravdu překrásnou, ale zároveň i rozporuplnou zemi. Alespoň podle míst, která jsme projeli, a mám dojem jich nebylo málo ̶celé východní pobřeží od Sydney, přes Gold coast, Earlybeach až po Townswille, plavili jsme se po oceánu, potápěli se na Velkém bariérovém útesu, navštívili některé Cookovy ostrovy. Měla jsem také možnost setkat se s českou komunitou žijící v Sydney a na Gold coast a vnímat, jak tam Češi drží pohromadě, vnímat že jsou sice svobodní a bohatí, ale doma se cítí stále v Čechách. Vnímala jsem otevřenost té země, kde na jednom místě potkáš černocha, Aboridžince, Thajce, Rusa, Angličana i Eskymáka.
Poprvé jsem také viděla tak propastné rozdíly v životní úrovni. Měla jsem možnost povídat si i s lidmi, kteří v Austrálii dosáhli významného postavení, ale přesto se obávali budoucnosti. Už tenkrát poukazovali na špatnou ekonomiku USA a mluvili o problémech ve světě, o kterých jsem neměla ani potuchy, že existují. Pamatuju si, jak jsem si říkala, pane Bože, ať se k nám tohle nedostane.
Byla to veliká cesta, vyprávění by vydalo na samostatnou knížku. Cesta, na které jsem byla rozmazlovaná, měla jsem, na co jsem ukázala. Přesto jsem se po návratu domů rozhodla, že takto žít nechci.
K tomu chci zmínit ještě jednu důležitou příhodu. Když jsme byli v Sydney, v televizi na jednom kanále běžel pořad, v němž lidé popisovali svá setkání s anděly. Samozřejmě jsem ho se zaujetím sledovala. U nás podobné pořady tehdy ještě nebyly. Byla to pro mne velká novinka, ale zároveň i utvrzení, že si nevymýšlím, že anděly vidí i jiní lidé a setkávají se s nimi.

12
Přítel mi ale televizi vypínal se slovy, že žádní andělé nejsou a že na to nemám koukat.
Tohle bylo rozhodující. Nechci žít ve lži.
Věřím v anděly, věřím, že to,co tady žijeme, mělo být jinak, věřím v lásku a moudrost a také v to , že je možné, aby se lidi měli rádi a dobře. Nevěděla jsem, co a jak bude dál, ale tohle mi stačilo. A tak když můj přítel přiletěl s velikou kyticí a požádal mne o ruku, řekla jsem:
Ne, nemůžu si tě vzít.
Vím, že mi odpustil, našel si jinou lásku ,která více vyhovuje jeho naturelu.
Občas se potkáme (žije opět v Česku), a je to v dobrém. Možná mu moje duše vysvětlila proč a ta jeho to pochopila.
Jsem mu vděčná za to, že mne vyvezl tam ,kam bych se sama patrně nedostala a že jsem viděla, co jsem viděla. Jsem mu vděčná, že jsem si aspoň krátce zkusila žít jako rozmazlovaná, ale ne zcela svobodná ve smyslu „koupím ti cokoli si přeješ, ale budeš dělat, co chci já“. Zvolila jsem svobodu a hodně práce. Je to cesta namáhavá, ale dnes vím, že jsem udělala dobře. Neboť jsme dál mohla vídat své anděly.

13
Andělé uzdravují
Náš tatínek byl velký sportovec, ale sportoval s mírou ,ne jako dneska. Věděl ,že tělo není dobré přepínat nad jeho hranice, ale že cvičení a pohyb jsou dobré. Odmala chodil do Sokola a také se Sokol jmenoval.
Trénoval atletiku, oštěp, disk a běhání, sám maje několik titulů z mistrovství ČSSR v hodu oštěpem a diskem.
Také mě a sestru trochu honil. Doma jsme měli ve dveřích hrazdu a každou sobotu, neděli a občas i přes týden jsme na ní pod dohledem táty dělaly výmyky, stojky a jiné kousky. Obě jsme byly už tenkrát dost vysoké, takže gymnastika nebyla naše silná stránka, ale to nevadilo, naopak. Táta seděl a my jsme předváděly, jak už to umíme nebo spíš neumíme. Hrazda je ve dveřích dodnes a stále slouží, mladším a svému účelu, jen je posunutá výš.
Zmiňuji se o tom, aby bylo zřejmé, že náš tatínek, stejně jako maminka, se těšili dobrému zdraví.
Jednou kamarád přesvědčil tatínka, aby si nechal předepsat nějaké prášky na plíseň mezi prsty u nohou. Vzhledem k povětšinou neprodyšné sportovní obuvi, ve které se nohy dost potily, byly tyto problémy dříve časté a sportovci na ně trpěli. Tak se táta nechal přesvědčit. Dál už se to odvíjelo dost rychle. Najednou tatínka začal bolet žaludek. Já jsem si přečetla příbalový leták a okamžitě jsem prášky vysypala do koše, co jsem četla, nevěstilo nic dobrého. Nechápala jsem, jak někdo může něco takového vůbec prohlásit za lék? Naši lékaři občas předepíší cokoli, jen aby za to dostali provize.
Do měsíce se tatínek ocitl v nemocnici a nevypadalo to vůbec dobře, dostal celkovou sepsi. Tatínka si jak to u nás chodí, ze známosti , vzal k sobě primář oddělení JIP.

14
Jinak by jej snad už ani neléčili , prý už je starý …
Když jsme se vrátili z nemocnice, mluvili jsme o tom doma s babičkou, tedy mojí maminkou, a synkem. Řekla jsem jim, že prostě nemám pocit ,že tatínek má odejít. Synek mi potvrdil, že to cítí také tak. Večer jsme za tatínka velice prosili. Potom jsem uviděla anděla, jeho svítivou siluetu, a prosila jsem za tátu. Měla jsem pocit, že co jsem viděla, mám namalovat. I nakreslila jsem tedy siluetu toho naděla. Druhý den jsem dala papír s obrázkem anděla do tašky a v duchu jsem přemýšlela, jak jej dostanu k tatínkovi na JIP, protože, než se jde na pokoj, je třeba vše odložit a vzít si plášť.
Ale když jsme přišli, pan primář povídá ̶ nenechávejte si věci tady, včera se tu něco ztratilo.
A tak jsem s radostí nesla tašku do pokoje a dala jí co nejblíže postele. Byli jsme u tatínka, jak jen nám to dovolili. Když jsme odcházeli, pan primář si mne zavolal a jemně mne připravoval na možnost, že tatínek do rána nevydrží. Řekla jsem mu, že nemám pocit, že by nastal jeho čas a že mám dojem, že se ještě uzdraví. Díval se na mne s lítostí ,ale potom pověděl ̶ Tvoji víru bych chtěl mít. Tak jsme se rozešli.
Druhý den jsme šli opět se synkem do nemocnice, babička měla přijít do půl hodiny za námi. Když jsme šli po schodech nahoru, z oddělení JIP proti nám vyšel, tedy spíš vyběhl, doktor a volal na nás „stal se zázrak, děda chodí!“ Nikdy před tím jsem tam toho pana doktora neviděla. Podívali jsme se synkem na sebe, a dál už brali schody skoro po čtyřech.
Když jsme vstoupili do pokoje, tatínek seděl na lůžku a jedl. Primář na mne kouká a povídá̶ „ ráno vstal a šel se vysprchovat“ a jen pokrčil rameny. Ale my jsme věděli své

15
a děkovali andělům a Ježíšovi za pomoc. Tatínek dostal přidáno kousek života. Téměř dva roky, které si s maminkou ještě hezky užil a mám dojem, že i věci, které si bylo třeba uvědomit, si uvědomil. Dnes je milovaný tatínek už v nebíčku, tedy na vyšší úrovni bytí, stejně jako maminka, ale máme s nimi kontakt a pomáhají nám, jak jen ze své úrovně mohou. Tak děkuji andělům, Ježíšovi a také jim oběma.

Odjinud I.
To neřeš, ty jsi odjinud, slýchávala jsem dost často. Občas se mi povedlo nějaké to faux-pas a všichni se smáli nebo naopak jen zírali. A já jen dumala , co jsem zase řekla špatně? Co jsem udělala?
To neřeš, ty jsi odjinud.
Jednou večer jsem už ležela v posteli a přemýšlela o uplynulém dni. A hlavně o tom, jak nejsem schopna zapadnout a zapojit se do dění kolem. I když jsem s přáteli, se svým vnímáním věcí se i tak občas necítím dobře, nebo z toho vznikne nějaká komická situace. Až mi na mysli vytanulo, co když jsem opravdu odjinud, jak mi říkají? Co když…? A odkud tedy vlastně jsem? Pane Bože ,chci znát pravdu, ať je jakákoliv. Odkud vlastně jsem? ̶ usínala jsem s touto otázkou.
A zdál se mi sen. Viděla jsem přilétat k planetě Zemi tři vesmírné lodě. Neviděla jsem, jak vypadají uvnitř, vše jsem pozorovala zvenku . Viděla jsem, jak vlétají do atmosféry a blíží k zemskému povrchu. Dívala jsem se na všechno z výšky, jako bych byla také někde ve vesmíru blízko Země. Hleděla jsem na ten výjev s hlubokým

16
prožitkem uvolnění, jako na film, a pomyslela si ̶ bráchové letí! Bráchové letí!!!
Všechny tři lodě, jak vstoupily do atmosféry se mi ztratily z dohledu. Byla jsem ale v klidu, věděla jsem, že o mně vědí.
Když jsem po chvíli viděla, jak lodě odlétají, dost jsem se lekla̶ „ oni na mně zapomněli a nechali mě tady.“ Začala jsem zrychleně dýchat ̶ to není možný, oni mne tu nechali. Začala jsem brečet a pak se probudila. Bylo to tak živé! To néé! Ležela jsem se zavřenýma očima a pořád plakala. Když tu najednou jsem uslyšela hlas -„podívej se znovu, na to, co jsi viděla.“
Vstoupila jsem podruhé do děje a znovu se mi to celé promítlo, ani nevím, jak se mi to povedlo. Do atmosféry vstoupily tři lodě a potom mi zmizely. Po chvilce lodě odlétly… pozorně jsem to celé sledovala. Najednou mi došlo, že odlétly jen dvě lodě, ne tři. Tedy jedna tady zůstala. S hlubokým uvolněním mi proběhlo hlavou - nezapomněli na mne, nezapomněli! Vědí o mně, jsou tady! Pak jsem rychle a s úlevou usnula. Odjinud II Život šel dál, péče o synka, domácnost, práce… Nezdálo se ,že bych se nějak měnila, nebo, že by se dál dělo něco neobvyklého. Alespoň v mých očích.
Zdál se mi sen. Byl večer, a my byli někde ve městě. Nevím, kde přesně, bylo tam hodně zeleně. Jen tak jsme stáli venku. Bylo tam víc lidí, nějak jsem je neznala blíž, ale povídali jsme si. Najednou se na nebi roztančily hvězdy. Začaly měnit

17
polohu, ale tak rychle, že to bylo velice podivné. Lidé se začali dívat k nebi. Také jsem stála a koukala. Najednou se na nebi začaly tvořit nějaké obrazce, trochu jako při ohňostroji, ale vše bylo tiché a krásné. U ohňostroje mi velice vadí hluk, a vlastně i ten název sám. Mám dojem, že je to jen nezdařilá napodobenina čehosi. .Tohle bylo tiché a krásné. Dívala jsem se nahoru. Na obloze se začaly objevovat obrazy nebo siluety různých květů, kopretin, sedmikrásek, chryzantém a dalších květů s kruhovým okvětím. Byly sestaveny z malých hvězdiček, které se jakoby rozutekly nebo jen tak zmizely, aby se znovu objevily v nové, jinak uskupené a jinak barevné formaci. Bylo to nádherné!
Najednou z nebe začali sestupovat krásné bytosti. Byly velice vysoké a jakoby z par. Měli sice velmi přesný a ohraničený tvar a barvy, ale působily skoro nehmotně. Sestupovali k Zemi. Většina lidí začala utíkat nebo se schovávat.
Jak lidé utíkali i kolem mne, říkala jsem jim „ ̶proč utíkáte?“ Tihle nám neublíží. Měla jsem dojem ,že nám dávali znamení „přicházíme v míru a lásce, milujeme harmonii a mír.“ Nějak to na mne koukalo z těch obrazců na nebi. Bytosti kráčeli, tedy spíš se vznášeli a zase se ztráceli. Zůstala jsem stát, stejně jako několik dalších odvážných, a koukala se na tu krásu, na ty přátele. Přesně si pamatuji jen jednoho muže, který šel jako třetí bytost.
Jak kráčel, přikládal si ruku ke rtům a do prostoru opakovaně posílal něžné polibky. Bylo to tak něžné a dojemné!
Když se blížil ke mně, sahala jsem mu asi tak pod kolena. Povídám „děkuji ti!“ a také jsem mu nahoru poslala rukou vzdušný polibek.
Nečekala jsem žádnou reakci, byla jsem proti němu tak malá, myslela jsem si, že mne nemůže plně registrovat. Jen mi přišlo trochu líto ,že lidé utíkají, když on vysílá

18
tolik lásky. Najednou se zastavil a já viděla, že se na mne podíval. Chvíli postál a pak poměrně pomalu řekl „ já děkuji tobě“. A pokračoval ve své cestě. Polilo mne takové příjemné teplo a milo. V duchu jsem si říkala, jak je možné, že vnímal moji přítomnost a dokonce mi děkoval. Za co? Ale cítila jsem se tak krásně, že jsem jen vstřebávala tu nádhernou energii. Bylo to tak živé. V duchu jsem mu dlouho děkovala. I teď znovu děkuji za tu lásku. Odjinud III Měla jsem hotovou práci, tedy výkresy, a jela jsem do Teplic předložit je k odsouhlasení zadavateli. Cestovala jsem autobusem, už ani nevím proč ,auto zřejmě stávkovalo .
Jeli jsme a zastavovali, lidi nastupovali a vystupovali, nic zvláštního. Až v jednom místě jsme uhnuli z trasy.
Asi nějaká objížďka, pomyslela jsem si. A nějak přes kopce, koukala jsem z okénka a říkala si pro sebe. Ale jsou to nějaké divné a hodně vysoké kopce, že bych si jich tady nikdy nevšimla? Zdály se mi výrazně vyšší . Trochu mne to znervóznilo, ale když jsem se koukla za sebe, a tam v klidu seděla nějaká maminka se synem, asi tak deseti až dvanáctiletým. Seděli, koukali z okénka a byli naprosto v pohodě. Tak jsem si jen říkala „měla jsem dojem, že to tu znám, ale asi ne. Takové krásné a vysoké kopce!“ Bylo nádherné počasí, sluníčko příjemně hřálo a zeleň byla svěžejší a zelenější než obvykle. A tak jsme jeli a jeli. Ještě jednou jsem se otočila. Stále pohoda, oba spolucestující se zdáli být v naprostém klidu. Tak někam dojedeme, říkala jsem si. Jen mi přišlo divné, že stále stoupáme do kopce. Najednou autobus zastavil ,řidič se otočil do vozu a řekl „ jsme na místě“ nebo něco podobného, už si přesně nepamatuji. Trochu mne to udivilo, ale paní se synem vystoupila, tak já také. Zdálo se

19
mi, že jsou v rozpacích a tak nějak zvláště koukají kolem sebe a na mne.
To už jsem pojala podezření, že s tou cestou je něco divného, ale snažila jsem se tu paní a jejího synka uklidnit
„To chce klid vím ,že prostor někdy není takový, jaký se zdá, mohli jsme projet do jiné dimenze.“ Ale když to šlo sem, půjde to i zpátky, jen klid“.
Podívali se na sebe a potom na mne, nic neříkali, načež jsem pokračovala v uklidňování . „ No oni existují i andělé, takže kdyby byl problém, požádáme je o pomoc, hlavně klid.“ Opět se na sebe beze slov podívali.
A mně to nějak docvaklo a vyhrkla jsem „vy jste andělé!“ „To vy jste andělé!“ Trochu mne to znervóznilo, protože jsem si uvědomila, že jsem tady ze Země sama. Obrátila jsem se na ně „já ale potřebuji odevzdat tu práci a taky se musím vrátit, mám tam syna.“ Znovu se na sebe podívali.
A já znovu opakovala „ já se ale potřebuji vrátit .“
Stále nic neříkali a pomalu šli přede mnou. Šla jsem za nimi, ostatně co mi zbývalo? Šli jsme jen kousek, do parku, kde uprostřed stál nějaký veliký obelisk. Dívala jsem se na něj a tu se na něm objevilo̶ - chci zpátky, mám tam syna, čekají na tu práci. Ten obelisk zobrazoval moje myšlenky!!! Říkala jsem si v duchu „ No to tam toho moc nebylo“… Paní se na mne podívala, Cítila jsem její myšlenku ona- to myslím vážně, ale opět nic neřekla. Scházeli jsme i s tím chlapcem po nějaké cestičce dolů, ven z parku. Všude to bylo krásně zelené, libě voňavé a svěží. Šla jsem za nimi a už nic neříkala.
Po cestičce a kolem kvetly květiny, byly krásné. Na jednu jsem šlápla. „Jéé, promiň,“ povídám té květině (ostatně to dělám i na Zemi, když omylem šlápnu na květinu), ohnula se k ní a snažila se ji narovnat stonek a uhladit lístky. Povedlo se.

20
Tu se ke mně otočila ta žena a řekla „ ̶chvíli vydrž ,někdo tě chce pozdravit.“ A tu jsem zahlédla na cestě postavu.
Přicházel k nám vysoký, štíhlý a krásný muž. Měl indiánský profil a nádherné polodlouhé černé vlasy, až do modra. Na sobě měl něco jako džíny a taky něco, co vypadalo jako naše kožená bunda, ale určitě nebyla kožená. Hned jsem nabyla dojmu, že ho dobře znám. Úplně jsem zapomněla, kde jsem a s radostí a překvapením v duši i očích jsem na něj vyhrkla „Ahoj, co tady děláš?“ On pohotově odpověděl (mají úžasný smysl pro humor) „to bych se snad měl zeptat já tebe, ne?“
Ale slov nebylo zapotřebí, objali jsme se. Podívala jsem se mu do očí, byly krásně modré a jiskřivé a zdálo se mi, že z nich vycházelo světlo. Moje hlava ještě na chvíli spočinula na jeho hrudi. V tom objetí byla láska, soucit, obdiv, pochopení i podpora. Potom se zeptal „ jak se vám tam dole žije?“
Ještě jednou to zopakuji̶ jak se vám tam DOLE žije?
Po téhle otázce jsem propukla v pláč. Už z dřívějška vím, že pláč není to, co vás udrží ve vysokých vibracích , ale nešlo to zvládnout. V tom okamžiku, a vůbec nevím, jak se to stalo, ale spíš si jen nepamatuji cestu zpět , jsem byla v Teplicích. Navlhlé oči, ale klidná.
Odjinud IV Nebudu popisovat všechna má setkání s vesmírnými přáteli, to má význam zejména pro mne, ale obecně důležité je připomenout si, že nás stále hlídají a monitorují a jsou připraveni a ochotni nám pomoci. Problém je v tom, že lidstvo si představuje pomoc po svém. Chceme rychlejší auta s menší spotřebou, chceme létat, být lepší a bohatší, než ti druzí, a pokud možno, aby nás ti

21
druzí obdivovali a sloužili nám. A v tom je právě problém, protože žádná láskyplná bytost na toto nikdy nepřistoupí.
Oni však čekají a Bůh čeká, až dospějeme k tomu, že společně řekneme ̶ ano, chceme, aby naší planetu naplnil mír ,láska a spolupráce. Ti vědomější z nás jsou připraveni s láskou a pochopením učit ty slabší, a ti slabší jsou ochotni se od vědomějších zase učit, to co ještě neumějí .Nepoužiji násilí proto aby něco získali ,nebo aby někoho ovládali . Tak, jak se to zatím děje na planetě Zemi – zatím .
Nutno ještě říci a nevím zda stále jsou , ale existovaly rasy ve třetí dimenzi ,které byly také na vysoké technické úrovni a rovněž uměly létat z planeta na planetu . Pocházely však z této dimenze . A jak řekl jeden kazatel z Českobratrské církve :” nevíme jestli jsou mimozemské civilizace v této dimenzi ,ale jestli jsou ,tak potřebují Ježíše Krista stejně jako my” . Řekla bych – trefa.
Ano , to jsou ti , kteří pomáhali Hitlerovi . Avšak Hitler stejně prohrál, protože láska a Světlo nakonec zvítězí . Není jiné cesty. Každá negace je samodestruktivní. Pokud tedy chceme udržet na Zemi život, půjde to jedině cestou lásky, která vede k ještě větší lásce a návratu ke Světlu.
A zdá se, že ten čas nastal. Jedni se už snaží vyjevit pravdu a žít novou skutečností, přestože ti druzí se je pořád snaží umlčet. Jenže ouha, ono jim to jde čím dál hůř, nebo už to nejde vůbec. NEBOŤ SVĚTLO JIŽ PŘEVZALO VLÁDU NAD TÍMTO SVĚTEM.
I když to zatím na fyzické úrovni není zcela zřejmé .
To, že jsou zde vesmírní přátelé, není senzace, móda ani nic výjimečného. A byli zde i dříve. Je to pomoc. A pro mne to byl i návrat k Ježíši Kristu. Pochopila jsem totiž,

22
že oni jsou nám nejblíže a jejich pomoc je omezená. Že nad nimi jsou další bytosti s většími schopnostmi a nad nimi další a další... Že celý vesmír je uspořádán v přísné hierarchii, která je zcela mimo lidská měřítka, ale odpovídá skutečně platným vesmírným zákonům Světla. Tak jsem se tedy přes vesmírné přátele opět dostala k Ježíši Kristu.
S jakoukoli žádostí o pomoc se obracím hlavně k němu nebo těm, o kterých vím, že jsou v jeho službách. Zda mi umožní setkání s vesmírnými přáteli nebo pošle někoho jiného, je jen na něm. Děkuji za to. Odjinud V Snad ještě jeden zážitek, přímo z lodě. Byli jsme na vesmírné lodi a bylo tam se mnou tak odhadem k sedmdesáti dalších pozemšťanů . To je jen odhad , nepočítala jsem to. Je nasnadě, že kontakty s vesmírnými přáteli sil Světla má více lidí ze Země. Nahoře se většinou domlouváme jen přes myšlenky, ale mám dojem, že ti, s nimiž jsem pobývala v lodi ten večer, byli z Čech a Slovenska (tedy nahoře jsme stále jednotní).
Vypadalo to tam jako v nějakém obchodě, regály, křesílka a krásná obsluha z řad vesmířanek. V regálech byly boty a krabice, v nichž byly také boty, jak se později ukázalo. Hlouček pozemšťanů stál u křesílek . Jedna z vesmířanek nás vyzvala, abychom si každý vybral boty, které se nám líbí, a že si je můžeme vzít na Zemi. Dokonce, že si můžeme vybrat i dva páry. No tak to jsem koukala! Do skupinky lidí jako když píchne. Rychle se pustili do

23
přebírání a zkoušení bot. Některé dámské byly opravdu krásné, s kameny nebo výšivkou, prostě nádhera, pánským jsem nevěnovala pozornost. Ale protože nesnáším tlačenici a přehrabování, sledovala jsem to jen z dálky. V tu chvíli to pro mne bylo i trochu zklamání. Čekala jsem ,že se tu něco zajímavého dozvím nebo se s někým setkám, a místo toho boty… Ale třeba to celé má nějaký smysl. Dál už jsem to nehodnotila a jen čekala, až ten ruch ustane.
Postupně , jak si kdo vybral boty odcházel s nimi v doprovodu vesmířánky do další místnosti . Z této místnosti vedlo několik vstupů do dalších prostor, ale co bylo za nimi, už vidět nebylo. Když odešel poslední pozemšťan, zůstala jsem tam sama se třemi vesmířankami. Ty se na mne otočily a jedna se zeptala̶ „ ty nechceš žádné boty?“ Odpověděla jsem po pravdě, co jsem cítila ,že nerada nakupuji a vůbec nerada chodím do obchodů, zvlášť, když je tam tolik lidí. Byla jsem si vědoma, že stejně znají moje myšlenky.
Regály byly skoro prázdné, jen někde se povalovaly prázdné krabice. Žádné boty jsem neviděla. Jedna vesmířanka povídá, že asi žádné nezbyly. To mi ale opravdu nevadilo, jen jsem pokrčila rameny. Vesmířanky se na sebe podívaly a jedna odešla někam do jiné místnosti. Po chvíli se vrátila se slovy, že tu ještě jedny boty zbyly a ukazovala mi je. Byly modrožluté. Vždy polovina boty byla žlutá, a druhá polovina modrá. Krásná žlutá a krásná modrá. Líbili se mi, ale věděla jsem ,že na planetu Zemi se jaksi nehodí. Poděkovala jsem a dodala ̶ to si tedy nedovedu představit ,kde bych s nimi chodila, ale jinak jsou moc hezké. Děkuji ,ale nevezmu si je . Nechaly jsem je tam a společně i my odešly do další místnosti.
Pochopila jsem, že i výběr bot byl součástí nějakého testu. V další místnosti to už bylo zcela zřejmé. O samotném

24
testu však nebudu hovořit, neboť mi to nepřísluší. Ale mohu sdělit jen tolik , že nebyl o tom, kdo je lepší a výkonnější ,jako jsme zvyklí v testech na Zemi. Pro vesmířany jsme všichni stejně hodnotní, ale snaží se spíše odhalit, nakolik je kdo „zavirován“ a zanesen umělými programy a jak se bude hodit pro určitý úkol nebo spolupráci.
Pro představu, vesmířani Zemi vnímají jako prostor, kde probíhá nějaká závažná exotická nemoc jako prostor který je celý v karanténě. Pouze ti, co jsou méně postižení nebo už imunní, berou jako ty, co jsou schopni spolupráce pro pomoc druhým.
Ani pro vesmírné bytosti sil Světla to na Zemi není bezpečné, pomáhat nám je pro ně poměrně namáhavé. Určitě to není o tom, že se o nás pozemšťany kompletně postarají a všechno zařídí. Také mají omezené možnosti a čekají na spolupráci a snahu od nás. S ní pak jde vše mnohem snáz a rychleji.
Ještě se vrátím k těm botám…
Druhý den odpoledne přišel synek a povídá mi . „ Hele mami, jaký jsem si koupil boty na florbal, takový jsi ještě neviděla!“ Když otevřel krabici, a já spatřila kožené boty, z jedné poloviny žluté, z druhé modré, začala jsem se hlasitě smát. „Co děláš, dyť jsou dobrý!?“ nechápal. Jo, jsou, Štěpáne, moc hezké, smála jsem se dál. Bylo mi ho však líto, protože si myslel, že se směju jeho botám a tak jsem mu pověděla co jsem zažila na lodi a o modrožlutých botách od vesmírných ..Už je to řada let, boty jsou ochozené a snad někde schované.

25
Odjinud VI Už jsem se o tom zmínila, ale měla bych se ještě trochu rozepsat, jak jsem se od vesmírných dostala zpět k pánu Ježíši Kristu.
Když se mi začaly dít ty věci, zdálo se mi ,že jsem v tom sama. Po nějaké době jsem proto začala hledat někoho ,kdo má podobné zkušenosti. Uběhli asi tak dva tři roky, a jak to tak bývá, můj přítel Jiří uzdravovatel (nebudu raději používat slovo léčitel) mi řekl o jedné internetové adrese, kde kdosi vypráví o setkáních s vesmírnými přáteli. Psal se rok 1999. Stránky jsem si našla a po jejich shlédnutí jsem pánovi I. B. který je vedl, zavolala. Potom jsme se setkali a nějakou dobu rovněž spolupracovali.
Na stránkách byly některé popisy mých setkání s vesmírnými přáteli uveřejněny.
To ale bylo v počátcích ,kdy se informace, které byly zapovězené, opomíjené nebo jim nikdo nevěřil, teprve začaly dostávat mezi lidi. Informace o bytostních, vesmírných, andělech a o tom, co se zde děje. Najednou se to začalo přímo valit ven. A to je z mého pohledu velice dobře.
Později jsme se s panem B. názorově rozešli. Ale v každém případě on byl u nás jeden z prvních, ne-li první, který s těmito věcmi byl ochoten a schopen vyjít na veřejnost. A neměl to vůbec jednoduché, protože v té době jej většina lidí považovala za podivína nebo i blázna.
Uběhla řada let a ukázalo se ,že v mnohých věcech měl pan B. pravdu. Jeho stránky stále fungují a jsou navštěvované. Z mého pohledu se však příliš soustředil na varování a příliš poukazoval na to negativní. Dával tomu více pozornosti, než Světlu a lásce. Ale to je můj osobní náhled na věc.

26
Mezitím se objevily mnohé další stránky zabývající se duchovnem, některé zanikly, ale vznikají nové a nové.
Je vidět, že se lidé začínají probouzet z dlouhého spánku.
Ale zpět k pánu Ježíši Kristu.
Když jsme se setkali s panem B. koupila jsem si knížku, kterou spolu se svými spolupracovníky napsal. Byla tam různá sdělení od vesmírných přátel zapsaná kontaktéry a rovněž řada obrázků.
Našla jsem v ní spoustu malovaných obrázků lodí od dětí a fotografií lodí a vesmírných přátel, ale také tam byla kresba archanděla Michaela. Když jsem došla k tomuto portrétu, vyšla z něj taková nádherná energie a síla, že jsem byla jak u vytržení. Stále jsem na ten obrázek přikládala ruce a cítila to krásné tetelení se něčeho nádherného a nepopsatelného. Obrázek jsem si okopírovala a nosila jej stále s sebou.
Později mi tento obrázek a také obrázek pána Ježíše Krista pan B.. věnoval. Oba byly krásné barevné a veliké. Mám je dodnes. Dala jsem si je zalaminovat a jsou nedílnou součástí mé ložnice. Tak jsem pomalu začala obracet pozornost na archanděla Michaela, který se stal mým průvodcem a je jím dodnes. Jednu dobu, když jsem byla v kontaktu s vesmírnými přáteli, bylo žití na planetě Zemi velmi těžké. Stále jsem se těšila, až budu s nimi a také si přála, aby mne a mé blízké odvezli a zachránili. Nechtěla jsem již být účastná takového způsobu žití zde na Zemi a nechápala jsem, proč tu mám ještě zůstávat. Ale to byl začátek… Později jsem pochopila, proč jsme tady, proč nás kontaktují a co se na Zemi děje. Tedy úplně přesně to z lidí neví nikdo, ale máme aspoň povědomí, co se zde nyní odehrává. A vězme, že je to velmi významná epocha lidstva.

27
Ta závěrečná, ta, která má celý tento odloučený vesmír vrátit tam, odkud byl vytržen. Tam, kam opravdu patří. Zpět do harmonie, lásky a Světla.
Problém spočívá v tom ,že se nemůžeme navrátit jako nemocní ,ale jen jako zdraví. Nebo aspoň natolik zdraví, abychom ustáli energie a vibraci vyšších dimenzí. No a k tomu je třeba spolupráce. Z počátku jsem si myslela ̶ vědí o mně, jsme v kontaktu, to je dobře. Kdykoli si řeknu, pomohou.
Jak naivní představa! Ano pomohou, ale jen když mé přání, mé tužby, cítění a chování bude vyladěno s vyšší frekvencí, s vyšším kosmickým řádem.
Mám dojem, že dost lidí mělo, a někteří stále mají, naivní představy o pomoci vesmírných přátel. Avšak cesta ke Světlu a vyššímu poznání je namáhavá a prochází různými nástrahami. Zejména proto, že těm ,kteří v pozadí vládli tomuto světu, se nechtělo opustit své pozice. I když někteří už dávno věděli, že jejich představa světa a jejich tvorba nebyla ta správná. Stále se to ještě zrcadlí na materiální úrovni. Rozdělení na aktéry, přisluhovače a oběti, které bylo v zákulisí nastaveno, se v lidském životě projevuje velkou měrou dodnes.
Avšak v poslední době stále přibývá počet světelných a probuzených, kteří stav těchto věcí mohou společně zvrátit A dobu po které se ozdravný proces povede zkrátit.
Pochopila jsem také jasnou a velmi přísnou hierarchii láskyplného vesmíru a nutnost spolupráce, která vyžaduje především práci na sobě samém, odvahu, aktivitu, víru a odhodlání. Co se od nás žádá především, je rozhodnutí o návratu k lásce ku pomoci a spolupráci.
Vím, že po jednom návratu z vesmírné lodi, kde nám bylo ukazováno ,jak to tady ve skutečnosti funguje, a já viděla

28
celé zákulisí fungování života na Zemi ,jsem prohlásila ̶ „tak tuhle hru už nehraju.“
Jak se bude dále spolupráce vyvíjet, jací spolupracovníci z vyšších sfér se s námi spojí, záleží především na nás samotných . .
A tak díky obrázku archanděla Michaela jsem postupně pochopila, že i vesmírní přátelé dodržují pravidla vyššího kosmického řádu, který spravují a chrání hierarchicky ještě vyšší a mocnější bytosti, jako jsou andělé a archandělé. A kde již nedosáhne pomoc vesmírných, je třeba žádat anděly, archanděly, pána Ježíše Krista a jeho a našeho společného Otce. Toto poznání bylo dalším zásadním krokem mé cesty zde na Zemi.
Odjinud VII Sen. Ano, i skrze něj může probíhat pomoc našich přátel, aniž o ní víme…
Byla jsem s přáteli někde venku a najednou jsem si všimla ,že nad námi přeletěl letoun a dával nám jakési znamení. Pak přeletěl ještě jeden a provedl ten samý pohyb. Říkala jsem si̶ „ oni mne na sebe upozorňují.“
Poodešla jsem za dům a viděla, jak na trávě přistává jakýsi modul, vypadalo to jako vajíčko. Širší strana byla dole. Bylo to průhledné a mělo to dvířka, která se sama pootevřela. Měla jsem pocit, že mám nastoupit, šla jsem tedy dovnitř, bylo třeba se sehnout. V duchu jsem si říkala, je to malé (mám trochu fobii z malých prostor), ale dýchalo se mi dobře a vlastně jsem na něčem co nebylo vidět i seděla. Bylo mi stále příjemněji, připadala jsem si jako na obláčku.

29
Vajíčko se dalo do pohybu, mám dojem, že rotovalo. Zavřela jsem oči a když jsem je otevřela, vstupovala jsem do vesmírné lodi.
Měla jsem pocit, že jsem se tam pohybovala jako když to tam dobře znám. Asi dva a půl roku jsem neměla vědomou návštěvu lodi, ale kontakty zřejmě probíhaly na nevědomé úrovni , neboť mne oslovovali jménem a normálně jsme rozmlouvali. Probíhalo tam něco jako porada a následné léčení a ozdravení malého dítěte.
Když jsem vstoupila do místnosti, už tam byli nějací vesmírní přátelé. Jeden se ke mně otočil a potom se zeptal ostatních ̶ vy jste zavolali Dášu? Bude potřebovat vyměšovat. No tedy, co o nás všechno vědí? Ale to je vlastně dobře, říkala jsem si. Je pravda, že před spaním jsem sama sebe přemlouvala, že už nepůjdu na toaletu a do rána to vydržím.
Koukala jsem na něj a řekla mu, že to zvládnu. A zvládla. Dělali jsme cosi s děťátkem, co tam bylo, s jeho bříškem a nožičkami. Nevím přesně, ale byl to chlapeček a tipovala bych jej tak ve věku 7 až 9 měsíců. Když už se to zdálo být dobré, převzala si děťátko nějaká krásná vesmířanka. Když jsem ji uviděla, v duchu jsem si říkala, ještě že se vedle ní nevidím… Ale vzápětí jsem si řekla ̶ odpoutej se od toho, je to jen dočasné.
Potom přišel nějaký muž a kdosi řekl : „to je partner.“ Dotyčný tomu nevěnoval pozornost. Pomyslela jsem si̶ :
„ vždyť to není můj typ?“ Ale hned na to jsem si řekla:
„ nakonec typů už bylo dost, asi budou vědět nejlíp, kdo mi bude ku pomoci.“ Mám dojem, že ten pán moji myšlenku moc neregistroval./ možná jen ze slušnosti / Vlastně mi vůbec nevěnoval pozornost. Nic neříkal, něco tam chvíli dělal a pak zase odešel. Dle chování a vzezření to myslím nebyl vesmířan, a pokud ano, tak vtělený do lidského těla.

30
Potom jsme ještě chvíli něco řešili ,ale už si nevzpomínám přesně co. Jen si pamatuji, že než jsem nastoupila zpět do vajíčka, tak jsem jedné vesmířance říkala, že mám na jednom místě mírně poškozenou auru po útoku nějaké negativní bytosti (po předešlém zemětřesení se zpoza povrchu Země opět uvolnil určitý počet poměrně nízkých bytostí). Ona mne odvedla někam, kde změřila můj aurický obal, nedokážu popsat jak. Neshledala to vážným. Potom jsem nasedla do toho vajíčka a vrátila se zpátky na Zem. Ráno jsem se normálně probudila v posteli.
Vždy po návratu z vesmírných lodí našich přátel nebo po setkání s vyššími bytostmi je člověk naplněn krásnou energií, má veselou náladu a místní problémy se zdají být velmi umenšené. Alespoň já to tak mám. Děkuji.
Odpovědnost lidských bytostí
Venčila jsem svého milovaného Ferdíčka poblíž potůčku. Byla asi tak polovina srpna.
Najednou jsem zaregistrovala nahoře v dálce, že po cestě k nám sestupuje pán. Bylo zvláštní, že Ferdík na něj neštěkal, na kolemjdoucí v lese totiž obvykle štěkával. Pán nesl velikou kytici červenofialových květin, zářila již z dálky. Když přišel blíž, viděla jsem, že jsou to pivoňky. Pomyslela jsem si, kde se vzaly pivoňky v polovině srpna, odkvétají přece v červnu, maximálně koncem června? A tyto měly navíc krásnou a dost neobvyklou barvu, červenofialovou a tmavou, takové jsem ještě neviděla. Zálibně jsem si prohlížela kytici. Když pán přišel ještě blíž, pozdravili jsme se. On se zastavil a oslovil mne. Pohlédla jsem do jeho jasných modrých očí a pomyslela si, že mi k němu nějak nepasují,

31
svítily tak mladistvě. Přitom pán byl již v letech, nebo alespoň tak vypadal. Byl zvláštně ustrojen, jakoby z několika desetiletí dohromady, něco moderního, něco obstarožního. Dívala jsem se na něj tak trochu zkoumavě, nějak se mi nezdál.
„Máte to tu hezké, jakpak se jmenuje ten potůček?̶“ zeptal se. Já na to : „ mám dojem, že ani nemá jméno ,pramení u Nové vsi, tak možná Novoveský, ale říká se mu prostě jen potůček.“ „ No, mohlo by to tu být i hezčí kdyby…“ Chtěla jsem pokračovat a říct… kdyby tu lidi neodhazovaly odpadky, ale nešlo mi vyslovit lidi. Prostě to nešlo, nějak vnitřně jsem si uvědomila, že já jsem také lidi. Trochu mne to překvapilo, odpadky neodhazuji, naopak je ještě sbírám a jsem také lidi?! Tu větu jsem dokončila ani nevím jak.
Potom jsme se rozloučili, on se na mne usmál a řekl:
„Mějte se tu krásně.“ Taky jsem mu popřála vše dobré a rozešli jsme se. Pokračovala jsem s Ferdíčkem nahoru, on šel po proudu potůčku. Napadlo mne, otoč se ,nebude tam. Sama sobě jsem si říkala :“Růžičková neblázni, neotáčej se. Ale pak zase otoč se, nebude tam.“ Tak jsem se otočila ̶ a nebyl tam. Do konce cesty zbývalo tak dvě stě metrů, nemohl by to ani uběhnout.
To už jsem nevydržela a běžela zpátky podívat se, jestli nezrychlil. Tam co končí les i cesta je silnice a poměrně veliké parkoviště. Maximálně mohl dojít, nebo spíš doběhnout, tam. Nebo by jej zkrátka někde bylo vidět. Ale nebyl tam, ani nikde jinde, prostě zmizel.
Začala jsme si rovnat indicie:
Ferdíček neštěkal Pivoňky zvláštní barvy, červenofialové Pivoňky v srpnu? Modré jiskřivé oči

32
Zvláštní oblečení Starověká mluva
Tak se mi zdá, že to byl někdo z vesmírných. Nebo anděl? Občas se takto kontaktují s lidmi. Ano s lidmi, což mi nešlo vyslovit.
Přemýšlela jsem, jaký vzkaz pro mne asi měl. Postupně mi přišla myšlenka, že i já jsem lidi a nesu zodpovědnost za stav na planetě. Vždyť se snažím, říkala jsem si v duchu. A pak jsem si vzpomněla na jeden verš z Bible: Když budeš mít víru jako hořčičné semínko a řekneš hoře, vstaň a pojď ke mně, hora vstane a přijde.
Zřejmě je náš potenciál daleko větší ,než si myslíme. A naše víra menší ,než si myslíme. Každý na této planetě nese spoluzodpovědnost za stav věcí, a to i za ty, které zdánlivě nemůže ovlivnit. Ano zdánlivě, neboť naše schopnost ovlivnit děje na této planetě je mnohem ,mnohem větší, než si připouštíme a patrně pramení z velikosti naší víry. Pomoc vesmírných přátel Ferdíček je můj milovaný pejsek, nyní je už v nebíčku, tedy na nějakém stupni, který je stále ještě blízko tomu našemu. Ale vezmu to popořádku.
Když byl Ferdíček na Zemi, byl to velice prosvětlený pejsek. Opravdu svítil, viděla jsem to. Říkala jsem mu Radostníček. Pořád se z něčeho radoval a vrtěl ocáskem, stále něco prozkoumával. Dost utíkal za fenkami, ale vždy se vrátil s takovou radostí a nadšením ,že ho nešlo ani příliš kárat. No vrátil… občas jsme pro něj museli dojít. Ferdíčka si v útulku vybral syn, když byl ještě malý kluk . Ferdíček se d0ožil na pejska hezkého věku šestnácti let

33
Vlastně se dá říci, že můj synek s Ferdíčkem společně vyrůstali. Mám dojem, že Ferdíček byl s námi opravdu rád.
Také já jsem s ním byla velmi ráda, nahrazoval mi partnera. Vlastně bych se měla přiznat, že jsem se s ním cítila mnohem líp, než s muži, s kterými jsem žila. S Ferdíčkem jsem se mohla domlouvat myšlenkami. To se mi s nikým jiným v takovém rozsahu nepodařilo. Přesně jsem věděla, co chce, na co má chuť, že se chystá utéct, no prostě cokoli. Stačilo se jen podívat, a oba jsme věděli, co ten druhý právě dělá, co chce udělat a jakou má zrovna náladu. Když jsem někam služebně jela, on to věděl už dopředu a už od večera mne hlídal. Mnohokrát si také přímo vynutil, abych ho nakonec vzala s sebou.
Ale proč o Ferdíčkovi vlastně píšu? Chci se podělit o to, jak vesmírní přátelé občas pomohou i zvířátkům. Když byl Ferdíček už v letech, byl nemocný. Tedy on měl již v útulku nějaké problémy ,které se u nás téměř ztratily, ale ve vyšším věku se opět připomněly. A tak téměř ve čtrnácti letech se Ferdíčkovi přihodilo cosi se srdíčkem a od té doby už stále užíval nějaké prášky.
U veterináře, ke kterému jsme chodili, nám řekli, že už je starý a nemá cenu jej léčit. Nechápala jsem to, vždyť byl pořád v kondici. Že by se ze dne na den takto zhoršil, to přece není možné?! A tak jsem hledala jiné možnosti, až mi jeden známý poradil ordinaci veterináře, kde by nám mohli pomoci .A také ano. Dali ho tam do pořádku a Ferdíček si ještě několik let ,tedy dva a půl roku užíval radostného života. Celé to probíhalo velmi zvláštně, ale o tom někdy jindy.
Jednou v noci jsem cítila, jako bych měla na sobě jeho pacinky a vnímala jsem, jak se chvějí. Také jsem cítila mravenčení až brnění v prstech, ale věděla jsem, že to nebyly moje prsty, ale jeho pacičky, těžko to popsat. Vím jen, že jsme byli nějak auricky propojení a já jsem věděla,

34
kde má problém. Jeho srdíčko se zhouplo. Posílala jsem mu lásku a světélko do hrudi a potom jsem cítila, jak ten tlak ustupuje a jeho srdíčko zase bije a zklidňuje se. Také jeho pacinky se přestaly chvět a brnět. Pořád jsem ho balila do Světla a lásky, až usnul. Byla jsem z toho tak vyplašená a prosila jsem za něj u Pána. Moc jsem za něj prosila…
V noci se mi potom zdál zvláštní sen. Já a Ferdíček jsme byli na vesmírné lodi v nějaké bíle svítivé místnosti. Spolu s námi tam byli ještě jiné bytosti, mám dojem, že byli tři. Uprostřed bylo zařízení připomínající běžící pás z posilovny. Byl u něj jakýsi displej, detektor nebo cosi podobného vytvarovaného do oblouku. Ten oblouk jakoby obklopoval Ferdíčka zepředu a monitoroval jeho hruď. Od přístroje jsem neviděla vést žádné dráty či kabely, ani se nezdál upevněn, prostě byl nějak zavěšený v prostoru.
Ferdíček běžel na pásu a já koukala na ten zvláštní přístroj. Jediné, co jsem na něm identifikovala, byl tlak, pulz a pak ještě účinnost srdíčka. Ani nevím, jak jsem to poznala, byla tam jen čísla a nějaké značky a ikdyby tam byly popisky patrně by nabyly Česky . Když jsme přišli ,účinnost jeho srdíčka byla 50% nebo i nižší, už si přesně nevzpomínám. Ferdíček běžel, oni jej kontrolovali a najednou z obou boků přístroje (proti sobě) vyšel paprsek světla do Ferdíčkovi hrudi. Na displeji se objevila účinnost 120 %. Trochu jsem se lekla a v duchu si říkala, jestli to není moc, aby to vůbec vydržel. Vím, že leknutí není pozitivní emoce a bylo vidět, že hlídali i mně. Někdo se ke mně obrátil, nic neříkal, ale já cítila, jak ke mně posílá̶ „v klidu.“ Stejně jsem ale byla v napětí. Ferdíček chvíli běžel a účinnost začala dost rychle klesat. Když klesla na 55%, ještě chvíli ho nechali běžet a pak celý proces opakovali .Z přístroje do hrudi znovu vyšel světelný paprsek a účinnost srdíčka zase rychle vystoupala. Snažila jsem se vše ustát ,ale cítila jsem, že tam vnáším nervozitu. Účinnost srdíčka

35
opět klesla, už ne tak rychle, a zůstala na 60%. Po dalším opakování se ustálila na 70 % a jedna z těch bytostí řekla že to bude stačit, tohle už je dobré. Potom jsme opustili loď.
Ráno jsem si říkala, že se mi to asi zdálo. Ale když jsem viděla Ferdíčka, pochopila jsem, že ne. Očividně pookřál a když jsem šli ven tak lítal po lese , až jsem ho musela trochu krotit. Jako by ho napustili energítkem. Byla jsem moc ráda a děkovala vesmírným přátelům a pánu Ježíši, bez jehož svolení by to nešlo. Také jsem děkovala doktorům tady na Zemi, kteří o Ferdíčka pečovali.
Občas se dějí věci, o kterých ani nevíme, ale můžeme si být jisti, že vesmírní přátelé Světla, andělé ,archandělé, Ježíš i náš společný Otec nás sledují a pomáhají nám. Zvláště když víme, že je to tak a žádáme je o pomoc, vždy je nám pomoženo. Někdy o pomoci ani nevíme nebo ji jen nevnímáme, jindy možná neprobíhá podle našich představ, ale jisté je, že pokud o ni požádáme, vždy je nám poskytnuta. DĚKUJI! Andělé umí manipulovat s hmotou
Jako obvykle jsem venčila Ferdíčka poblíž potůčku. Když jsme se vraceli domů, přidala se k nám vysoká svítící postava. Energie okolo se rázem změnily, hned se vše zdálo být v pořádku a krásné. Řekla jsem : „nevím kdo jsi, ale děkuji ti, že jsi se mnou, je mi s tebou krásně.“ Mlčky jsme pokračovali směrem k domovu, respektive k autu, protože jsem měla namířeno do města. V té době poblíž domu na silnici spravovali kanál. Kolem kanálu umístili dřevěné zábrany s cedulí a celé to zasahovalo kousek přes polovinu silnice. Průjezd byl tedy omezený, maximálně pro jedno auto.

36
Nasedla jsem do auta a ta nádherná svítící bytost usedla vedle mne, stále jsme nemluvili. Objela jsem kanál, jela se otočit kousek nad dům, kde je takový plácek, a zase jsem mířila zpět kolem opravovaného kanálu. Tu se z protisměru vyřítila malá dodávka, která rovněž objížděla kanál, ale ze spodu. Jen jsem zaregistrovala dvě auta přímo proti sobě, z nichž přijíždějící ze zdola, patrně neznaje poměrů, jelo dost rychle. Hned za průjezdným pruhem je docela velký sešup dolů, právě k potoku a dole je vodárna, tedy na vyhnutí zbyl jen ten jeden a ještě k tomu omezený jízdní pruh.
Viděla jsem jen vykulené oči protijedoucího řidiče a pak se stalo cosi, co do dneška nejsem schopna vysvětlit. Prostor se najednou rozšířil a silnice se natáhla, jakoby byla na gumu, a obě auta se plynule objela . Pak se vše zase vrátilo do normálního, tedy pozemsky normálního stavu.
Vše se odehrálo ve zlomku vteřiny, ale tak plynule, že si dobře pamatuji, jak to natáhnutí proběhlo.
Zajímavé také bylo, že jsem se vůbec nelekla, ani neprožila žádný stres a následné chvění jako když projdete krizovou situací.
Na konci ulice se ta svíticí bytost náhle zvedla ze sousedního sedadla. Říkám jí : „Ještě nechoď, je mi s tebou tak dobře.“ Mé přání nebylo vyslyšeno. Bytost se zvedla a odešla.
Ještě jsem nějaký čas byla jako na obláčku, až když jsem dojela do města, došlo mi, co se vlastně stalo a dodatečně poděkovala té bytosti za pomoc. A děkuji ještě jednou.
Když jsem přijela domů, mysl se začala opět naplno projevovat. Vzala jsem metr a šla tu silnici přeměřit, tedy její průjezdnou část. Od zábrany po obrubník to bylo něco málo přes dva metry, navíc v zatáčce. Dvě auta se tam na fyzické úrovni této dimenze opravdu nemohla vejít.

37
Tak mi jen došlo, jak málo víme o prostoru a hmotě vůbec, o její struktuře, zákonitostech a pevnosti. Tak málo víme, a tak chytří a důležití si připadáme...
Na návštěvě u maminky a tatínka
/Jak jsem byla na návštěvě u maminky a tatínka , když procházeli ozdravným procesem po odchodu ze Zemně . /
Zdál se mi sen, tedy naprosto živý sen, takový co víte, že je jinou realitou . Byla jsem na návštěvě u našich , je tam i Ferdíček , Jak se tam dostal , je samotný příběh. Ale nyní jsem byla na návštěvě za mými pozemskými rodiči .
Vypadalo to tam trochu jako na planetě Zemi , tedy upozorňuji ,že to není ještě pátá dimenze, ale před stupeň do páté dimenze nebo léčení a vyučování ve Světle . Vypadalo to jako zde na Zemi , tak asi jako nějaké lázeňské městečko . Hezké domečky , malé ulice , jen pro pěší .Některé domy měly ještě ploty, bytosti v nich se asi se ještě nezbavily pozemského způsobu ohraničení ,jiné domečky neměly. Moji rodiče byly v místě kde neměly ploty . Bylo tam hezké stavení ,nijak veliké ,ale ani malé a hezké. Uvnitř jsem ale nebyla . Okolo krásná zahrada s květinami a ovocnými stromy , také tam bylo nějaké sezení a přes zahradu, tedy neohraničenou ,tekl potůček . Tedy žádný luxus , vše bylo takové přírodní , nenápadné, ale velmi ,velmi malebné . Byla jsem tam chvíli s Ferdíčkem .
Potom mi tatínek povídá: „Jdeme na setkání s vesmírnými přáteli , probíhá vyučování .“Maminka něco připravovala doma .
Řekla jsem mu, že půjdu s ním .V duchu už jsem si říkala , jako pozemšťanka , no je třeba zjistit jestli jsou to Ti

38
opravdu z vyšší dimenze. A tak jsme šli. Z domů už vycházeli další lidé a šli tím stejným směrem. Došli jsme k takovému většímu domu ve veliké zahradě. Tam už bylo dost lidí , povídali si a vstupovali do domu . Dům byl velmi prostorný a vypadal jako nějaké menší divadlo , bylo tam několik atrií , vše otevřené vzdušné .
Všichni však seděli nebo stáli ve stejné úrovni a přitom bylo krásně vidět. Zněla tam nějaká příjemná hudba.
Když už byli všichni příchozí uvnitř , najednou se v přední části začalo mihotat jakési Světlo , Jako když vidíme v horkém létě zde na Zemi mihotat teplý vzduch nad rozpálenou silnicí . Světlo se mihotalo ,potom začalo nabírat barvy a potom tvary a najednou se v něm začaly objevovat dvě postavy . No a když se to ustálilo ,byly tam dvě krásné bytosti , žena a muž . Byli krásní a vypadali trochu indiánsky . Měli oba krásné tmavé vlasy , husté až házely odlesky do modra. Oba měli dlouhé vlasy , muž , ale kratší než žena. Oči měli modré . Na sobě měli něco jako plátěné jednoduché šaty v pase přepásané . vypadali krásně.
Usadili se a chvíli se jen dívali , zdálo se že meditují , doprovázela je jakási tlumená hudba . už ne z domu ,ale od nich .
Muž povstal a držel v ruce něco ,jako jsou léčitelské hůlky s jedním stupněm .Uprostřed stupně byl jakýsi krystal . Zamířil hůlku do publika a pomalu tou hůlkou opisoval půlkruh naproti posluchačům. . Dívala jsem se zkoumavě a trochu podezíravě / no z planety Zemně / na ně a na tu hůlku . Stoupla jsem si radši před mého tatínka aby byl za mnou schován a začala jsem vědomě vysílat lásku a Světlo Kristovo V duchu jsem si říkala jen láska a Světlo Kristovo , to je to ,co je třeba nám všem . Světlo a láska Kristovo . Stáli jsme trochu stranou , u ostění místnosti .
Muž pomalu opsal půlkruh až k nám , stála jsem přímo proti té hůlce , tedy několik kroků od ní , ale přímo naproti

39
. Ta najednou začala vydávat nějaké tóny a ty se změnily v hudbu .Ta hůlka začala zpívat , tedy jen v tónech, ale zpívat. Lehká nedůvěra ze mne úplně opadla , otočila jsem se k tatínkovi a povídám: „V pořádku .“ A rozeběhla jsem se k vesmírné návštěvě. Najednou se ke mne otočila i ta žena a jediné co si ještě pamatuji bylo , že s otázkou v hlase a trochu překvapená povídá . To je Dáša ?
Ráno jsem s probudila plná energie ,radosti a milé vzpomínky na maminku ,tatínka Ferdíčka a vesmírné přátele. Děkuji
Strýc
Jednou v sobotu ráno sedím u ranní kávičky, když tu najednou vidím ,jak přes okno přichází strýc , tedy spíš prastrýc z Tábora . Ale vůbec si mne nevšímal , jakoby mne neviděl , otočila jsem se kam kouká a kam směřuje . Najednou se v místnosti udělalo jakési Světlo a já viděla , jak se za mnou se shora snáší několik bytostí .
Tedy bylo jich tak asi ke dvaceti. Stáli nebo spíš snášeli se v půlkruhu , tu jsem si všimla , že jsou tam i mojí rodiče. Stáli v horní řadě blíž středu , vlevo od středu . Mám dojem, že řady byly tři . Pochopila jsem, že jsou to příbuzní , cítila jsem to, ale nepoznávala jsem kdo je kdo .Jednak vzhledem k tomu ,že všichni vypadali mladě. A také jsem některé ani nemohla potkat . Poznala jsem jen svojí maminku a tatínka .
Mezitím připlul strýc a s úsměvem se vřadil do středu půlkruhu . Tam asi stáli jeho rodiče .
Bylo cítit nadšení a radost ze shledání . Objali se a potom se všichni zase vznesli nahoru i se strýcem .
Odehrálo se to rychle, ale naprosto viditelně .

40
Sedím koukám , koukám sedím. I mne naplnila ta posvátná chvilka mírem a dá se říct i radostí .
Asi tak za dvě hodiny na to volala teta , plakala a říkali mi strejda umřel. Nemohla jsem jí říct ,tušila jsem to ,ani to ,že jsem jej viděla odcházet s jeho rodiči , jen jsem se jí snažila utěšit a říct ji ,že duše je nesmrtelná . A že se určitě ještě setkají ,stále plakala.
Nedivím se . Je to tu divně zařízeno a doufám ,že se to brzy změní aby již nebylo takové utrpení , smutku a lítosti z odchodu milovaných . A odchodů takovouto cestou vůbec .
Uriel aneb zázraky jsou všude Když jsem v prosinci 2013 jela k Alžbětce Šorfové , která mne pozvala do studia TV Cesty k sobě, nevěda co mě tam čeká, požádala jsem, aby mne doprovázeli archandělé Michael, Gabriel a Haniel. Ráno mne do Prahy svezl kamarád Dušan. Dále jsem jela metrem. Když jsem nastoupila, dívala jsem se kolem sebe a také hlídala trasu. Ale zjistila jsem, že jedu na konečnou, tak jsem se v klidu usadila.
Na další zastávce nastoupili dva pánové v důchodovém věku. Ale něco mi na nich nesedělo. Oba měli velmi vzpřímené držení těla, byli vysocí a nepřehlédnutelní. Působili plní energie a vitality. Také byli poměrně vzhledně oblečení a upravení.
Neposlouchala jsem je, ale bylo slyšet, o čem rozmlouvají. Mluvili o dětech a rodičích, o tom, že dnes se rodiče starají i o dospělé děti, místo aby to bylo obráceně. Snažila jsem se tam nedívat, ale stále mne přitahovali. V duchu jsem si říkala, že místo koukání po mužích, bych se měla soustředit na to, o čem budu u Alžbětky povídat. Ale nešlo

41
to, co chvíli jsem tam zase koukla. Jeden z nich, ten prošedivělejší, mi trochu připomínal mého otce.
Když vystupovali (o stanici dřív než já, kde jak se později ukázalo jsem mohla také vystoupit ), ten víc podobný mému tátovi se ke mně naklonil a řekl: „Přeji vám krásné Vánoce.“ Odpověděla jsem̶ : „ Také Vám přeji krásné Vánoce.“ Napadlo mne, že až se souprava rozjede, zamávám jim. A tak jsem koukala, kde jsou. Stáli tam a mávali na mne. Oni mne snad slyšeli??? Odcházeli a pořád mávali. Tak jsem jim také mávala. Bylo to velice příjemné. Cítila jsem velkou blízkost.
Když jsem přijela domů ,vyprávěla jsem tu příhodu svému příteli Jiříkovi. Ten mi řekl ,že to byli archandělé Uriel a Gabriel. Děkuji, děkuji!
Druhý den, když jsem si prohlížela kartičky od Doreen Virthue, našla jsem mezi nimi obrázek, na kterém byla podobenka jednoho z těch pánů, toho víc prošedivělého. A pod ním bylo napsáno ̶ Archanděl URIEL!!!
Triton
Byla jsem nakoupit a již jsem stála u pokladny a vykládala věci na pás, když jsem si všimla moc krásné voňky do auta. Byla ve tvaru mušle, Venušiny misky, krásně světle modrá, modrá a bílá. Tak jsem si ji vzala.
Už když jsem ji dávala na pás, všimla jsme si ,že to není jen obyčejná mušle. Vydávala energii. Ale nebyl čas to naciťovat, tak jsem ji s nákupem složila do koše a jela k autu.
Když jsem ji dávala do košíku, necítila jsem z ní úplně příjemné energie, ale ani nějak negativní. Jen jsem

42
vnímala, že to nebylo úplně v pořádku. V autě jsem voňku položila na zadní sedadlo a řekla si, že se nic neděje, když ji nepřepóluji, vyhodím ji.
Zahalila jsem ji do fialového světla a rozjela se. Pojednou z mušle začala vystupovat nějaká bytost. Byla poměrně veliká, zaplňovala celé zadní sedadlo. Řídila jsem a moc jsem se dozadu neotáčela. Přišlo mi jestli z té mušle nevystoupila Venuše? Povídám jí: „ Venus?“/mylslela jsem si , že nebude znát š a také tak je to psané na starých obrazech /
Začala jsem Venus vysvětlovat, co se tady na Zemi děje, že skutečná krása pochází od Krista a není dobré vracet se k tomu, co jsme uměli a znali předtím, že je třeba udělat krok ke Kristu, protože bez něj by vše dospělo opět jen do dnešní podoby. Opakovala jsem ke Kristu, ke Kristu, ke Kristu. A bytost pomalu začala stoupat vzhůru. Ale ještě než odešla úplně, řekla: „ Nejsem Venus, jsem Triton.“
Věděla jsem, že Triton má něco společného s vládcem moří. Ale vládce moří je přece Poseidon? Nebo je to jen jeho jiné jméno? Kdo byl vlastně Triton?̶ Snažila jsem se na to přijít .
Doma jsem hned začala hledat na internetu. Nejprve se mi to moc nedařilo, vyskakovaly na mne samé hotely Triton, mušle Triton, čisticí prostředky Triton, ale dál nic. Napadlo mne napsat přímo ̶ kdo byl Triton?
A objevil se článek psaný česky, dokonce i s obrázkem a vysvětlením: Triton je syn Poseidona, vládnul mořím a jezeru v Libyi. Jezdil na delfínovi a troubením na mušli tišil nebo bouřil moře. Také měl trojzubec, ale ne tak mocný jako Poseidon. A byl veliké postavy.
Tak to byl on! Triton, vládce moří! A odešel ke Světlu. Nebo mi přišel něco říct? Ne, odešel ke Světlu. Mám pocit,

43
že další mocný nemocný se vrátil ze své neslavné pouti na Zemi tam, odkud přišel.
Děkuji.
Anděl strážný Tento text jsem obdržela jako odpověď pro jednoho tazatele na otázku , kde byl můj anděl strážný , když , jsem ho potřeboval …
Ano, jsem tady.
Můžeme začít? Ano.
Jsem tvůj Anděl Strážný.
Byl jsem u Tebe po celou dobu, od tvého zrození, až doposud. Jsem s tebou stále. A nepřestanu být s tebou, neboť tě velmi miluji. Ty dnes ještě plně nechápeš význam tohoto slova, avšak brzy poznáš aspoň část toho, co znamená.
Můj chlapče, byl jsem u tebe ještě dřív, než ses narodil a doprovázel jsem tě na tento svět. Přál jsem si, a stále přeji, abys byl šťastný. Avšak často jsem byl vedle tebe a nemohl jsem nic, než přihlížet tvému žalu a jen z povzdálí mírnit jeho dopady. Neboť ty o mně stále mnoho nevíš nebo stále pochybuješ. Jsem tady pro tebe a jen pro tebe, abych tě provedl tímto světem co nejbezpečněji.
Avšak i toto má své podmínky. Jednou z nich je, že mne uznáš. Nemohu na tebe mluvit a víc tě chránit, pokud mi to sám nedovolíš. Když mne popíráš, popíráš i mou lásku, a ta k tobě pak nemůže v plné míře proudit a dosáhnout. To je to tajemství̶ stačí jen chtít a věřit jako male dítě, být malé dítě, důvěřivé a radostné.

44
Prosím uklidni svou rozbouřenou mysl a začni naslouchat svým srdcem. Prosím.
Ztiš své konání a soustřeď se na vzkazy, které k tobě budou přicházet. Paprsky slunce, tanec motýlů, vítr na tváři ,který tě pohladí a mnoho jiných doteků, hlasů, barev, tónů blízkých srdci.
Budu rád s tebou mluvit ,pokud mi ty sám dáš příležitost, abych se ve tvém životě projevil.
Rád ti pomohu, pokud mne o to sám požádáš.
A pak, až to uděláš, sleduj bedlivě mé vzkazy. Sleduj, jak se cítíš a kde se cítíš dobře, soustřeď se na lásku, pomoc a naslouchání.
Věř, že jsem tady a pro tebe, důvěřuj mi. Věř svým niterným a tichým pocitům ,neboť ty vycházejí z hloubi tvé duše.
Tvůj Anděl Strážný.

45
________________________________________ SDĚLENÍ 2005-09 _____________________________________________ Vzkaz pro Pozemšťany Jak to bylo s touto planetou.
Zemně byla kdysi krásnou a zelenou zahradou Eden kterou obývali mírumilovní laskavý a láskyplní lidé.
Byly jsem inkarnováni bytosti , jak ve zbylém vesmíru, podle vesmírných zákonů.
Pár jedinců vydalo otázku ,jak by to vypadalo ,kdyby si začali tvořit svoji planetu podle svého uvážení.
Neměl jsem námitek , ať si tyto bytosti zkusí ,jak by to vypadalo ,kdyby si vytvořili své zákony a žily podle nich a to je vlastně celé. ...
Vesmírné zákony jsou dány mnou Tedy Bohem a jsou promyšleny nejvyšší možnou láskou , moudrostí , inteligencí ,intuicí do detailů .
Bylo mi jasné ,že bytosti ,které budou tvořit vesmírek brzy narazí ,ale ZÁKON svobodné vůle ani Mne neumožňuje zasahovat do věcí bez svolení toho koho se to týká .
To je odpověď pro ty, co říkají ,že kdyby byl Bůh, už dávno by udělal pořádek . No neudělal. Já Vám říkám ,že na tuto planetu se neinkarnuje nikdo omylem A to tedy znamená, že jste si tuto planetu zvolili za nějakým účelem nebo zasloužily/energeticky/.
Existuje další zákon a ten se nazývá zákonem příčin a důsledku to jest kauzality.
Něco podobného máte i Vy jen v trochu omezené míře ta je vždy tak omezená jako vaše vědomí a myšlení.

46
Vědomí odpovídá úrovni Vaší duše a myšlení odpovídá úrovni vašeho ega. Ego a duše se podílí na vašem vývoji
Respektive ego brzdí Váš vývoj ,povětšinou stojí ego proti vnímání duše.
Dalším zákonem a to tím nejvyšším je zákon lásky tím jsem vlastně měl začít ,ale nenavazovalo by to.
Zákon lásky je nejvyšší a obsahuje vlastně vše ostatní a říká ,vše dobře dopadne, nikdy nikdo neumírá nikdy nikdo netrpí , nikdy nikdo není sám a jinak nestrádá pokud sám nechce .
Nic se neztrácí nic neumírá neboť láska vše osvobodí od zla a nenávisti , nemoci a smrti , jak správně používáš při své modlitbě.
Otázkou zůstává kdy a jak se k lásce propracujete.
Tuto jste vlastně nahradili svými zákony ,které byly přiměřené vašemu stupni vývoje a ani jste to nemysleli nadutě. Ale z pohledu vesmíru a Univerza je nemožné aby někdo stvořil absolutní dokonalost sám nedokonalý a protože jste svými zákony a egem omezili samy sebe opakujete své chyby stále dokola a neposouváte se ,tedy jako společenství.
Jsou bytosti které i u Vás dosáhli Osvícení nebo dokonce na nebezvetí . To jest vrátily se zpět do Božího království jak říkal Ježíš Kristus a tam pokračují ve svém vývoji podle mých zákonů Universa.
Na této planetě budete –li pokračovat ve zvoleném směru zavládne chaos . / přijato 2008/. Ne nedostatkem materie na kterou jste obrátili pozornost, ale je to nedostatkem duchovna od kterého jste časem úplně odstoupili ve snaze mít vše ohraničené a pod kontrolou . Dosáhli jste však pravého opaku.

47
Takže zákonů předpisů a pravidel máte stále víc, ale kdo podle nich vlastně žije a dá se podle nich vlastně žít ?
Mnoho lidí je vůbec nezná a tak zabránit nepředvídanému systém kontroly se stále stupňuje kamery ,ochrany, zábrany, čipy a stále je to málo.
A já se ptám - ČEHO SE VLASTNĚ BOJÍTE?
Já vám odpovím měli byste se bát hlavně samy sebe ,neboť svými mylnými činy a myšlením se dostáváte do dalších omylů a chyb které nevedou k cíli. A tak se vše stává složitějším a neprůhlednějším ,takže se v tom vlastně téměř nikdo nevyzná . Dnes už téměř nikdo neví co je vlastně dobré a co Vám škodí . Nebo si myslíte že to víte ?
Avšak i Váš vývoj kamsi spěje nechci předvídat kam ,Vše záleží na Vás a Já nezasáhnu přímo dokud nebudete nebezpeční sami sobě a okolnímu vesmíru, čím byste porušily zákon Univerza což nelze. Ale stále je Vám nabízena pomoc .
Tedy na Vaší planetě stále jsou zákony UNIVERZA pokroucené, ale stále tyto zákony UNIVERZA platí , takže nevysvětlitelné pohromy, potopy , záplavy, sucha ,zemětřesení ,nejsou jen náhodnou hříčkou přírody, ale výsledkem i vašeho chybného myšlení a jednání.
Ale vy to nevíte, tak dále pokračujete ve své činnosti a pak se ptáte proč ?Proč tady ? Proč my? Proč já ?
No to je právě ono ,zákony stále platí , ale ne ty Vaše .takže až to dovedete dle zákonu Universa až na pokraj zhroucení, pak teprve budu moci zasáhnout.
A to ještě s podmínkou ,že budu žádán a je nabíledni, že už Vás mnoho žádá, sice ve skrytu .Protože vyjít s takovou na veřejnost tak“ prosperující společnosti, zahlcené auty poletujícími letadly bez hlubšího smyslu sem tam zahlcenou televizory mobilními telefony tak důležitými

48
pány a i dámami v politice v obchodech“ Že to nejde byly by jste za blázny ,co se jim nelíbí ať víc pracují a budou se mít dobře .
Jenže co je to mít se dobře víte to ? Jaká je Vaše představa mít se dobře?
Jste zahrnuti věcmi jste zahlušeni a hluchý k volání svého srdce po svobodě a po lásce jeden k druhému ku pomoci jeden druhému .
Já Vám říkám nemohou mezi Vámi být takové rozdíly jako jsou . Nemůžete se vyvíjet tak rozdílnými způsoby ,není to být stejní a uniformní ,to nejde zrovna tak, jako si myslet , že já se budu mít dobře uprostřed zmírajícího světa.
Vše je vzájemně propojeno a Vy můžete být obklopeni
maximálním bohatstvím nikoliv , spokojeni nebo šťastni .
Je to jednoduché nemůžete ze svého života vyloučit zbytek světa natož vesmíru.
V širším měřítku to platí také, neboť opakuji ,vše souvisí se vším .
Narušili jste harmonii a rovnováhu ,vyváženost a tak jste se ocitli na nakloněné rovině a ve snaze zastavit její pád děláte opatření která nikam nevedou, protože by jste musely sáhnout až do samých základů .
Problémem však je, že dnes už málokdo ví ,kde jsou a jak tyto základy vypadají.
Nejste první civilizací na této planetě, která prošla tímto vývojem .
Jste však první ,která došla technicky tak daleko.
Takže Vy jste ti kteří vyčerpali technické možnosti na vaší úrovni myšlení .

49
/Jsou tedy technicky vyspělejší civilizace , ale to Vám zase umožní jiná úroveň myšlení , jiná duchovní úroveň jiná dimenze. /
Stále se bavíme o Vaši úrovni tedy z pohledu vesmíru o Vaší Zemi. .
Miláčkové tedy já Vás stále miluji a vězte ,že se mi nekouká lehko na tuto planetu a jsem rád ,že stále jsou jedinci, kteří se dobrovolně inkarnují z vyšších sfér na tuto zkoušenou planetu, aby pomohli svým slovem svým činem svými myšlenkami svým klidem svou láskou.
Což je to , co z větší části bývá obyvatelům této planety skryto neboť posuzují jen podle vzhledu ,podle vzdělání ,podle auta , podle konta ,ale skutečné hodnoty jsou jim zatím utajeny .
Přijde však doba a to nebude dlouho trvat ,kdy bude třeba se navrátit ke svým vesmírným kořenům .
Neboť vesmírné zákony ,které Vy ignorujete stále platí a znovu se připomenou a pak budete třeba přijmout to, co jste již dávno opustili.
Ne snad, že bych Vás nutil, ale budete- li chtít přežít, bude třeba pochopit a přijmout to, co platí v UNIVERSU.
Není to tak, že ten kdo nepřijme je nenávratně ztracen, ale bude čekat dlouhá tisíciletí až znovu další Atlantida dospěje do bodu ,kdy zbývá učinit další krok a povýšit celou civilizaci do vyšší dimenze.
Takto se posouváte už dlouho a někteří z Vás skutečně patřili k Atlantiďanům a někteří přišli i z nižších dimenzí.
Ano ty také jsou a Vy jste nazvali peklo . / v této době již vyklizená / Takže tím že prohlédnete a bude SAMI CHTÍT opustit staré struktury myšlení a chování a až budete sami chtít přiznat sami sobě ,že existují ještě jiná společenství, že existují věci duchovní, že existuje Bůh a budete se ptát co mám udělat abych dostal odpovědi na své otázky .

50
A až dostanete odpovědi a sami budete chtít žit podle těchto moudrých rad Universa nebo BOHA ,tak pak se dostanete z této pasti a pak dosáhnete zpět k lásce a štěstí a míru , pokoře a vděčnosti.
Ne ,že by Vás někdo nutil, ale až mne sám poznáš a pochopíš...
A až mne poznáš tak mne i pochopíš a až mne pochopíš tak mne začneš milovat a až mne začneš milovat neposkvrníš čistotu mé lásky podvodným a nečestným jednáním.
A tato doba brzy přijde BRZY a já se na ní těším neboť mnozí budou nasyceni ,mnozí budou uzdraveni , mnozí poznají klid domova a mnozí se budou moci navrátit tam odkud přišli .
Těším se na Vás a stále sleduji každý Váš pocit a skrytou myšlenku a vězte ,že stále je Vás víc kteří se obrací ke mne v skrytu v tichu a aby je nikdo neviděl.
Já však vidím a slyším i neviděné a neslyšené neboť jsme stále propojeni neviditelnými nitkami světelné prány a ta mi přinese vše ...a vím a cítím že už BRZY se navrátíte ke mne. Miluji Vás.
VÁŠ OTEC

51
Několik doporučení (dřívější sdělení) Utvářejte si budoucnost již nyní .
Toto je doba chaosu , ze kterého pomalu ,ale jistě krystalizuje cosi již dlouho tušeného a očekávaného . Dám vám několik doporučení , která můžete a také nemusíte použít .
Doba osvobození se blíží a je třeba abyste byli připraveni , pakliže chcete .
Návrat do normálu bude pro připravené rychlejší a snažší ,ale každý podle toho jak to cítí stejně nejde nic vynechat.
Můžete každou myšlenku ,která evidentně nepochází ze světla , to znamená nese s sebou strach, zlobu , závist, chtivost a podobně , odmítnout a eliminovat její účinky natrvalo
A to prosbou řekněte: „Tuto myšlenku nepřijímám za svou , nepochází ze Světla ani ode mne prosím Pána Ježíše Krista aby ji rozpustil svou láskou. Včetně negativních následků a důsledků .
Její účinky prost ě zmizí.
Nenechte se zmást , že Vás najednou bude napadat více nepěkných myšlenek
A VYTRVALE je měňte ,až síly temna pochopí , že to myslíte vážně , přestane Vám je posílat .
Rozjasní se a Vy tuto žádost nebudete muset používat tak často . Až téměř vůbec.
Ti , kteří jsou již tak daleko , že ví ,že ví , také ví , že mohou tuto větu pronést samy . jejich síla je tak veliká , že transformace proběhne .

52
Neboť každý mistr , který kdy vkročil na tuto planetu znal a veřejně prohlašoval , to co já činím i Vy budete činit ./Slova pána Ježíše Krista /
Dalším doporučením je modlitba
Modlitba čistá od srdce ,která vyjádří Vaší touhu a svobodnou vůli aby-
Žádám aby Světlo již přišlo na tuto planetu změnilo co třeba . aby vůle Stvořitelova naplnila Váš/můj/ děj a Vaše životy /můj/ život, Vaše/moje /tělo .
Neboť vůle Boží je Světlo , vůle Boží dobro, vůle Boží je krása , vůle Boží je mládí , dokonalé zdraví ,dostatek a hojnost , svoboda a volnost , mír a lásky vítězství, svornost a bratrství pro všechny bez rozdílu .

53
Léčba Světlem (dřívější sdělení) V žádném případě nejsem lékařsky vzdělaná, mým oborem je elektrotechnika , kterou se živým už dlouho a přesto prošlo toto sdělení skrze mne, i když možná začínám chápat proč.
Já také ,když kreslím snažím se . aby byla má schemata tak jasná a srozumitelná , že je pochopí i laik.
Tady si to přímo vyzkoušeli , i já, lékařský nevzdělanec , jsem pochopila oč tu běží .Je to vše podáno tak srozumitelně , že doufám ,to bude srozumitelné a pochopitelné všem ,kteří si tyto řádky přečtou .
Přeji nám všem ,aby se tohoto sdělení ujal někdo z výzkumu medicíny a aplikoval toto do praxe , přeji nám všem ,aby více zdravých a spokojených a MILUJÍCÍCH lidí bylo mezi námi .
Poznámka :
Píši takto netechnický a dlouhý text poprvé , a také se snažím nevkládat do textu cokoliv, co by jej sice provedlo slohovějším ,ale prostě to tam nebylo, přistupuji k tomu jako přepisu něčeho co mi bylo sesláno .
Při léčení namoženého kolínka , ze sportu , jsem neustále slyšela hlas , který mi opakoval :„ V budoucnu bude probíhat léčba pouze výměnou energií . „
Každý orgán ,každá buňka má své specifické vyzařování energie. Na tomto principu jsou u Vás už založeny například tomografy.

54
Je třeba, aby jste učinily nějaký pokrok v medicíně . Jít jiným směrem , než jakým jste se vydali. Měli byste najít způsob , jak vytvořit či získat energii , kterou právě jaká buňka či struktura /to jest srdíčko , játra, ledviny / potřebuje.
Ty vyléčíte tak, že je jednoduše uzavřete – to jest směrujete danou energii – světlo , která je vhodné pro jakou kterou strukturu a tu pak na danou strukturu pustíte ,tedy osvětlujete v potřebném množství a čase.
Léčba bude probíhat , tak že poškozené , nemocné buňky, se pomalu budou vtahovat do frekvenčního pásma té energie , jakou mají mít ,v případě že nejsou úplně odumřelé . Až se buňky dostanou do rezonance to znamená , že samy převezmou tu strukturu energie kterou je“ osvěcujete „ ,což je ta struktura energie ,kterou by měly mít , můžete léčbu ukončit.
Léčba je trvalá jakmile po odstranění zdroje , jsou buňky schopny danou strukturu energie udržet samostatně.
V případě ,že se , po určité době onemocnění opakuje , je třeba přesunout léčbu do vyšší úrovně , to znamená duše a ducha , neboť většina nemocí chronických přichází z této sféry.
Ale to je pro Vás zatím velice vzdálené.
K tomuto tedy léčení energií , či světlem určitého složení , máte již blízko.
Zaměřte svůj výzkum tímto směrem .
Některé nemoci již tyto metody léčby používají , byť v tom nejranějším stupni například ozařování nádorového onemocnění , laserové odstranění výrůstků , nahřívání soluxem / použitá část spektra převážně infračervená složka /, biolampy a pod.

55
Blíží se to nejvíc tomu ,co potřebujete „ objevit „ tedy odhalit , neboť to existuje ,jen Vy jste ještě nebyli schopni to pochopit.
Ale opakuji jste již blízko. A ještě něco k nemoci jen okrajově.
Láskyplná duše mívá zdravé tělo .
Vyvarovat se nemocem znamená žít v souladu s Božími principy ( principy zdroje ) .
S láskou a v lásce k sobě a ostatním lidem , Zemi zvířátkům , rostlinám a i věcem.
ro Vás , tedy pro většinu z Vás , bude posunem , když se budete zatím řídit jednodušším pravidlem NEUBLIŽOVAT NIKOMU ANI SÁM SOBĚ.
Což většina lidí zatím činí .
To znamená pro většinu :
Nevěřím si ------ věřím si
Odsuzuji se ------jsem dobrý
Pracuji nad míru ----dělám jen to ,na co v pohodě stačím
Řídím se penězi ---- řídím se srdcem
Piji alkohol --------- alkohol výjimečně , nejlépe vůbec
Kouřím -------------- normální je nekouřit
Většina se
nechává ovládat televizí ---- normální je ,organizovat si
svůj život sám a prožívat zážitky na vlastní kůží
a mnoho dalších zdánlivě maličkostí

56
Nové buňky (Dřívější sdělení) Nyní si řekneme něco o náhradě odumřelých buněk.
Nahrazení odumřelých buněk je složitější , nejprve se zbylé buňky dané struktury zmladí , to znamená , že vrátí se na energii , kterou měly v době dospívání tak asi okolo desátého roku až 13- tého roku věku, to je doba ,kdy buňky začínají růst do konečné podoby dospělosti ,tedy u vás biologicky 21 let.
Tyto buňky mají daleko větší růstové , tedy množící se schopnosti uvažováno ve vašich podmínkách.
Největší množící se schopnosti mají buňky v prenatálním věku a dále do jednoho roku věku .
Návrat do této doby je však ve vašich podmínkách téměř neproveditelný a kdyby se to povedlo , může nastat překotný růst buněk , toto není žádoucí a tak postačí , když provedete návrat do 10-ti max. 13 ti let .
To znamená , že zdravé buňky budete osvěcovat jejich vitální energií , jakou měly , nebo aspoň má většina zdravých lidí v tomto věku, tedy daný orgán daná struktura , vždy se bavíme o určité konkrétní části ,nikoliv o lidském těle jako celku ,v době právě 10 až-13 ti let.
Toto budete provádět tak dlouho , až tuto energii vezmou zbylé buňky za vlastní a pak budou schopny samostatně a kontrolovaně ,pomalu nahradit poškozené / odumřelé / buňky .
Původní samoléčení těla je obrovské , ale je třeba najít vhodný způsob, jak jej podpořit ve Vašich znepřátelených podmínkách.
Udržení vitality to znamená zdravého vyzařování energie je jeden z nich.
57
Technika léčby (Dřívější sdělení) Nyní přejdeme k technice věci
Je třeba provést spektrální analýzu světla , kterou vyzařují zdravé orgány a to různých věkových kategorií . které lze rozdělit zhruba do těchto skupin :
0až 3 roky , 3až5 let 5až 10 let ,10až13 let , 13až 21 let 31až 30let,30až 40 let , 40až 50 let 50až 60 let 60až 70 let 70až 80 let 80až90 let.
Všímejte si druhů barev složení světla a poměrného zastoupení složek, které jaké barvy ve světle.
Zkuste nasimulovat „toto světlo – energii „ tohoto složení – toto bude pro Vás zatím to nejtěžší.
Z počátku pracujte hodně s bílým světlem a s filtrací jeho složek a opětovným mísením a skládáním složek získaných filtrací z bílého světla.
Tedy zpětně .
Zkuste získat jednotlivé složky tak , že zbylé složky ze světla odfiltrujete a vždy použijte tu kterou složku – barvu – kterou právě potřebujete .
Tyto jednotlivé odfiltrované barvy , pak namícháte zpět do světla , které potřebujete pro jaký daný orgán , dle jeho vyzařování – a toto světlo použijete k jeho léčbě.
Tento způsob získávání potřebného světla – energie - je ten z primitivnějších , neboť z bílého světla zůstane vždy jedna složka – jedna barva – k použití .
Získané barvy pak zase mísíte zpět v určitém poměru. Větší část světla je nevyužitá .
58
Vytvoření právě potřebné složky je efektivnější nakládání se Stvořitelovou energií ,ale to je pro Vás zatím obtížné .
Zkuste zatím jednoduší léčby , tedy léčbu orgánů ,kde ve spektru převažují určité složky – barvy – světla.
Až zjistíte , že to funguje zdokonalujte to.
Trochu o stravě
Je třeba si uvědomit , že se nacházíte ve světě naruby a dojít k tomu , že záměrně ,to co je dobré a chutné, bývá zpravidla nezdravé.
Nepřemýšleli jste o tom někdy, proč Vám chutnají věcí .které Vám už dnes i lékaři označí za nezdravé.
A není to tak s většinou potravin? Takže, když toto pochopíte , za fakt , tak se Váš jídelníček upraví , ale i zde jsou možnosti omezené a je třeba vybírat neboť i tyto zdravější potraviny mohou být upraveny nevhodně ,například různá barviva , dochucovadla, konzervanty a emulgátory. Moc možností Vám nezbývá.
V tomto ohledu je výhodné se vrátit k jednoduchým jídlům jako jsou zapékané brambory /bez masa nebo s minimem masa / ,škubánky, nudle s tvarohem , žemlovka , kyselo, kuba , zelňačka, takový jídelníček Vašich prababiček , které nežily zrovna v panském .
To je fyzická část věci , další touto fyzickou částí je pohyb a to jakýkoliv ,buď chůze v přírodě, plavání , jízda na kole, tedy co každému vyhovuje.
A pak je to,to nejdůležitější a to harmonizace duše a ducha což je opakuji to nejdůležitější.
Být láskyplnou milující , věřící si pevnou a klidnou bytostí.
59
Shrnutí (Dřívější sdělení) (Nyní si trochu zopakujeme ,co to znamená být láskyplnou bytostí .
Opakuji -je to splynutí s Božími principy / Stvořitele prvotního všeho a všech – zdroje / .
Jaké to jsou to jsme si už lehce přiblížili , toto je na samostatnou knihu a již hodně jich máte k dispozici , ale to není předmětem našeho sdělení.
Splynutí uvádím proto, že jen žít podle Božích principů nestačí , mám na mysli některé lidi v církvích , je třeba je pojmout za vlastní , ztotožnit se s nimi.
To je dalším zdrojem nedorozumění a nemocí.
Žiji-li pouze dle těchto obecně platných Božích vesmírných zákonů /Zdroje / jen proto , že je někdo označil za dobré , nebo že mi za ně někdo něco slíbil , je pouze vykročením správným směrem , ale zdaleka to nestačí.
Až pochopíte srdcem ,duší , duchem ,celou bytostí , že tohle chci , protože tohle je to nejlepší bez ohledu , co kdo na to , tohle je to ,co v hloubce duše cítím , tak potom nastane výrazný posun k lepšímu a to ve všech oblastech Vašeho života.
Velmi zjednodušeně lze říci ,že ve Vašem světě jsou inkarnovány duše různých úrovní a různého stupně poznání a pochopení Božích principů.
To se také odráží v jejich úrovni žití.
60
Obecně lze říci, že na Vaší planetě dochází k střetu „ dobra a zla „ tedy výstižněji láskyplné, pozitivní , tvůrčí energie s násilnou , egoistickou , ovládací energií.
Zde máte jedinečnou možnost výběru pro nejrychlejší duchovní růst , neboť překonáním negativního a odmítnutí jeho projevů ,znamená velký posun pozitivním směrem.
Lze však učinit i opak . který nebudeme zde rozebírat.
Ve Vaší zemi – tedy v Čechách byly obecně provedeny volby v různých vrstvách obyvatel, směrem k odmítnutí negativních energií .
Vaše nespokojenost se situací , vzájemná solidarita , viz pomoci po povodních a , při postižení Tater , sbírky na potřebné , jsou toho důkazem.
Nespokojeností mám na mysli ,to ,že spousta lidí si uvědomuje , přesto ,že máte lépe vybavené byty a domy ,jezdíte v „ lepších „ autech , že tudy cesta nevede a že toto není zdrojem štěstí a spokojenosti a většina z Vás hledá .
Nejvyšším stupněm poznání je nepodmíněná láska . Jedině touto cestou dojdete k osvícení.
Zpět tedy k druhům inkarnovaných duší . Málo vyvinuté duše s nízkou úrovní poznání vytváří kolem sebe pole nižší kvality energie , nebo přímo negativní energii.
Nenechejte se mýlit i málo vyvinuté duše mohou být úspěšní podnikatelé nebo zastávají vysoké politické funkce . / znalosti a láskyplnost jsou dva rozdílné pojmy / neboť k svému prosazování používají ega , považují za správné využívat ostatních pro svůj prospěch ,vnucovat jim své přesvědčení a považovat svůj názor za jediný správný.
Není však účelem někoho škatulkovat a dělit na pozitivní a negativní . neboť vše je v pohybu a zítra to může být jinak.
61
Obecně lze říci , že každý se vyvíjí a to tak , jak uzná za vhodné, t.j. jakým způsobem se staví v každodenním životě k problémům i radostem.
Tedy svým životem , myšlením a konáním , tvoříte kvalitu energie , která Vás obklopuje a jaká je i ve Vás.
Obecně, zjednodušeně lze říci , že tato energie ovlivňuje zpětně zase Vás i Vaše okolí a Vaše okolí , tvořené zase jinými bytostmi ,Vás rovněž ovlivňuje.
Takže výsledná kvalita energie je dána interakcí všech energií , které se nachází v daném čase v daném prostoru a to všechno působí zpětně na vaše tělo a duši .
Proto je velice důležité .v jakém prostředí žijete, jestli na Vás působí uklidňujícím , láskyplným dojmem , nebo Vás stresuje .
Je důležité jakými věcmi jste obklopeni , jaké oblečení nosíte.
Vše vyzařuje , úplně všechno vyzařuje energii , to je třeba pochopit a podle toho se zařídit.
Nenutím se poslouchat hudbu , která je sice in , ale která se mnou nesouzní , vyvolává ve mne stísněnost či deprese.
Nosím čisté oblečení ve kterém se JÁ cítím dobře.
Byt mám zařízený tak, aby mne vítal domov ,pocit bezpečí a klidu .
A tak bychom mohli pokračovat dále .
Doufám, jste pochopili o čem je zde řeč.
Jsou to zdánlivé maličkosti , ale jsou důležité .
A nyní k odvážnějším věcem a tou je práce . Ideální je vykonávat práci s radostí a láskou . Být přesvědčen , že pro tuto práci jsem se narodil . Když takovou práci najdete . to
62
jest , máte práci která Vás baví ,tak Vás neunaví to, co Vás baví , ale posílí.
Tedy nenuťte se do práce , která je Vám zásadně proti srsti. Většina poškození přichází z této strany.
Člověk je přetížen , stresován , má nevhodnou motivaci k práci / pouze peníze / .
Tento nesoulad energií nabourává Vaše vyzařování a při trvalém nebo dlouhodobém působení nabourá Vaši auru .
Tím se nesouhlasné energie dostanou až do těsné blízkosti vašich orgánů – vašeho celého těla a zvenčí působí negativně až může dojít k nemoci.
Vnitřní nesoulad deprese , špatná nálada, nervozita ,stres, může nabourávat Vaše vyzařovaní zevnitř , k onemocnění dojde rychleji a hůř se léčí .
Takže shrňme si :
K onemocnění může dojít ZEVNITŘ :
Nežiji v souladu se svou duší ,která se inkarnovala do těla za nějakým účelem „ posláním „ či touhou a já jsem ještě nenašel co to je a nebo jsem to hledání vzdal ,nebo jsem se ani nepokusil.
Většina těchto nemocí je chronická a vážnějšího charakteru .
K onemocnění může dojít ZVENKU:
¨To jest. žiji v nevhodném , nesouladném prostředí . jsem obklopen lidmi se kterými se necítím dobře a pod.
Vysvětlíme názorně : Nastydnutí – vnější onemocnění .
63
To znamená , že organizmus se pohyboval v prostředí chladnějším , než stačila ochránit jeho aura ( jeho celkové vyzařování ). každý má jinou hranici .
Chlad tedy , nesouladná energie , energie s nižší frekvencí, proniknul aurou až k tělu a bylo - li ,tělo v chladu dostatečně „ dlouho“ mohl zasáhnout přímo energii některých orgánu a způsobit nachladnutí .
Toho potom následně mohou využít některé viry ,které začnou napadat oslabené a odhalené buňky.
Zdravému tělu a orgánu viry neublíží , pouze již oslabené tělo ,nebo orgán jsou schopny napadnout.
A tak je to se vším , vše má své toto bylo ,( nebo se odehrálo ) předtím a vše má své následky.
Takže takto se dostávají nemoci k člověku.
Tedy nemoci ,které přicházejí z venku ,to znamená cizím zaviněním , nejsou tak závažné ,lépe a rychleji se léčí.
Dále jsou to kombinace těchto základních typů a dalších možností , které zde nebudeme rozebírat.
Toto je POUZE ZÁKLADNÍ UVĚDOMĚNÍ . CO JE TO NEMOC ODKUD POCHÁZÍ A CO JÁ S NÍ MOHU UDĚLAT .
Když víme jak ,můžeme se bránit .
OPAKUJI Nejlépe se ubrání láskyplná , veselá duše , žijící a ztotožňující se S Božími zákony. / Stvořitele prvotního – zdroje /
Toto je nejvyšší meta , snažte se aspoň krok za krokem přibližovat a bude Vám lépe ve Všech směrech .
64
Zkuste použít to, co Vám bylo objasněno a to Vás posune blíž k pochopení . jen to zkuste .
Je nasnadě , že klasická medicína je finančně náročná a léčí následky , nikoliv příčiny nemoci.
Zaměstnává mnoho lidí a někteří nebudou chtít přijmout nové principy a metody , i když uvnitř budou cítit , že tyto metody vedou k cíli.
Důvodem bude strach ,že nebudou mít práci .
A víc než lékaři se budou bránit farmaceuti , výrobci a prodejci léčiv , kteří nejvíce bohatnou na lidské nemoci.
Ale nedejte se : zaprvé nebude to buď to, nebo ono , ale pozvolné přecházení .
Za druhé klasická medicína , jen rozšíří možnosti svého působení a k nynějším zákrokům , jako jsou náročné operace , bude potřeby dojít jen zřídka kdy.
Další problém Vaší společnosti je nevhodné hodnocení prací a odměňování penězi.
Nezdá se Vám , že kdyby přestali jezdit popeláři ,takový „konec společnosti“ shnili byste za chvíli ve špíně i s moderní technikou?
Problém je , že když jste ještě nedospěly do bodu , že každá profese je důležitá a že nejméně přínosné práce pro společnost , jsou nejlépe hodnoceny.
Například některé vysoké politické funkce ,není jich zbytečně moc ? A například některé vysoké manažerské funkce . Vždyť tyto funkce nedávno ještě neexistovaly .
Po většině politiků a manažerů opravdu nezůstane nic pozitivního a konkrétního.
65
No, ale to je trochu odloučení od tématu , ale ono vše souvisí se vším a vše se vzájemně ovlivňuje. ( to jsme si právě lehce popsali )
Tak mějte srdce , mysl oči, uši otevřené a nad vším přemýšlejte a tvořte si svůj vlastní názor.
Vše prociťujte, jen tak se posunete z místa.
A až se naučíte léčit vlastní silou , vlastním světlem vycházejícím z Vašeho těla a směřovat jej pomocí rukou , to bude nádhera. Ale to je hudbou budoucnosti.
Toto jsem přijala od Archangela Michaela a Rafaela . a moc jim za to děkuji
Geny a DNA (Dřívější sdělení)
Tak budeme pokračovat , ale jen tak co jste schopni pochopit a zvládnout.
To co jsme si řekli platí obecně vždy ale za určitých podmínek .
Tedy zopakujeme si , nemoci vstupují do člověka zvenčí / vnější podmínky /- cizí zavinění / a zevnitř pramenící ze stavu duše a ducha a přesně tak jak jsme si již popsali , ale a tady navážeme za předpokladu , že duše vstupuje do geneticky a informačně, tedy karmicky , čistého nezatíženého těla.
Každé tělo , tedy tělíčko miminka ,si nese sebou výbavu po svých předcích , do které jsou uloženy určité znaky a
66
předpoklady , tedy genetické podobnosti a návaznosti na tělíčka a posléze těla předchozí.
Takové odnože nebo odklonky.
Do těchto tělíček ,která připraví vaši rodiče a jejich geny a geny jejich předků vstupuje i DNA , která je jedinečná a neopakovatelná a je charakteristickou pro určitý druh / člověk na planetě Zemi ve 3.tí dimenzi / a pro určitou duši.
Nebo li doprovází duši před jejím zrozením a po něm , jako informace ,kterou si nese z jiného života , či jiných životů .
Lze říci zjednodušeně , že DNA je informace o kvalitě a gen je stimulátor a omezovač naplnění určité informace .
Mohou být poškozeny jak geny , tak i DNA.
GEN je vlastně fyzická paměť , nebo li paměť fyzického těla .
Již v Bibli je psáno , že hříchy nebo li provinění proti vesmírným zákonům, budou nesena po 120 pokolení .
/ na fyzické úrovni /
V překladu to znamená ,že člověk nesprávnými volbami , myšlením a chováním ,vpravil do svého těla / energeticky - vše vyzařuje / nesprávné energie , které poškozují geny .
Nebo.li energie ,které jsou vesmírem – stvořitelem prvotním hodnoceny jako negativní a tato energetická stopa se negativně vepíše do genu.
Energetické stopy vstupují také z vnějšku – tedy z prostředí –
67
Toto platí shodně s nemocemi . Vstup z vnějšku z prostředí a zevnitř to znamená z jistého způsobu chování a myšlení člověka.
Nutno říci , že i pozitivní stopy mají stejné možnosti a schopnosti ale ve vašich podmínkách jim zatím nedáváte příliš mnoho příležitostí .
Tedy zopakujeme si tato energetické stopa se vepíše do genu, který je potom nositelem dědičnosti , nebo - chcete.li, nositelem dědičného hříchu .
Tedy tělíčko dítěte je geneticky formováno prostředím , matkou a svým otcem a matka zase svým otcem a svojí matkou a otec zase svojí matkou a svým otcem a tak dále.
Takže nesprávné návyky , nesprávné chování , agresivita ,lenost sklon k drogám , alkoholu , kouření a pod, ale i pozitiva pracovitost , radostnost , se otiskují do genů tedy fyzické paměti těla.
Zjednodušeně řečeno gen / tělíčko / je kombinací různých rodových vlivů obou stran rodičů a vlivů prostředí a geny aktivují , řídí, stimulují . kdy jaká informace má provést to či ono v lidském organizmu. TEDY STIMULUJÍ DNA:
Geny zajišťují dobré či horší zpracování informace DNA , dle své povahy a nasměrováním dědičností .
Gen ovlivňuje naše tělo za naše rodiče , prarodiče a praprarodiče.
Rodová zatížení jsou nesená duší , většinou duší - která si vybírá , bytosti ke kterým přichází , jako souputníky svých životů / většinou více jak jednoho života /
68
DNA
DNA V pravých světech je světelná informace vytvořená Stvořitelem prvotním všeho / zdrojem
DNA určuje kvalitu ,tedy možnosti a omezení života zde / tedy v určitých podmínkách /
Do DNA jsou vepsány buď podpůrné nebo omezující informace , zápis se liší hlavně počtem šroubovic
Kvalitu a druh vepsané informace určujete zase Vy sami svým myšlením , chováním , konáním , svými postoji k životu.
Informace se vepisují do DNA na základě vašich minulých životů
Tedy do DNA vstupuje takzvaná KARMA – karmická zátěž – může to být povzbuzení – tedy informační zápis z vašich předchozích životů .
Vše co jsme si popsali je pravdivé ale přistupuje k tomu mnoho dalších aspektu.
Je třeba však začít od základů.
Takže zopakujeme a shrneme :
Nemoci přicházejí do člověka zvenčí – energetickým působením prostředí
Nebo zevnitř od duše či ducha.
Nebo interakcí obou a to za vydatné podpory či nepodpory genetické a karmické zátěže či karmické čistoty.
OPAKUJI toto je základ .
Nezatěžujte své duše a své těla nesprávným myšlením , chováním ,konáním, vše se k Vám zase vrátí .
69
Toto Vám s láskou předal Archanděl Michael a Rafael .
Náprava (Dřívější sdělení)
Budeme pokračovat - ano jsem připravena .
Tak nejprve o tom jak napravit geny ,tedy poškozené , nebo zatížené geny.
Tedy duše vstoupila do určitého tělíčka s jistým genetickým zatížením .
Nejprve je důležité určit , jaké rodové geny jsou zatížené , to je věcí rodičů.
Ty by pak měli v děťátku utlumit to , co je geneticky poškozené / zatížené / , a po sléze by v tomto mohl pokračovat již dospívající jedinec .
Jakým způsobem to máte provést ?
Nejprve láskou. .Láska je Alfou a Omegou všeho ,:Láska je Bůh a pakliže ji poskytujete v dostatečném množství , pak se léčí úplně vše a na všech úrovních .
Toto můžete posílit na fyzické úrovni tím , že vyvarujete děťátko účinkům prostředí , které podporuje jeho genetické zatížení .
Například , v rodině je náchylnost na revma . Děťátko nenecháme prostydnout a velmi pomalu jej otužujeme. Nebo sklony k tloustnutí , děťátko nesytíme sladkostmi , udržujeme jej ve zdravém pohybu a snažíme se aby se mu od malinka netvořily přebytečné tukové buňky. Všechno ale s citem a láskou aby děťátko nepocítilo omezení.
70
Nebo . ploché nohy , dobrý výběr botiček , hodně pohybu a chůze po kamínkách bosou nožičkou.
A mohli bychom pokračovat – astma , nekuřácké dobře větrané prostředí , čerstvý vzduch nejlépe v přírodě.
Toto jsou podpůrné věci na fyzické úrovni , ty největší změny a trvalého charakteru přicházejí z vyšších úrovní světů.
Naše myšlení a posílání láskyplné , pozitivní energie těm zatíženým částem / žlučník , srdíčko , kosti, klouby/
Vědomě se soustředíte na zatížená místa a prociťujete je a láskou a s prosbou o pomoc vyslanou do vyšších láskyplných světů . / až k pánu Ježíši Kristu /
Má li někdo bolavé nohy a říká - ty mé blbé nohy , zase bolí ,vysílá tím mnoho negativní energie ve svých myšlenkách do prostoru a ještě tuto energii směřuje ke svým nohám . které pak bolí ještě více.
Nebylo – by lepší říci , vy mé úžasné nohy , tak jsem Vás přetěžoval až mne bolíte , odpusťte mi to , budu k Vám ohleduplnější a přestaňte mne bolet .Posílám vám lásku .
A hlavně tu lásku myslet a procítit , tak jako se s láskou dívají muži na nohy ženy , tak jako se maminky dívají s láskou na nožinky svých děťátek , tak se dívat na své nohy , či cokoliv jiného.
Pak se začnete měnit , začnou Vám to vracet .
Tak jako jsme si řekli , že vše co vysíláte do vesmíru se k Vám zase vrátí platí i v dílčím pojetí - to co vysíláte do svých částí svého těla se k Vám zase vrátí
To co vysíláte ve svých myšlenkách , to čím je obklopeno Vaše tělo , to mění pak Vás i Vaše okolí .
71
Zpětná vazba nemusí být tak rychlá aspoň z počátku ,než zjistíte jak to funguje . ale čím jste vědomější , tím je zpětná vazba rychlejší.
Nutno říci , že toto platí zase obecně ,tedy i ve velkém vesmíru , tak i v úrovních života , či ve vašem těle.
Tedy čím vědomější bytost , tím je zpětná vazba myšlení – konání – dění rychlejší, tím však má bytost i větší zodpovědnost vůči sobě a ostatním.
Dělám - li něco vědomě a cíleně . mohu rychleji dojít k cíli a dosáhnout toho co jsem chtěl a to v pozitivním ale i negativním smyslu .
Vše se dá použít i zneužít .
Způsob použití informace a energie dané Stvořitelem (prvotním všeho a všech ) nás posunuje v duchovním i fyzickém vývoji , jakým směrem , je na každém z nás, ale je také třeba říci , že každý zvolený směr , má své i následky důsledky.
Tedy směrem k lásce , to je cesta lásky , harmonie, pokory , pochopení , cítění . pomoci bližním , nás ve vývoji posouvá směrem k hlubšímu cítění a pochopení světa , odpoutává nás od závislosti na materiálu a ega .
To neznamená , že žijeme v chudobě a nedostatku, již v Bibli je psáno , že nastoupením cesty lásky , neubudete míti nedostatků , neboť Já jsem Váš pastýř ,
- tedy mám vše co k je třeba pro plný , krásný , radostný a harmonický život.
Cesta opačným směrem má své následky rovněž ,disharmonie , trápení , nesplněné a stále další touhy , stále více se obklopujeme věcmi ,auty , přepychem ,
72
čím více nám chybí lásky, ale nedosáhneme pokoje , protože lásku nelze nahradit věcmi a závislostí .
Tedy každá příčina má i svůj následek a důsledek , vy tomu říkáte zákon kauzality./
Až pochopíte, že jakákoliv myšlenka se zaznamená jako energie ve vesmíru a že vše má své bylo, je a potom , které neustále plyne a že silné shluky
energií shodné, nebo velmi podobné povahy spouštějí dění ,tedy myšlenka se stane skutkem ve fyzickém světě .
Až pochopíte, že neuniknete Boží spravedlnosti . Ne že by Vás někdo honil a někdo chtěl soudit ,ale že
Vás jen dohoní vaše vlastní myšlenky .
Nikdo si přeci nepřeje ,aby se měl v budoucnu špatně , mám na mysli i další životy , každý touží po štěstí .Když objevíte jaké kroky k tomu vedou , budete chtít jít touto cestou , cestou lásky.
Ale vraťme se ke genům , Tedy za svého života můžete zatížené geny léčit ,vysvobozujete se Vy i Vaši následovníci .
Láčení je úplné – celistvé , probíhá li opětně na všech úrovních najednou , to znamená léčení na fyzické úrovni i léčení na úrovni duše a ducha.
Léčení tedy zase probíhá zvenčí a zevnitř.
Zvenku je léčení podpůrné, toto je na fyzické úrovni jak jsme si popsali
73
Zevnitř to jest . léčení duše . myslí , láskou za podpory a žádosti o pomoc do vyšších světů .
Toto Vám s láskou předal Archanděl Michael a Rafael .
Rozhovor se Stvořitelem
(Dřívější sdělení) Jako v prvním případě ,se mi neustále ozýval hlas ,který ke mne hovořil a opakoval mi stále dokola začátek statě , až jsem vzala pero a začala zapisovat ,vyprávění pokračovalo .
Byl to jiný hlas než, prve z rozhovoru jsem pochopila ,kdo na mne mluví . Děkuji.
PILOTNÍ MYŠLENKA
Vše co se na Zemi děje , je řízeno takzvanou pilotní myšlenkou , která vychází od Vás .
To jakým způsobem se rozhodujete a cokoliv co děláte , děláte za nějakým účelem , s nějakou myšlenkou , tato výchozí a doprovodná myšlenka ovlivňuje celé dění a výsledek akce ,stavby , výrobku a podobně.
Vysvětlím :
Mým snem je zkonstruovat něco , co ,bude vozit lidi , co jim bude usnadňovat cestování a práci – zkonstruuji auto . protože mi vnitřní nutkání říká udělej to , je to dobrá věc ,ulehčí a zpříjemní to lidem život.
Prvotní myšlenka je : bude to dobré pro lidi i pro mne samotného , usnadní to lidem život.
74
Takové dílo se podaří , udržuje-li se tato základní myšlenka po celou dobu činnosti a dobrý výsledek pro všechny zúčastněné se dostaví.
S touto pilotní myšlenkou je výsledek takový , že přináší pozitivum a posun celé společnosti a sobě samému. , nedokonalosti a negativa se postupně odstraňují.
Avšak toto platí po dobu, kdy stále platí a udržuje se i původní pilotní myšlenka ,
Změní li se tato ,mění se i dopad na celou lidskou společnost .
Dnes zůstaneme u automobilu , jsou již autíčka se spalovacími motory tak dokonalá , jak jen mohou na tomto principu auta být , stále se jich hrnou statisíce na Vaši planetu .V návrhu jsou již auta na vodní pohon s rekombinací , avšak změnila se pilotní myšlenka , v myšlenku , být úspěšný na trhu , mít co největší zisky . Auta se nezdokonalují proto , že to přinese posun a je to dobré ,ale proto aby se prodala lépe než u sousední firmy. Nepracujete jako planetární společenství , ale pracujete jeden proti druhému. Z tohoto samého důvodu se ještě neprovozují auta se zmíněným pohonem.
Prvotní pilotní myšlenka / samotného konstruktéra / byla vyměněna za honbu po zisku . Toto se také vepisuje do výrobku v našem případě do auta a toto má rovněž dopad na celou společnost.
Aut je víc, než byste potřebovali ,jsou vyráběná tak, že potřebujete několikrát za život zakoupit nové auto, původní služba člověku se stala ovládacím a zotročovacím nástrojem .Kdo by chtěl jezdit v rezatém a po sléze i nebezpečném autě.
75
A toto platí obecně ve všem ,jakou vkládáme do své práce a do čehokoliv co děláme a tvoříme pilotní myšlenku ,se zase zobrazí a po sléze přinese ovoce a mnohdy i trpké ovoce.
Žel většina firem na Vašem světe pracuje s nevhodnou pilotní myšlenku .
Základem činnosti jakékoliv / nebo většiny / firmy je zisk a rozvoj firmy , nikoliv přínos pro lidi ,Výsledky práce mohou být i dílcově přínosem, ale kvalitu a množství nemáte pod kontrolou a po sléze i dílcově dobré věci , mohou ve svém nekontrolovaném množství škodit.
Vaše hodnocení penězi způsobuje to , že každý potřebuje stále další a další peníze a tak se stále snaží vyrábět ,/nebo se podílet na výrobě či distribuci , dál a dál a víc a víc .Výrobky jsou nízké trvanlivosti, do konce života musíte počítat s neustálou obnovou výrobků., třeba pro domácnost- ledničky, pračky , myčky ,sporáky a pod .
A neustále je potom třeba pracovat do kola pro tu samou věc , či službu .
Vysvětlili jsme si , na příkladu aut , jak jste uhnuli s pilotní myšlenkou od dobrého záměru k záměru neproduktivnímu až kontraproduktivnímu.
Je li záměr a pilotní myšlenka motivována láskou , obecným prospěchem a blahem , touhou pomoci , nebo vylepšit stav věcí, a setrvává li tato myšlenka od začátku po celou dobu akce , pak je výsledek přínosem pro celou společnost, a je-li výsledek v souladu s vesmírnými zákony , je vždy dobrý a přinese i tomu kdo na věci pracoval samé pozitiva.
Nebo aspoň pozitiva převáží nad negativy / ve vašem stupni vývoje / a po sléze se negativa postupně odstraní .
76
V případě , že původní záměr je dobrý , kde opětně pilotní myšlenka je směrována k obecnému blahu a lásce k lidem , ale časem se dobrý záměr vytratí , tak jako jsme si popsali u automobilu .Tak z počátku i dobrá věc , či cokoliv jiného postupně a pozvolna přestává sloužit . O to je tato situace nebezpečnější -je nečitelná ,
a začíná byt tato věc , či cokoliv proti lidem . proti planetě ,proti vesmírným zákonům ,přestává sloužit ale ubližovat.
Toto zase platí obecně, jedná-li se o auta nebo výstavbu nebo zdroje energií nebo cokoli jiného .
Dám jiný příklad
Stavba domu za účelem bydlení rodiny.
Proč si myslíte že stále stojí horské chaloupky , dřevěné malé a krásné na pohledění?. Proč si myslíte , že stále stojí některé staré domy ve městech ?
Nebyly snad tyto stavěny většinou přímo tím ,kdo v nich bydlel , nebyly stavěny s láskou a úctou, třeba jen k řemeslu ? Nebyly stavěny s láskou k milované a k dětem a k vnukům ? Nebyly stavěny s myšlenku služby pro další pokolení ? Nebyly snad s citem a láskou zasazovány do krajiny , mnohdy na velmi nepřístupných místech? Nebyly a nejsou ještě dnes ozdobou místa kde byly usazeny ?
Dodnes je z nich cítit láska .
A jestliže tyto staré domy ,domky ,domečky slouží dodnes a mají stále své čaro a atmosféru , věřte že je to láskou ,která byla a stále je do nich vkládána.
77
Vložíte li do čehokoliv lásku , má toto cokoliv daleko větší trvání, někdy i neomezené, než vytváříme li cokoliv bez lásky , jen účelové , jen pro peníze , jen z nutnosti.
Vše co do činnosti , věci či čehokoliv cokoliv děláte vložíte ,to se Vám zase po sléze vrátí . ,A tak se rozhodujte dle svého srdce ,nenechejte se zviklat a vše co děláte ,dělejte s radostí a dobrým úmyslem ,vše se postupně začne měnit a začne Vám být nápomocno a vše postupně začne více a více sloužit Vám lidem .
Vím, že to je na Vaší planetě těžké, neboť pravé zde musíte volit ,mezi dobrem a zlem/negací / , či stupni dobra a zla . A je na Vás ,jak se rozhodnete, ale láska ,pomoc lidem , veselá mysl , radost z činnosti , radost ze života , zdraví , to jsou atributy Stvořitele prvotního a rozhodujete –li se v těchto intencích nemůžete minout cíle.
Pilotní myšlenka je to ,co hýbe celým vesmírem .
Již v Bibli máte psáno ,
Na počátku bylo slovo a to slovo bylo od Boha .
Dnes by jste pomalu mohli začít chápat význam Bible svaté , protože dnes máte daleko větší informace a možnosti chápání a myšlení , tak přemýšlejte a tvořte si svůj vlastní názor.
¨Slovo , slovo je vyslovená myšlenka . Silná myšlenka má tvůrčí schopnosti realizovat sebe sama . Podobné či shodné kumulované myšlenky představují kumulovanou energii ,podobné či shodné kvality , která/ energie jisté kvality / při dosažení určité hodnoty -hranice ,tvoří fyzický vesmír .
Podobnost najdete i u Vás pro menší světy – prvky , vodiče , polovodiče , tuto hladinu jste pro tento případ nazvali Ferrmiho hladinou.
78
Láskyplné myšlenky tvoří láskyplné vesmíry , dokonalé vesmíry a vesmíry kde je láska , velice převažující a samoléčivý faktor. Dokonalé vesmíry tvoří Stvořitel prvotní. Každá bytost , nadaná od Stvořitele prvotního toutéž vlastností ,tvoří rovněž vesmíry ,ale již méně dokonalé , každý vesmír či vesmírek odpovídá kvalitě a stupni vývoje bytosti či bytostí tento tvořící.
Všechny vesmíry směřují k dokonalosti. Láska byť v minimálním množství je vývojovou a hybnou silou ,,která chce stále více citu a lásky a tak se i ty nejvzdálenější vesmíry postupně pomalu vracejí domů do dokonalosti .
Opačné vesmíry jsou vesmíry postrádající lásku , nebo-li mají lásku jen ve velmi omezeném množství .
Vesmíry láskyplné jsou vždy obydlené , vesmíry opačné nebyly obydlené.
Do těchto vesmírů, jak již bylo několikrát řečeno a popsáno , vstoupily bytosti .které chtěli zkusit žít jinak než s láskou ,chtěli vidět jaké to bude ,když použijí odpadový materiál k životu. To je ten odchod z Ráje , to je to jablko poznání , to je to varování nedělejte to- chléb svůj v potu tváře dobývati budeš .
Tak vznikl Váš vesmír , Vaše planeta Zemně /planeta 0/ , které se nachází na hranici obou vesmírů , na kluzné nebo.-li styčné rovině.
Je zde vidět vše co je možné zobrazit v těchto fyzických podmínkách , lásku , radost , štěstí , krásu , zdraví , hojnost , plnost a opak všeho .
To k čemu se přikloní Vaše srdce a jakým způsobem / toužím po hojnosti ale použiji k tomu nečestné prostředky- počátek dobrý ale
79
myšlenka jakým způsobem v rozporu se zákony lásky a tudíž posun směrem od kýženého cíle / , co si vyberete postupnými kroky , má vliv na vaší budoucnost a vaše budoucí životy.
Jestli Vám nevyhovuje mamon , závist , zlost , intriky a chtěli byste žít v lásce a hojnosti se všemi bytostmi dobré vůle , učte se tvořit , pracovat, jednat s láskou , pochopením a s úctou k sobě samému a rovnou měrou k druhým .
Vy i Vaše okolí se začne postupně měnit . Změna postupuje od Vás ven a čím víc Vás bude , tím větší změna od Vás ven bude. Tím rychleji se život , vaše okolí kolem Vás uspořádá dle nových láskyplných myšlenek.
Máte možnost svojí láskou a sílou lásky , změnit celý svět , celou Vaší planetu.
Jen málo lidí toto využívá a to ještě minimum svého potenciálu , důležité je tomu VĚŘIT . Věřit že myšlenka je mocná a tvůrčí a přenese se do Vašeho okolí a dále pokračuje jako lavina.
Láska je přínosnou lavinou , takže hodně úspěchů moji miláčkové .
80
Intermezzo – dobrý učitel (Dřívější sdělení)
DOBRÝ UČITEL
Dobrý učitel o sobě neříká že je dobrý.
Dobrý učitel neříká , že on je pověřen a určen k tomu aby učil – prostě učí.
Dobrý učitel se neukazuje a neholedbá svými žáky .
Dobrý učitel je radostný a hrdý na své dobré žáky.
Dobrý učitel je stranou , tichý a nenápadný .
Dobrý učitel je dobrý a všichni to vědí, jen on sám o sobě pochybuje.
Děkuji.
Cesty duší I (Dřívější sdělení) No konečně jsi si udělala čas, tak můžeme začít ? Ano .
Dnes si vysvětlíme ,proč některé bytosti a duše se cítí na Vaší planetě dobře , jiní neutrálně ,další jsou nešťastné.
Tedy zase jen v intencích vašeho chápání , vše je trochu složitější , z vašeho pohledu , ale postoupíte – li výš do vyšších světů , je to pak pochopitelné .
Tak začneme bytostmi , které se cítí dobře ,jsou jako ryba ve vodě a jejich život plyne celkem bez větších kotrmelců a v rámci normy této planety , což jest zrození , dětství , škola ,práce kterou do nedávna určovali rodiče ,
81
partnerství , děti , starosti z výchovou , drobné radosti , zralý věk , nemoci a stáří.
Toto je takový běh u Vás ,pro ty šťastnější , některé duše přijaly tento postup za daný , neměnný , nezaobírají se tím a přijaly vše jako plynoucí , normální , jako něco do čeho nemohou zasáhnout .
Přitom prožívají relativně vnitřní klid , mnoho Vás není , ale jsou .
Jak je to možné?
Tyto bytosti jsou buď tak vyspělé , duchovně , že přijímají tuto situaci jako nutnou ,pro nějaký hlubší význam a zároveň jsou více propojeni s Boží láskou , tudíž prožívají klid a mír i v situacích , kde by si ostatní zoufali.
Toto jsou opravdu výjimky .
Pak další skupinou jsou lidí , bytostí , kteří jsou rovněž spokojeni s tím co mají , s tím kde jsou , co jsou a s tím co jim den přinesl .
Tyto bytosti jsou většinou ty , které postoupily z nižších světů , odtud se vymanily z tenat temnot , nebo –li z ještě většího nedostatku lásky , nepřijaly způsoby žití tamní společnosti a tudíž energie ,tedy kvalita a struktura – frekvence - jejich duše je zařadila / vynesla / do vyšší sféry , která je pro temné světy – tou nejvyšší zde na planetě Zemi .
Prožívají to , jako kdyby jste vzali někoho , například z Afganistánu, ale je více míst na světě ,kde temnota vládne , nějaké zmrzačené děťátko ,které nezná nic víc než spát se samopalem po boku a plahočení po vyprahlých skalnatých svazích.
Vzali byste je k sobě do rodiny , poskytli mu lékařskou pomoc , jídlo , čisté šaty , postýlku , vodu a splachovací
82
záchod . Bude mít pocit , že se dostal do ráje , naučí se číst a psát a bude usínat s pocitem bezpečí a klidu , že na něj ráno čeká teplá snídaně. Přijde mu to úžasné a nebude vidět chyby a nedostatky o kterých vy již víte. Nebude spatřovat to , že lásky mezi lidmi by mohlo být mnohem více a že zde není vše jak má být.
Takže máme zde dvě bytosti , jednu ,která už žije v dané rovině a ví že i zde není vše tak jak by mohlo být , ví o prestiži, závisti ,strachu a ekonomických tlacích a nesvobodě , kterou přináší zdánlivý dostatek materiálního zajištění.
Ví o nestabilitě a praktikách vysoké politiky .kterou už dnes málokdo na světě považuje za přínosnou .
Ale z pohledu nově příchozího , je tento svět dobrý ,protože je lepší než to ,odkud přichází. Stačí , že nemá hlad , zimu a že má kde spát. / V současnosti mylná představa migrantů o lepším světě západu /
Pro takové nově příchozí bytosti je tento svět přijatelný a proto prožívají klid a relativně pohodu , neboť původní podmínky ve kterých žily ,byly mnohem, mnohem horší.
Avšak všeho do času ,je-li bytost v těchto podmínkách dostatečně dlouho a nemusí to být jen jeden život . tak opětně začne rozlišovat a spokojenost s plným žaludkem a polštářem pod hlavou skončí. Posléze začne opětně hledat a toužit po větší spravedlnosti , solidaritě , po lásce , po dalších možnostech.
A tak z bytosti stagnující se opětně stává bytost hledající a toužící , která má opět možnost posunout se dál a výš.
Do světa , kde je zase o kousek lásky víc a kde je opětně víc paprsků Světla ,které spojují bytost s Bohem / Stvořitelem prvotním- zdrojem /
83
Odtud pochází spokojenost a nespokojenost duší na cestě , vše je přechodné a vše se děje v na sobě navazujících cyklech , záleží jen v jaké fázi, na jaké úrovni se nacházíte právě Vy.
To jsme si popsali bytosti postupující z temnot do světla .
Ty úplně první jež jsem zmínil, jsou bytosti světlené , které se dobrovolně inkarnovali do nižších světů za nějakým úkolem a účelem, pomoci trpícím a zkoušejícím bytostem .
Ty které se zrodí a síla jejich lásky je tak velká ,že neustále směřuje do celého jejich života jsou v převážné většině bytosti vědomé nebo posléze vědomé.
Tak tyto bytosti prožívají rovněž klid a vyrovnanost aspoň po většinu času svého žití , působí moudře , stabilně , nejsou viditelné z obrazovek TV , ani z plakátu předvolebních kampaní ,působí nenápadně a tam kde je třeba.
DALŠÍM DRUHEM bytosti jsou bytosti které se inkarnovali za účelem narušení již tak křehké stability a vnesení ještě většího chaosu a nesvobody do systému .
Toto lze jen u Vás, tedy v temných světech . ‚
Ve světech ,kde převažuje Světlo a Boží láska nemůže nižší bytost vstoupit do vyššího světa , a když, tak jen krátce v doprovodu vyšší bytosti a za účelem poznání ,že opravdu existuje ještě něco krásnějšího a úžasnějšího , což bytost motivuje k dalšímu růstu .
Postup z vyšší dimenze ,dimenze světla do nižší je možný , ale závisí na Vašem dobrovolném rozhodnutí a bývá většinou za účelem někomu pomoci .
Pomoc u Vás a ve světech světla se ale výrazně liší.
84
Zopakuji , že temné světy mají jen tolik lásky ,která je nutná k přežití , život sám bývá málokdy snesitelný .
Zóna nula nebo –li Vaše planeta má jen tolik lásky , že život bývá snesitelný , málokdy radostný . Celoživotně – to dokázalo jen málo jedinců - a ty většinou pocházeli ze světů Světla.
Je to tím, že vaše myšlenkové pochody jsou záměrně udržovány v chaosu , ve spěchu a v rozptylování nesmyslnými věcmi . filmy , televize ( většina pořadů v TV) , ve strachu a nátlaku , byť třeba jen ekonomickém a tudíž nemáte ani čas přemýšlet o takovýchto věcech . Neuvolníte své srdce a své myšlení lásce , radosti trvalému zdraví a kráse a když to neuděláte vy , tak se k vám prostě ani nedostanou.
Vy prostě to nepřijmete ve svých myšlenkách a ve svém srdci , to je to oddělení od Boha o kterém mluvím v Bibli svaté , ne já Vás, ale Vy jste opustili mne .
Láska radost z tvoření , svoboda a krása , zdraví stále existují , ale dokud je nedostanete a nepřijmete jako fakt do svých srdcí a myšlenek jen máloco se změní .
85
Cesty duší II (Dřívější sdělení)
No jestli chceš psát , tak , můžeš , je sice pozdě , ale ty to zvládneš , takže jde o to , jestli chceš.
Ano chci , nějak se mi nechce spát, respektive jsem to předržela .
Tak začneme .
Ano .
No víš, vše už bylo mnohokrát řečeno v různých knihách , různých autorů
P Skopal , I. Benda , Piele, P. Deaf ,G. Adamski .
A mnoho dalších , ale ještě to zopakuji , tolikrát ,kolikrát to budete chtít slyšet .
Vaše planeta Zemně je na styčné ploše , nebo prostoru , mezi láskyplnými světy a zónou vymístění , tedy vy jste ji nazvali zónou vymístění .
Existují vyšší duchovní světy a existují nižší duchovní světy.
Nižší duchoví světy postrádají potřebné množství lásky , aby byl život snesitelný .
Vaše planeta postrádá určité množství lásky , aby byl život radostný.
Místo a způsob prožitku , si určujete vy samy , jednak svým životem a myšlením a jednak výběrem místa zrození. Každá bytost si před svým narozením vybírá místo ,kde bude zrozena , ale na výběr dostává prostor z jisté duchovní oblasti ,kterou chce poznat , nebo tu , která napomůže jejímu vývoji ,ale vždy tak , že nová oblast
86
navazuje na právě předchozí a na právě předchozí zkušenosti .
Nelze nic přeskočit či vynechat . Na jakém stupni se nachází Vaše duše , na tom stupni se odvíjí váš současný a
po sléze budoucí život .
Některé bytosti to vědí a uchopí život jako příležitost naučit se co nejvíc v duchovním slova smyslu . To znamená prezentovat své myšlení na fyzické úrovni , tedy úrovni nejvyššího prověření – z mého pohledu je vše hmotné i myšlenka , ale podmínky pro vaší manifestaci jsou zde na této úrovni, této materie , nejsložitější a to platí i v láskyplných vesmírech , ale tomu odpovídají rovněž prožitky , jsou velmi silné – je to jako vystoupit na vrchol nejvyšší hory světa a vidět krajinu, z výšky , někomu stačí k uspokojení Sněžka , někomu Gerlach a někomu Mount Everest .
Ty nevědomé bytosti , to jest ve vašem prostoru je jich většina , opakují stále stejné chyby , stále stejné vzory chování a tak se neposunou o mnoho dopředu ,a tak ani jejich příští život nebude příliš vzdálen od současného života.
U Vás je navíc ta zvláštnost , jak jsme si řekli , že duše, nejsou plně vědomé své situace , to platí o všech temných světech, jinak by tam až na pár výjimek nikdo nebyl, a přeci kvůli těmto několika jedincům zakoušíte tuto scénu , toto někdy hrozné divadlo .
Jste „odpojeni“ od větší části Boží přítomnosti a do Vás vstupují myšlenky dvou světů a to ze zářivých láskyplných ,které Vám předkládají chuť tvořit , radovat se , hýbat se , milovat se , a z temných světů které Vám každý den našeptávají , nejde to nesmím , musím , bojím se . Výsledkem je strach a neláska k okolí k planetě , k sobě
87
samému v různých projevech bytí a to někdy dost zakukleném a neprůhledném .
Nebo snad myslíte že alkohol je projevem lásky byť jen k vlastnímu tělu , nebo kouření , nesprávná životospráva a tak dále?.
Nebo snad myslíte že odpadky jsou projevem lásky k planetě , znečištěná voda a nešetrné kácení pralesů a lesů jsou projevem lásky k lidstvu . ?
To jsou zdánlivě banality ,které se řeší v běžném životě , ale vězte , že vše začíná od banalit , které jen přerůstají do větších hodnot a prostor.
A co agrese a touha po moci a touha ovládnout toho druhého byť jen v manželském svazku ?
To je rovněž projevem nelásky . Pocity strachu , ohrožení , nebo naopak hazard a to s čímkoliv ,jsou projevem nelásky.
Nebo se Vám to snad zdá dobré a dobrodružné , normální a zábavné ,tak ano ,pak si vybíráte tento a budoucí život v takovém prostoru, kde se vám toto projeví
jako základ života.
Pakliže si vybíráte podobné myšlenky a souzníte s nimi věřte , že si vybíráte tímto i budoucí životy a pomalu se „propadáte“ nebo v lepším případě setrváváte ne stejné úrovni .
ODMÍTNETE. -LI negativní myšlenky ,které záměrné přicházejí z nižších světů a vybíráte si pouze ty tvůrčí , radostné , láskyplné , laskavé , trpělivé , v různých situacích vašeho života , pak věřte , že vaše budoucnost a vaše budoucí životy půjdou tímto směrem , ke Světlu a lásce.
88
Tři hřivny (Dřívější sdělení)
Dnes večer jsem si pustila TV a zrovna jsem viděla ,z vojenské misi Českého vojáka v Kongu, jak si založil malou, ale krásnou zahrádku , na které pěstoval kedlubny , ředkvičky / mimořádně veliké / saláty a měl z toho velikou radost . Což mě utvrdilo v tom ,že kdyby se políčkům věnovali domorodci ,tak by jim zelenina také rostla .
No tak vidíš , teď jsi to viděla v praxi, jak to funguje z nadhledu, nikoli ze své pozice.
Český voják v Africkém Kongu :
Má tři možnost, začít nenávidět tamní těžké podmínky a domorodé obyvatele.
Nebo se může uchýlit od oddělení a samoty a uzavření , protože není schopen žít jako oni ,
Nebo ,jak jste to viděli ,může se pokusit vytvořit svůj vlastní svět , malou zahrádečku ,kde si udělá radost tím, že něco pěstuje , něco vyroste, že má z toho užitek , něco vytvoří.
Zvolil si tu nejkrásnější alternativu , neklesá na duchu a na mysli a snaží se udržet optimizmus a přinesl si domoviny do svého dočasného domova to dobré.
To je jako o těch hřivnách v Bibli .
Ty co jsem poslal , tedy ty kteří souhlasili se svojí misí na tuto planetu , dostali ode mne hřivny , nadání a veškeré předpoklady proto, aby splnily svůj úkol tady.
Po zrození mají také tři možnosti, přidat se ke způsobu života tohoto světa , uzavřít se do samoty a
89
doufat , že to jednou skončí , nebo začít učit lidi nejlépe svým vlastním příkladem , žít jinak.
To první je rozházená hřivna , to druhé je zakopaná hřivna a to třetí je zúročená hřivna.
Domorodí mají také tři možnosti –opovrhovat a nastražovat na misionáře – učitele , světlonoše . druhou možnost nevšímat si ho blázínka a neubližovat mu a konečně pozorovat jej a chtít být jako on , nebo aspoň přebírat jeho způsoby myšlení a chování do svého života.
.Děkuji Ti
Dobrou –dobrou.
Cesty duší III (Dřívější sdělení)
Tak dnes si povíme , proč jsou někteří , kteří nechtějí změnu systému k lepšímu a proč se snaží udržet zónu vymístění stále funkční .
Je to velmi jednoduché , tyto bytosti tomu prostě věří , není v jejich možnostech, aspoň prozatím , pochopit obsah slova soucit , pomoc a láska .
Stačí jen když oni se mají dobře a někdy ani oni se nemají dobře z jejich pohledu .
Jsou to většinou bytosti tak vtažené do materie tohoto světa , neustále sledují co kde nového , stále sledují nové výrobky , stále sledují trh .
V jejich domácnostech jsou ty nejposlednější technické vymoženosti , pokud možno poslední modely aut .
A kolotoč nikdy neskončí .
Myslíte si že by někdo mohl pracovat na burze , kdyby tomu nevěřil? Zase pár jedinců tam pracuje a ví, že to je
90
nesmyslné , ale ti tím trpí , většinu to prostě baví . nebo si aspoň připadají důležití a mocní .
Dokud budou tito lidé , bude stále Váš systém živoucí .
Hlavní popudy však přicházejí od temných bytostí původem z nízkých světů , oni – nebo ony stojí hlavně za současným stavem společnosti
Ale místy to bylo v lidské společnosti již horší , války a nejen války ,život sám ve středověku, jak jste tuto epochu označili s mučidly a popravami byl horší., ale právě proto , že lidé zde mají možnost výběru mezi dobrem a zlem / nyní nemocí / v jeho různých odstínech a na tuto planetu dopadá Světlo nesoucí informace ze světů světelných a láskyplných , nebo aspoň výrazně láskyplnějších , tak lidé zde pobývající a duše se sem inkarnující posunuly již způsob žití kousek ke Světlu . Je zde více sociálně cítících a uvažujících lidí , je zde stále více lidí žijící nad hranicí chudoby, přibývá probuzených . To stačilo aby nižší světy změnily taktiku z brutality ,kterou již většina ve svých myšlenkách odmítla na ekonomickou závislost ,kterou jste ve svých myšlenkách přijaly a tudíž její realitu hojně podporujete.
Základem všeho jsou peníze ,které považujete , nebo aspoň většina z Vás , za hybnou sílu všeho dění na světě.
Ale opak je pravdou .Nebo snad všechny objevy učinily bohatí lidé , bankéři , makléři , vlastníci velkých korporací . Ne – oni to je jenom zaplatily a to ještě jenom proto , aby z toho měli v budoucnu větší zisk.
A co objevy ,které už dávno mohly sloužit lidem , ale jsou dodnes uloženy v šuplíkách velkých společností ,kteří je skoupily . aby stihly prodat to co právě vyrábějí .
91
Mám na mysli auta na alternativní pohon , škrobové obaly versus umělé hmoty a jiné .
Je toho víc ,ale toto je jen na okraj abyste pochopili .
A když namítnete , tak to prostě musí být , protože to by bylo hodně nezaměstnaných .
Tak jestli tomu rozumím vy si práci vlastně vymýšlíte ,nebo zadržujete její ulehčení , protože by jí pak bylo málo? Takže vy si práci vlastně vymýšlíte abyste dostali peníze a šli si koupit oblečení , boty , jídlo … ?
No je to tak , a proč byste museli vůbec pracovat 10 až 12 hodin denně ?
To jste se vrátily do dob manufaktur a raného kapitalismu , který již Vámi byl označen jako špatný ? No a není to snad dnes to samé ?
No né ,opravdu nemusíte tolik pracovat , ale pak nedostanete tolik peněz kolik potřebujete nebo nedostanete práci vůbec. Takže jakýpak posun , máte jen dokonalejší techniku a to jen někde ve světe a některou.
Vy se snažíte být bohatými abyste nemuseli tolik pracovat , ale kdyby Vám někdo řekl vždyť by jste nemuseli , stačilo by pouze ,kdyby jste pracovali VŠICHNI – VŠICHNI smysluplně , dvě až tři hodiny denně a pak můžete mít volno .
Že to nejde, no tak nejde ,když si to myslíte .
A kdo je u Vás nejbohatší ? Nejsou to snad bankovní domy , bankéři? A co udělali za práci ? Konkrétního ?
Vymysleli snad něco co by doneslo lidi k jiným planetám ?
Nebo objevili nějaký lék , postavili dům , sestrojili auto , nebo cokoliv ? Nebo přišli s nějakou vizí s nějakým záměrem něco vytvořit ?
Nebo to pouze financovali ,respektive půjčily finance v tom je rozdíl !
92
A proto, že potřebujete finance , něco fiktivního a nesmyslného , tak je třeba práci stále vymýšlet a nebudete mít nikdy hotovo . To by tedy nebylo stejně ani tak , ale asi s tím rozdílem jako každý den si musím začít stavět dům abych měl kde usnout a za den to tedy opravdu nestihnu a nebo každý den si uklidím .
Nebo snad nevěříte , že byste mohli pracovat tři hodiny denně . To by bylo najednou zaměstnaných v provozech ,které vyžadují nepřetržitou službu .
A že by bylo málo peněz na výplatu ?
A neplatí snad někdo ten nezaměstnaný zbytek ?
No a jestli nevíte co byste dělali s volným časem , tak proč toužíte být bohatými?
Snad ne abyste si koupily lepší auto a větší televizi , to není bohatství to je větší závislost.
Já vím, že jsou zde lidé kteří by se zatím jen vezli , ale nejde o to změnit se ze dne na den to opravdu nejde, ale pochopit co Vás řídí a že Vás to špatně řídí . A až připustíte do svých srdcí , že to tak nemusí být a že to lze jinak a snadněji ,pomalu se to začne měnit a vaše závislost na penězích nebude tak veliká až jednoho dne prostě nebudou .
Já Vám jen ukazuji cestu !
Bohatí lidé kteří moc nepracují nebo nepracují vůbec a mají na to. lidi tak žijí vlastně z energie druhých v systému ,který přepočítává práci na peníze. Což je normální krádež z pohledu vesmírných zákonů. A většina takto bohatých se vlastně necítí dobře , mají různé závislosti třeba na alkoholu , na drogách na věcech , sexu …
93
A bohatí co pracují a hodně pracují ?
tak se jich zeptejte jak se cítí nebo jak na tom opravdu jsou , jsou šťastnější ? . Většina vám řekne toto , bohatství Tě neudělá šťastným , ale může Ti usnadnit život . I to je dobré tady na této úrovni . Jakékoliv usnadnění je dobré .
A ještě k bohatství a k chudobě ,
I bohatství se dá dobře využit když se s ním zachází s láskou moudrostí a vděkem .
Může pomoci dalším z ekonomického otroctví .
Bohatství může být také obdarování. V rukou někoho ,kdo se ta této úrovni podělí a to neznamená rozdá , ale dá vize , představy a zajistí pro další práci, odpovídajícím způsobem zaplacenou , tak to je také dobré , tedy na této úrovni .
A chudoba , zrcadlí chudého ducha - chud / duch – je to převrácení ducha .A se zvráceného ducha pramení chudoba , duchovní , morální a i materiální .
A co by jste řekli tomuhle ? , Tři hodiny pořádné práce , dobře organizované a smysluplné ,vytvářející smysluplné věci ,které opravdu potřebujete na této úrovni života.
Když nad tím začnete přemýšlet , zjistíte , že jich není zase až tolik .
A copak s časem? Neříká Vám nic tenis, plavání, kolo ,kanoe, surf, posezení s přáteli , hra na hudební nástroj , zpěv, tanec, malba, sochařství, keramika, kytičky , modelování , četba , snění ? Nic ?
No tak Vám přeji pěkný pracovní den !
94
Když se tohle nedostane do vašich myšlenek jako součást života nehnete se z místa.
A ještě k práci , měla by být pro Vás koníčkem radostí libou záležitostí .
Asi toho je hodně .
Ale takhle , takhle se nějak žije ve vyšších světech . Hodně lásky ,práce s radostí , hodně zábavy / bez drog, cigaret a alkoholu , hodně cestování a setkávání , stále se něco děle. /
Nezůstávejte v temnotách pusťte kousek nebo hodně radosti do svého srdce do svého života .
Neboť jak již víte
srdce naplněná radostí pochází od Boha .
Cesty duší IV (Dřívější sdělení)
Řekli jsme si , že nižší světy změnily taktiku , ale proč by to dělali ?
Já jsem dovolil po určitou dobu , aby se projevil v zóně vymístění život bez Boží přítomnosti , bez Boží lásky.
Ti ,kteří toto zosnovali , pomalu omezovali přísun Lásky , Světla, Lásky ve formě energie a paprsků , dopadající na okrajovou část .
A pomalu si vytvářeli bytosti které byly schopny žít s minimem lásky a osidlovali s nimi další temné světy.
Planeta Nula – Zemně byla jim dána jako pokusná laboratoř s největší sbírkou zatím všech vytvořených druhů.
95
A to i bytostí lidských / s jejich souhlasem / . toto je také jeden z důvodů. Proč jsou na planetě různé rasy obyvatelstva , není to rozdílným prostředím ,které se ,až tak od sebe neliší ,vždyť tygr v Africe , tygr v Indii a tygr Sibiřský mají víc společných znaků než obyvatele , není to divné ? Je to tím , že pro daný záměr byly svezeny bytosti, dobrovolně souhlasící . že se účastní tohoto ne příliš atraktivního pokusu , z různých oblastí vesmíru .
Bylo jim dovoleno ,pro poučení ostatních , kteří se toho nechtěli účastnit , aby manifestovali na různých úrovních i fyzických tu svoji verzi světa , kde vládne chaos a strach .
Tak jako Vy a ve vyšších světech potřebujete k životu lásku , tak v nižších světech ¨potřebují opak. Lásku potřebují také , ale jen ve velmi omezeném množství , neboť negace plodí zase jen negaci a toto je ve své konečné povaze samo destruktivní , proto nezbytně malé množství pozitivní energie s frekvence lásky je třeba pro přežití , totˇ vše.
Zbylé energie jsou energie strachu , někdo je nazývá hrubovibrační . No a protože platí zákon zachování energie , tak začnou li se bytosti vědomě měnit směrem k lásce, začnou-li přijímat a po sléze samostatně vyzařovat frekvenci Lásky . tak ubývá zákonitě té hrubovibrační .
A to se pánům tohoto světa nelíbí ,proto vytváří různé varianty nesvobod , tvořící opět strach.
Já jsem však určil do jaké míry a po jakou dobu , toto není přesně stanoveno s ohledem na délku vašeho života , ale s ohledem na projevy vesmíru ,poměrně úzce specifikováno , do kdy a jak se tento světe bude presentovat .
Až dosáhne určitého stupně tak bude ukončen .
Vrátím se a to přes zónu nula , přes Vaší planetu a provedu konečné rozhřešení.
96
To jest , všechny duše budou zbaveny ovládacích energií , Velká většina duší si okamžitě rozpomene o co šlo a bude se chtít vrátit do zářivých láskyplných vesmírů .
Napadlo tě jestli tam není nuda ,no to rozhodně ne , protože nekonečné množství variant nedovoluje nudu, máte možnost dělat cokoliv , cokoli chcete v intencích lásky.
A menšina duší bude mít problémy , neboť přijala za své to ,co bylo právě zrušeno .
Tyto duše nebudou zatím schopny přijmout lásku ve větší míře a bude jim ponechán k životu omezený prostor a ony samy budou mít jen velmi omezené schopnosti.
Těmto bytostem budou odebrány schopnosti tvořit a časem budou velmi pomalu navráceny do původního stavu světla.
To je asi tak vše, co jsem chtěl říci . Tedy ono je toho mnoho , ale vybral jsem pro Vás to nejsrozumitelnější , to nejpochopitelnější a velmi stručné .
Děkuji Cesty duší V (Dřívější sdělení)
No ,tak dnes jen lehce ,brzy vstáváš .
Tak ano .No já začnu sám o planetách a osídlení .
Již v Bibli jsem uvedl , když se mne ptal jeden z apoštolů ,kam jdou duše a že jich je hodně . Řekl jsem - neboj se , neboť mnoho příbytků v nebi.
97
Vesmír je veliký skrývá mnoho planet , mnoho dimenzí a mnoho možností , kam se duše mohou uchýlit a třeba znovu inkarnovat .
Ale po opuštění tohoto prostoru „zde“ a i „ zde „ ve smyslu jiné planety , a právě prošlého života , se duše nachází v takzvaném meziprostoru , kde je s nimi probírán uplynulý život , dřívější životy a volby pro nové životy.
Zde v meziprostoru se setkávají duše a bytosti různých duchovních stupňů . ty vyšší jsou zde ve formě pomocníků a průvodců . / andělé světla /
Setkají se zde i duše z právě uplynulého života , ale jen v mezích své energie . Tedy duše přibližně frekvenčně shodně laděné .
Výběry pro další život vždy navazují na ten předešlý s ohledem na dosaženou úroveň DUCHOVNÍHO RŮSTU .
Některé duše jsou v léčení , to znamená , že některé úkoly, nezvládly . Ty úkoly které zvládly se jim již do života nebudou vracet , ty situace které nezvládly je čekají v novém životě opět a doplní se o nové vhodné pro jejich růst .
Aby mohly duše nezvládnuté úkoly projít bez ztráty kytičky , je třeba s nimi rozebrat , co dělaly špatně ,a proč daný úkol neprožily tak, jak měly a ukázat jim vzory chování a myšlení ,které v životě opakovaly a které , je svedly z cíle.
Do dalšího života jdou pak vyzbrojeni teoreticky , jak na to nezvládnuté tak i to nové. V prostoru Světla je to zábavná ,láskyplná a tvůrčí hra.
98
U Vás je to o to složitější ,že na většině duší ulpývá takzvané pouzdro a karma a další zátěže.
Váš svět, pro většinu bytostí není řízen Boží láskou , zatím , a tak špatnými volbami a myšlením nesundáte pouzdro a pak k Vám neproniknou správné informace a mnohdy opakujete stále stejné chyby dokola a tak se rodíte do stále podobných světů , tedy uvíznete v zóně vymístění .
Ty duše ,které dovedou odmítnout myšlenky tohoto prostoru a dovedou žít v lásce s vírou a radostí , což je u Vás velice obtížné ,ale čím jste blíž Světlu jde to snáz.
Tak ty duše , které to zvládli, opustí zónu vymístění .
Prokázaly dostatečně silnou lásku své duše a víru a touhu v lásku a dobro , že došli „ osvícení „ nepřijaly způsoby života tohoto prostoru . , přesto ,že žily v podmínkách . které nahrávaly tomu aby podlehly různým pokušením a strachům , tak tyto duše se navrátí do světů světla a dál postupují podle Božích zákonů / Zdroje /, které u Vás rovněž fungují , ale jsou pokroucené nebo zbrzděné .
Ne ,že bych neměl zónu vymístění pod kontrolou , ale stanovil jsem hranice .
Ostatní duše budou osvobozeny až druhým příchodem .
Tyto duše to mají trochu těžší , protože si prodloužily pobyt v zóně vymístění , v podstatě s tím ale bylo počítáno . Takže úkol bude splněn:
A to co se zde děje , pro poučení celého vesmíru je poznání ,že tudy cesta nevede.
Cesta bez Boží Lásky vede do samozáhuby .
To asi víte o čem mluvím .
99
Je vždy lepší jít tou dobrou cestou , ale i poznání ,že tato cesta nevede k cíli je cenná , protože touto cestou již nikdo ,nikdy nemusí jít.
Klam – maja (Dřívější sdělení) Tu odpověď jsi dostala pro Tvého a mimo jiné i mého přítele Jiříka , na téma - maja klam a iluze jak říkají Budhisté .
Je třeba to trochu pojímat jinak , než se prezentuje . Budhisté mají pravdu v tom směru ,že to ,co právě Vy prožíváte se jeví zvenku jako klam a iluze . Neboť normální světy jsou úplně jiné , to jsme si už popsali .
Ale z vašeho pohledu , to jako klam a iluze nevypadá , protože jste do toho fyzicky vtaženi , protože Vy to prostě žijete.
Jste herci na jevišti v kulisách a tam někde jsou diváci , kteří Vás sledují , až začnete být nebezpeční sami sobě, nebo svému okolí , uvažováno ve vesmírném měřítku , zasáhnu .
To jsou ty hranice .
Z vaší pozice je to jako když se narodíte ve vězení, které má přesně vymezený prostor a vy nevíte co je za tou zdí , za tou zdí pro Vás končí svět . A vše co prožíváte ,prožíváte v rámci tohoto prostoru .
.Až někdo přijde a ukáže vám , že za zdí svět nekončí, ale pokračuje a je úplně jiný. …
Prostě to neznamená , že když vy dál nevidíte a nemůžete, že život za dalším kopcem , za další zdí v další dimenzi nepokračuje .
Tedy z vaší pozice to co žijete ve vztahu k sobě je opravdový prožitek a zážitek, ve vztahu k tomu čím ve
100
skutečnosti jste a ve vztahu k vesmíru je to klam a iluze. Který bude jednou a to už brzy ukončen.
Ale i toto má svá pravidla a hlavně plní svůj velice důležitý úkol .Proto nechme diváky sledovat dokud ,to pro ně bude poučné a pro Vás
I pro okolí bezpečné.
Děkuji
Jak je to s Biblí? (Dřívější sdělení) Můžu se tě zeptat? .Ptej se . Jak je to s Biblí svatou
Tedy k Bibli . Bibli Svatá , tedy Nový zákon , neboť starý zákon není svatým tedy ne – svítí .
Starý zákon je popisem časů minulých , kdy lidé , tedy bytosti , vstoupily do neobydlené zóny vymístění , Což je vesmír s –energiemi , které nejsou v souladu s láskou .
Vzhledem ke svobodě , kterou jsem dal všem bytostem , jsou uloženy v této zóně pro možné použití dle svobodné vůle .
Je ale možnost , hned po proběhnutí takové nevhodné myšlenky požádat mne abych ji rozpustil svou láskou . Pak je nenávratně zrušena. Včetně následků a důsledků .
Některé bytosti tedy využily této svobodné volby a rozhodli se použít tyto energie a osídlit tyto světy původně neživé „ ve smyslu duší , tedy bytostí , zvířátek , rostlinek a vyšších bytostí,
I hmota je v jistém smyslu živá , protože obsahuje a vyzařuje a to vždy, energii ,
Ale nemá organizované vědomí .
101
Ve vyšších světech i hmota ve vašem smyslu může mít organizované vědomi ,které je schopno se sdružovat s dalším vědomím.
No to jsem odbočil – zpět k Bibli -Nový zákon nese zcela něco ojedinělého a to jsou Evangelia .
Evangelia nejsou texty zapsané lidmi , kteří telepaticky přijímají myšlenky ,slyší hlasy nebo komunikují ze svého srdce. Ale přímo je zde zapsáno , to co dělal ,co říkal a jak žil jednal a konal Ježíš Kristus , Tedy i já , když se má část inkarnovala do vašeho fyzického vesmíru.
Toto je autentické vyprávění očitých svědků , kteří viděli , slyšeli Ježíše ,konat mluvit, žít, uzdravovat, učit..
Toto je ojedinělé a má toto veliký význam.
Když budete sledovat pouze linii Ježíše Krista ,pouze jeho osobu ,pouze to ,co on řekl , co udělal, uvidíte svého „Boha“ uvidíte jeho lásku , trpělivost , soucitnost ,moudrost.
102
Vesmíry Světla – Domů 1 (Dřívější sdělení) Dnes si něco povíme o láskyplných světech . tedy světech mimo zónu temna .
Život ve vyšších světech je zásadně odlišný od Vašeho světa, není však úplně bez problémů jak by si někdo mohl myslet.
Jsou zde kvalitativně jiné problémy , jsou zde vyřešeny základní potřeby bez kterých by se stal život nesnadným až nesnesitelným , což je u Vás a nižších světech .
Tedy není třeba se starat , budeme .li srovnávat fyzické úrovně světů o vzduch, teplo, vodu , světlo, jídlo a ošacení .
V zásadě je vyřešeno bydlení , tedy ve smyslu , že každý má domov a každý má možnost výběru místa a způsobu bydlení-. Postupné zdokonalení k obrazu svému a vybavení je na dotyčném uživateli.
Co se zde řeší je najít to ,co mne uspokojuje , co jsem přišel vyzkoušet na fyzické úrovni ,to proč jsem si vybral toto místo a proč jsem přišel právě do tohoto světa.
Pro většinu obyvatel tohoto světa a to uvažuji světy nejbližší vašemu ,ale ve světech světla , avšak na přibližně stejných nebo podobných fyzických základech .
Většina právě inkarnovaných bytostí posléze ví , že chce být malířem , výtvarníkem ,keramikem ,lékař-biologem, hudebníkem , technikem, pilotem .A až si osvojí možnosti této materie a zvykne si na možnosti svého nosiče ,což je tělo , tak začne svůj plán realizovat.
103
Dalším tedy vlastně úplně prvním předmětem zrození a manifestace ve fyzických podmínkách je láska , vše co zde děje se děje s láskou ,
Nebo s láskou různých stupňů, ale láska je vždy základem děje a činnosti.
Vše co bytosti konají, konají s potěšením a láskou s radostí , prostě si to užívají , neboť je jim umožněno ve všech ohledech dělat a konat to ,co je baví a jak je to baví.
Když to převedu do vaší řeči , tak teď snídám v klidu , teď okopávám kytičky , teď hraji tenis , teď maluji hrneček pro Marušku a teď připravuji jídlo pro sebe a ostatní až se sejdeme třeba u ohýnku.
Nebo teď vymýšlím plášť létajícího disku , teď plavu , teď se saunuji a nebo se sejdu s přáteli na dobré ochutnávce a pití. / nikoliv alkoholu /
Není to však jako u Vás dělání od ,do a není to soutěž kdo bude lepší , je to na každém , jak daleko chce jít a co chce vytvořit . Není to o tom ,kdo vynikne ale o spolupráci a o pocitu sounáležitosti o pocitu dobrodružství s dobrým koncem , které prožívám každý den znovu, tak jako mnohé malé děti u Vás .
Každý den je nový , každý den se něco děje , každý den je jiný .
Nejsou zde stereotypy , vzpomeňte si na prázdniny , na volno, když jste byly jako děti , domů jste přišly akorát pro chleba s máslem a jinak louky , lesy, voda, kamarádky , kamarádi , zvířátka , stálé dobrodružství a šli jste spát s pocitem , že se nemůžete dočkat rána. Stále jste se na něco a někoho těšili. Prožili jste takové dětství ? .
Tak si dovedete vybavit ten pocit? Tak , tak nějak .
104
Měli jste tu možnost prožít práci s dobrou partou ?
Těšili jste se do práce ? Těšili jste se, že ráno ty lidi potkáte znova a že s nimi můžete i na výlet a že to nejsou jen kolegové a kolegyně z práce ale i kamarádi?
Zažili jste to ? No tak ,tak nějak.
Není to zas tak nesnadné jen to chce mít rád .
Vesmíry Světla – Domů 2 (Dřívější sdělení) Budeme pokračovat o láskyplných světech , ať máte představu , kam se bude většina z vás vracet , čím dřív se na to začnete chystat, tím dřív se vrátíte domů.
Kdo by se netěšil do lepšího světa.
Dnes tak trochu o zrození .
Zrození probíhá ve Vyšších světech podobně jako u Vás ale trochu na jiných základech.
Ale vždy k tomu musí být dvě milující se bytosti , ve fyzických vesmírech ,opačného pohlaví , opačného principu tedy ženském a mužském principu .
U Vás dochází k fyzickému spojení dvou jedinců a k početí nového tvorečka, /tedy spíš matričky / pro právě příchozí bytost a to v těle matky .
Ve vyšších světech také dochází ke spojení dvou jedinců a to jedno tělo jedna duše , láska musí být tak energeticky silná , až sama energie , která byla vyvinuta při tomto spojení a byla vyzářena do prostoru , vytváří matričku a to
105
vně těl obou milujících se bytostí a to hned při samém spojení .
Tedy na matričce se podílí oba přibližně rovnocenně a do této vstupuje nově příchozí bytost.
Zrození je projevem a manifestací lásky, což je rozdíl od Vás , protože zde neleze mít takzvané nechtěné děti a náhodně počaté děti.
Spojení slabší intenzity nebo nižší kvality dvou jedinců , kteří nemají dostatek lásky nebo schopností pro přijetí nového tvorečka do rodiny ,schopnosti vychovat jej a poskytnout mu dostatek láskyplného zázemí prostě matričku nevytvoří.
Žerny ani muži, ale tímto netrpí , není smyslem a naplněním jejich života přivést nového tvorečka na svět.
Vychovávat další bytůstku je tak trochu nad rámec radosti ze života , prostě mám tolik radosti a tolik lásky , že se s ní chci a mohu podělit ještě s někým jiným a to s bytostí ,které pomohu na svět , aby také mohla realizovat své sny na fyzické úrovni a pomohu ji v duchovním růstu.
U Vás toto není bráno v potaz vůbec , u Vás zrození děťátka je v lepším případě chtěním rodičů ,ale ze své pozice , ne z pozice dítěte.
Tedy některé dvojice děti nemají a přesto prožívají plnost a radostný život. Toto je dáno povahou vesmíru .
Většina dvojic však děti má , dětí je ale právě tolik , kolik cítí , že je vhodné pro všechny zúčastněné , aby prošly právě jejich rodinou .
Protože řídícím faktorem je zase láska , není dětí nikdy víc, ani míň , než by mělo . To znamená , že nemůže v celku dojít k přelidnění hostitelské planety.
106
Což se děje u Vás .
Stav příchodu nových bytostí a odchodu z planety/ jiným způsobem než u Vás , je vyvážen .
Vše co se děje je třeba udržet v rovnováze a v souladu s vesmírnými zákony.
Tak takto přicházejí v dimenzích Světla , bytosti na svět.
Ve Světle – zábava (Dřívější sdělení) Zábava –
Dá se vlastně říci , že vše je zábava , když jste s chutí a radostí na světě, tak vás baví úplně všechno ,jen některé činnosti více .
Dá se říci , že i práce nutná k udržení základních pochodů na planetě, je zábavou .
No a jinak je to vše ostatní co jen si vymyslíte , hudba , zpěv , malba, sochařství , keramika , tanec , sport , plavání , hry podobné těm vašim .
Našli by jste něco co by Vás bavilo a čemu se chtěli věnovat pro relaxaci ?
Většina bytostí se nevěnuje jen jedné činnosti jejich talent je vícestranný .
Neříkám všestranný , ale vícestranný , to znamená , že bytosti krásně zpívají a k tomu ještě krásně malují , nebo krásně modelují a krásně malují ,nebo krásně hrají na nějaký hudební nástroj a krásně tančí , ostatní činnosti jsou okrajové.
Ale u Vás je toto podobné u těch nejobdařenějších jedinců ,kteří se nenechali stáhnout komercí a byznysem , schválně přemýšlejte ,kdo asi by to tak mohl být ?
107
Já Vám nechci říkat udělej to a to ,věř tomu a tomu .
Já Vám ukazuji cestu , na vše je třeba aby jste přišli sami a přijali sami , v tom spočívá vaše svoboda a ta je hned po lásce to nejcennější co ve vesmíru existuje.
Svoboda ve vesmíru však funguje ale v souvislostí se zodpovědností , jsem svoboden učinit to a to, ale přijímám za to také zodpovědnost.
To platí i v zóně vymístění , jen nevíte, že učinit něco v intencích lásky přináší větší radost a lásku , učinit něco v intencích nelásky a negace přináší větší nelásku a negaci a to i samotnému snovateli i jeho okolí . To je to co se právě u Vás děje. To jsme trochu odbočili ,ale vše souvisí se vším .
Ve Světle – milostné vztahy (Dřívější sdělení) Milostné vztahy
K milostným vztahům patří fyzický kontakt. Neříkám hned spojení ,ale kontakt , dotyk pohlazení . objetí .
Milostné vztahy jsou vytvářeny na základě energií , to je z části i u vás ale mnoho o tom nevíte .To jsou ty sympatie a nevysvětlitelné přitažlivosti ,proč zrovna ona , nebo on a ne někdo jiný. Jen u Vás je více hodnocen smyslově vzhled , než ve světech světla. Tedy vzhled je důležitý a ve vesmírech lásky a světla prozrazuje víc než u Vás .
Vzhled ve vyšších světech odráží duši, tedy stav duše.
To u Vás platí jen velmi, velmi omezeně a tak i bytosti s duší ovládanou temnými silami mohou vypadat pěkně , aspoň po určitou dobu , přeroste li temnota přes určité hranice také se odrazí ve výzoru člověka.
108
V mládí to ale není až tak znát . Buněčné změny nejsou tak rychlé vzhledem k délce vašeho života a i velice hezká tvářička může skrývat dračí povahu ,proto je u Vás toliko nedorozumění . Ve vesmíru se kromě vzhledu , a povah hodnotí i jiné vhodnosti které Vy pomíjíte zcela.
Ve vesmírech světla je rozhodující vyzařovaná energie, tedy její kvalita . jestli jsou obě bytosti laděné na společnou vlnu / ten výraz používáte i vy jen nevíte , že to lze vzít doslova / jestli je jejich energie sladěná ,tak je možné navázat a prohlubovat kontakt ,protože bytosti si budou rozumět , budou se dívat podobnýma očima na svět a budou jim vyhovovat společné věci a činnosti.
Je třeba najít souznění ,
Ve Světle – zrození (Dřívější sdělení)
Dnes si povíme jak to vypadá pro příchozí bytůstku.
Zopakujeme si , že spojení dvou milujících se bytostí připravilo energeticky matričku pro vstup nového tvorečka.
Ten již je připraven pro vstup do nové reality a sleduje své rodiče , tedy bytosti které si vybral a chce s nimi prožít život na dané planetě. Jakmile je matrička plně vytvořena , vstoupí bytost do tohoto nově vzniklého tělíčka a nový život je završen , neboť je složen z těla a duše a ducha.
Vstup není úplně jednoduchý , neboť bytost změní prostředí , je to jako vstoupit do vody s přístroji , nebo zkusit létat s padákem / na přiblížení pro vás /
Je to ale vždy dobrodružství s dobrým koncem.
Nově příchozí bytost si musí na novou materii zvyknout a seznámit se s jejími možnosti a schopnostmi.
109
K tomuto jsou nápomocní rodiče , tvoreček je daleko připravenější pro život jako u Vás a není zdaleka tak bezmocný a odkázaný na péči rodičů při základních funkcích .
Tvoreček je schopen znakové a telepatické komunikace a po sléze i řeči , telepatická komunikace zůstává.
Rodiče započnou s uváděním tvorečka do života. Základní schopnosti však děťátko má , t.j samostatný pohyb a omezené možnosti dorozumívání.
Úrovní by se toto dalo velmi zjednodušeně a pouze pro představu srovnat s úrovní děťátka asi 3 roky života u vás.
Děťátko je přijato s láskou a je svátostí pro všechny ,protože je velkým darem , toto platí rovněž v celém vesmíru.
Děťátko je třeba seznámit s fyzickými možnostmi do jakých se narodil .
Tedy asi tak tohle je tak teplé , tohle je chladnější , tohle takhle těžké , tohle lehké, takto se chová světlo , takto se dají užít materiály , toto používáme k tomuto a pod.
Školy jako takové nejsou , ve smyslu škol s povinnou docházkou a hodnocením známkami.
Nově příchozí bytost ví proč se inkarnovala právě sem a sama vyhledává možnosti naučit se co nejvíce v daném směru , avšak jak sama uzná za vhodné co do množství a kvality poznatků –tedy spíš jak je vše v pohodě a radosti schopna zvládnout.
Nově příchozí bytosti jsou odhalovány s láskou a v lásce další zákony vesmíru a vše navazuje na předchozí právě prožité životy. Nejvyšší metou je zdokonalování v chápání pojmu láska duchoví duševní a fyzická.
110
Prožitky ve fyzickém vesmíru jsou mnohem silnější ,než ve stavu duše ,která má jiné možnosti rozlišení a vnímání , je to asi jako vědět , že to a to funguje takto a toto a toto je dobré a správné a nebo to vše „ prožít na vlastní kůži „
Vědět a znát a prožít . Ve Světle – životní etapy (Dřívější sdělení)
Mládí –
Mládí je krásné a dlouhé ,přechod mezi mládím a dospělostí je v poznatcích a prohloubení vnímání , u vyspělých bytostí není však velkých fyzických rozdílů mezi dospělým a mladým .Těla stárnou jen velmi , velmi pomalu až téměř vůbec.
Mládí si osvojuje vše co je v dané dimenzi dostupné a že je toho hodně.
Mládí hledá svou lásku , nejlépe životní lásku, toto je jedno z nejobtížnějších etap - Ale žádný spěch , prostě na poprvé to nemusí vyjít , to neznamená že bytosti prožívají trauma a dramata závislosti a rozchodů jako u Vás.
Bytost není opuštěna a ponechána svému osudu ,bytosti ve vyšších vesmírech neprožívají samotu . Rozchod je vždy z obou stran uzavřen shodou a smírem . prostě chybí náboj , jiskra barva , není třeba oboustranně setrvávat v daném svazku . Cítí to obě bytosti i když to nemusí vždy přijít simultánně , ale téměř .
111
Zrání –
Zrání bytost již završila poznání pro důvod který se inkarnovala do daného světa.
Rovněž již ustálila své vztahy především milostné , má jasné představy kam až chce jít se svou realizací svých předpokladů a poznání ,
Pomalu se zapojuje mezi činnosti dospělých bytostí, které na různých úrovních realizují své představy, hledá pozici v dané činnosti, která ji bude nejvíce vyhovovat.
Bytost se stává pomalu samostatnou a se svým budoucím partnerem se odebírají k samostatnému bydlení ,
Průběh podobný tomu vašemu jen podmínky jsou dost jiné. Vztahy s rodiči jsou intenzivní a stále láskyplné ostatně jako i s jinými bytostmi .
Na všechno je dostatek času . Láska je hlavním zdrojem všeho dění a základní pilotní myšlenkou.
Dospělost –
Dospělé bytosti žijí pospolitě se svými přáteli rodiči a širší rodinou ve vzájemné shodě a lásce, ve stálém dobrodružství, stále se něco děje.
Možnost poznávání je veliká , jenom oblast cestování po planetě a jiných planetách je velmi široká a vzrušující .
Setkání s přáteli je vždy radostné , to je i u Vás ,tak si to snad budete umět vybavit .
Cestování , hudba, tanec ,malba, sochařství , sport , stavitelství jen si vybrat.
Prožitky jsou o to mocnější že vše je možné prožít s mladistvým elánem. U vás je toto omezeno fyzickými silami a tak je omezena možnost zahrát si s vnukem fotbalový zápas, či partičku tenisu ,nebo vylézt ha horu . Nebo mu ukázat jinou planetu ,kde již mám své přátele.
112
Tady je toto možné ,radost se sdílení je veliká , to znáte i od Vás ,radost se sdílení s partnerem ,radost se sdílení s dětmi , rodiči ,radost se sdílení s vnoučaty.
Tady je o to širší že zahrnuje více bytostí , neboť zde není konkurence a soutěživost.
Završení – odchod
Času je opravdu dostatek a každý si určuje způsob jak a kdy opustí planetu do vyšších sfér.
Prožitek není spěšný a ve srovnání s Vaší planetou ,je času mnohonásobně více.
Vše je opětně řízeno láskou a tak bytost ví kdy nadešel její čas.
Je dostatečně připravena a zásadně neprožívá nemoc a traumata, ví že odchází do vyššího světa ,kde bude mít možnost pokračovat na tom, co zde už nelze , bude mít možnost opětně se sekat se svými blízkými .V této pozici „zde“ má již vše zmapované a nelze se posunout dále .
Dospěla do bodu ,kdy už ji nenaplňuje setrvávat v daném místě .
Bytost odchází se svým tělem , její hodnota vyzařování lásky jí kvalitativně posune do vyššího světa.
Planety se obyčejně dotýkají různých dimenzí , to je i u Vás , dimenze na sebe navazují a dosáhneme.li bytost / bytosti / frekvence vyšší dimenze ,stává se dimenze prostupnou , bytost/ nebo bytosti / si vytvoří takzvanou dimenzionální bránu , kterou se posunou do prostoru odpovídající jejich vyzařování.
Toto znáte z pohádek , náhle se objevila moudrá babička , a zase náhle zmizela.
113
Většinou někomu poradila nebo pomohla. Toto jsou dimenzionální prostupy , vaše pohádky mají v mnohém pravdu jen ji rozkrýt.
Bytost se stále přibližuje k dokonalosti .Toto vědí i ti kteří zůstávají , neprožívají rovněž traumata stesk a smutek.
Neboť setkání s právě odešlými do vyšší dimenze je stále možné .
Bytosti z vyšší dimenze mohou vstupovat do dimenze nižší za účelem povzbuzení dodání lásky .pomoci a energie bytosti na nižší úrovni.
Shrňme si bytost / nebo i více bytostí najednou - většinou to bývají ,partneři , nebo části rodin / která – které jsou připraveni odejít jednoduše projdou branou , která se opětně uzavře .
Protože dimenze ne sebe také navazují .planeta se vždy dotýká minimálně dvou dimenzí a to
Vždy jedné nižší a jedné vyšší.
Ve světle – zdraví a nemoc (Dřívější sdělení) Dnes si povíme něco o zdraví a nemoci
Není to jako u Vás , ale přeci jen se může stát že je někdo nemocný . Jsou zde také profese lékař , biolog lékař.
Biolog lékaři znají stavbu těla a její projevy , znají její reakce na to či ono chování , to či ono prostředí .
114
To u Vás není . toto jsme si popsali již v kapitole léčení , zásadní rozdíl je v tom , že se ví že nemoci vznikají ze tří pozic a to vždy jako důsledek něčeho ,tedy z úrovně fyzické z úrovně duše a ducha.
Nemocné bytosti jsou velikou výjimkou , ale jsou zde také , je jim nutno pomoci , neboť nepochopili něco z vesmírných zákonů a něco dělají špatně , nebo trpí nedostatkem lásky
.Nemoci vznikají jako u Vás , protože je to fyzický vesmír / ve světech světla / i zákonitosti jsou shodné. Na Vaší úrovni je Vám toto skryto a tudíž léčíte pouze projevy nemoci – tedy důsledky nikoliv příčiny.
Zde ve vesmírech Světla jde vždy o hlubší pojetí bytosti a tudíž biolog lékař pátrá po chybách v myšlení a chování , které vedou ke vzniku nemoci . Léčení probíhá komplexně na všech úrovních k čemuž je nejlepší láska , doplněná o různě strukturované energie, které urychlí léčbu na fyzické úrovni .
Další úkol biolog lékařů je sledovat a pomáhat bytostem z nižší dimenze / na požádání / .
Stárnutí
Stárnutí těl je jen velmi , pomalé až žádné , to jsme si již řekli , to neznamená však , že zde nedorostou děti ,protože se jedná o růst nikoliv o stárnutí .
Stárnutí není v odvislosti na čase ,ale v odvislosti na množství lásky , které jaká která bytost má.
Vzhledem k tomu , že vesmíry světla jsou více napojeny / a to zásadně více / na energie stvořitele prvotního –zdroje / , což je na životadárnou láskyplnou a tvůrčí energii, chování materie je zásadně jiné než u Vás.
115
Bytosti se prostě cítí dobře, je jim dobře je to stav , vždy existují i nějaké výjimky , ale je jich opravdu málo a většinou toto pramení z něčeho nezvládnutého . Proto jsou zde bytosti ostatní aby tomu, komu nejde vše tak jak by mělo, mohly pomoci radou láskou , energií .
Dám příklad nejzávaznější jsou mezilidské vztahy , dva muži se zamilují do jedné ženy. Žena je vlídná k oběma , není v povaze dimenze hrubost a násilí , po sléze přeci jen jednomu dává očividně přednost .
Druhý muž má dvě možnosti uznat, že si asi nevybral správně , neboť to obě bytosti prostě vědí , že tato je ta ona , nebo ten je právě ten se kterým chci být .
Nebo setrvat v pozici přesvědčení a trápit se nepochopením , no a když toto trvá dlouho může dojít i k nemoci bytosti. Ve vesmírech světla na Vás vždy někde někdo čeká , to je to příjemné ,nemusíte prožívat samotu , když nechcete . Je zde více energeticky ladících bytostí a tudíž možnosti výběru jsou snazší .
Není zde tolik vyčerpávající zátěže, je zde daleko více důvodů k radosti , bytost žije v lásce s láskou a těšení na stále něco nového .
Toto je stále energeticky doplňující faktor pro těla , proces stárnutí je velmi ,velmi pomalý.
U některých bytostí ,která to dotáhla téměř k dokonalosti v rámci prožívající dimenze , těla nestárnou . Některé bytosti umí manipulovat se svým tělem natolik , že mohou poupravit svoji vizáž tak jak si ji oni představovali.
116
Ve Světle – tvorba a práce (Dřívější sdělení) Dnes si povíme krátce o práci neboť jsme se o ní zmiňovali již dříve.
O práci
Takže si zopakujeme, že každý dělá to ,co jej baví a jak jej to baví .
Nemusíte se bát, že potřebné profese , nutné k životu na dané planetě nejsou obsazeny , například kuchař , stavař. Reprezentují hodně práce a u Vás právě nedoceněné profese ,ostatně jako mnohé další .
Kolik je u Vás lidí kteří si přejí být kuchařem , dost a kolik je u Vás lidí kteří se chtějí realizovat ve stavitelství . Taky dost. A to mám na mysli ty kteří to opravdu chtějí a rovněž je to baví . Je třeba říci že všechny profese jsou obsazeny , tak aby umožnily všem právě to co chtějí .
Na každého se dostane. Není to jako u Vás, že když už někdo něco dělá , jsou z něj mačkány výkony co nejvíc a co nejdéle .Těžko vám vysvětlím jak to funguje ,ale je to asi tak , že na planetě X je zrovna možno realizovat sny na platformě pilota , tak kdopak má předpoklady žít na planetě X v dané dimenzi a jeho snem je být pilotem , chceš se tam podívat koukej k dispozici jsou tito a tito rodiče, jak to vidíš chceš ?
Ano , tak jdeme do toho , Je to velmi zjednodušeně popsáno, ale s vašimi schopnostmi těžko pochopíte že jsou dobrovolně obsazovány i práce ,které nejsou zas až tak na výsluní . Je třeba pochopit že nejvyšším aspektem všeho je láska a ta vlastně dokáže , že nejmíň atraktivní profese mají nejvíce uchazečů.
Nepochopitelné ? Ne zas tak docela , dám příklad u Vás , kdo doma myje vanu a toaletu , no nejspíš maminka ,
117
myslíte, že to dělá proto, že jí to baví a nebo z lásky k Vám ? Ona Vás má tak ráda , že bez řečí přebere na sebe ty úkoly o kterých ví, že by je nikdo nechtěl dělat a nikomu neříká tohle dělat nechci , nebo dělám to jen k vůli Vám.
U Vás mateřská láska je nejvyšším stupněm lásky , všímejte si jak se chová ,co všechno dělá , co jste všechno k vůli svým dětem schopni udělat.
No a co když milujete i své okolí přibližně stejně jako své ratolístky ? Už to chápete ? No tak , tak nějak ,
Práce je ve velké většině radost , koníček a zábava. To se potom pracuje. Vlastně práce je divné slovo, ale nevím jak bych vám to jinak popsal .
Je to tvůrčí a realizovaná radost ze života.
A jak to vše funguje ?
Každý dělá co jej baví, co umí s radostí a láskou,
Výsledky své práce , ty které chce dát do společného ,dá , ty se soustřeďují v tak zvaných hlavních skladech .
Je zde vše ,co je na planetě třeba k životu , no a když někdo něco potřebuje ,přijde si vybrat . Bytosti žijící zde nehromadí ,neberou si víc než potřebují , není to prostě třeba , všeho je dostatek , na všechny se dostane.
A není to vše stejné ,každý si má možnost vybrat ještě podle svého vkusu.
U vás by to šlo také, ale Vy jste pod strachem , že nevyzbyde , že někdo bude mít málo a někdo víc? Žijete v ovládání negativních sil , jestli nechcete ,začněte s tím něco dělat.
118
Ve Světle – milostné vztahy 2 (Dřívější sdělení) Milostné vztahy jsou velmi pestré a hojné .
Představte si nemáte žádné starosti / zásadního charakteru / , máte volno , všeho dostatek , cítíte se dobře , tak na co pomyslíte ? Na partnera a milování .
Ve světech světla jsou vhodné podmínky pro milování a to duše i těla a tak je všem přáno .
Při milování se uvolňuje krásná energie , čistá , zářivá a ta zpětně působí na okolí a prostředí ve kterém žijete .
To je i u Vás ,jen o tom nevíte .To je to proč se někde cítíte dobře a někde prostě ne i když vybavení prostoru je mnohem vznosnější . Je to tím , co daný prostor naplňuje za energie.
Znáte z vlastní zkušenosti , že když někam přijdete a je po hádce , nebo mezi partnery je nesoulad , cítíte to napětí ve vzduchu . Cítíte to dusno.
Znáte to ,tak jen o tom začněte konečně přemýšlet proč tomu tak je .
A když to platí o dusnu , tak proč by to nemělo platit o lásce a souznění , to jen u vás ji potkáte výjimečně.
U vás jsou podmínky nastaveny tak , že pro milování a nemusí to být zrovna fyzické ,je málo prostoru .
Když jste mladí a vše za vás obstarávají rodiče ,tak to ještě jde , rovněž u mladých rodin s malými dětmi , to někde ještě jde ,ale znáte to, jak se starosti s výchovou s hmotným zajištěním , s prací a s bydlením dostávají napovrch a když přerostou , tak není chuť , není čas . a po sléze je z toho manželská povinnost.
119
Necháte se spoutat negacemi a chuť na milování se pomalu vytratí , stává se z toho sex ,který je ale ve svém důsledku negativní a lepší s milenkou než doma ,protože není zatížen společnými starostmi ,
Po sléze už ani to nestačí ,protože dlouhodobé vztahy nejsou uchráněny od návazností a milenecký vztah končí většinou výčitkami . Tak, tak nějak to funguje ve většině případů u Vás.
Milostný život se vytratil , hlavním důvodem však je ,,že se ze srdcí vytratila láska. Že jste se nechali stáhnout negativními způsoby života.
Ve světech světla je to jinak , jste mladí , krásní při síle a vitalitě ,plní radosti a lásky.
Milovaní vypadá podle toho , je to krása , radost , láska a spousta nádherné vyzářené energie.
Ale i zde je třeba vztahy udržovat pěstovat a rozvíjet .
Jde to však mnohem snáz než u Vás , stačí pouze chtít, neboť povaha vesmíru je tomu nápomocna.
120
Ve Světle – příroda a zemědělství (Dřívější sdělení) Příroda
Příroda je laskavá a krásná , je podobná té vaší , ale s tím zásadním rozdílem , že zde nejsou extrémy ,které brání životu ,pro který byla planeta stvořena.
Nejsou zde extrémní mrazy ani vedra, nejsou zde ani velké výkyvy teplot. Mírné klima, mírná a laskavá příroda ,kopečky vršky , návrší , hory ,údolí svahy, svážky, lučiny louky, potůčky , bystřiny , říčky , řeky, jezírka , vodopády, moře , lesíky ,lesy, háje.
Břehy , pláže. Vše je krásné barvitě syté , malebné , laskavé , útulné.
Malý ráj . NEZNIČENÉ !!!
Každý ví, že prostředí do kterého se narodil je Svátostí .
Nejsou zde jedovaté rostliny , nebezpečná a dravá zvířata .
Není Vám divné ,že u Vás, aby někdo přežil musí sežrat toho druhého ? A to platí ve vodě na vzduchu i na zemi ?
A že se potom tomu tak bráníte Vy , když je to přirozený koloběh. nebo je přirozené , že vy můžete zabíjet a jíst zvířátka , ale jenom Vy?
Nezdá se Vám to kruté a to všestranně ?
Tak tohle ve vyšších světech nenajdete .
Limitujícím faktorem je láska a ta neumožňuje aby žil jeden na úkor druhého nebo dokonce aby žil z něho !!!
To je základní a zásadní porušení vesmírných zákonů !!!
No jestli jste o tom nepřemýšleli tak to zkuste.
121
Zemědělství
Ano existuje zde , bavíme se o světech nejblíže tomu vašemu , tedy na stejných fyzických základech , ale na rozdílných duchovních základech .
Proto se zatím vývoj ubírá u Vás jiným směrem To jsem odbočil .ale je třeba Vám to stále připomínat, je nejvyšší čas a tak se dívejte kolem sebe, dívejte se co se děje ,a jestli se nechcete tohoto účastnit tak dejte vědět .
Opakuji svým cítěním ,svým myšlením, svým chováním svým konáním .
Takže zemědělství je ,ale trochu jiné , jídlo je pouze rostlinného složení .Skladba rostlinek je taková aby obsáhla veškeré potřebné živiny .Umělé dochucování , barvení a pojidla jako u vás neexistují.
Vše je na přírodní bázi. Planeta nemá problém uživit své dětičky , je jich prostě akorát.
Bytosti zde žijící se rovněž chovají velmi ohleduplně k planetě a rozmlouvají s ní o veškerých zásazích ,které se chystají provést, například o stavbě domu a novém políčku a záhoncích.
Vyšší bytosti komunikují nejen mezi sebou ale i se zvířátky, rostlinkami a planetou ,
Vybraná políčka jsou schválená jejich hostitelkou a i rostlinkami , které se budou pěstovat .
Velké lány nejsou , většina zeleniny a ovoce je pěstována přímo u obydlí , přímo uživatelem .
Rostlinky vědí , že jsou určené s jídlu , mají vědomí, ale nemají duši , jejich vědomí při konzumaci je spojeno s vyšším vědomím /tedy bytosti / a rostlinky tedy jejich vědomí to obohacuje. To se posunuje výš a postupuje směrem k organizovanému vědomí a po sleze
122
k potencionálu nové duše. / zvířátka mají duši , ale to již víte / I k rostlinkám se bytosti zde žijící chovají s láskou .
Jak říkám vše, co se na planetě děje je prostoupeno láskou a tudíž nelze nikomu a ničemu ublížit . neříkám ,že se to nestane, ale to jen v opravdu výjimečných situacích a většinou je rychle zjednána náprava.
Není to proto ,že já chci , ale proto že , sami bytosti zde žijící si uvědomují drobné chybičky a snaží se je rychle napravit.
Nepálí se pšenice, nezahrabávají se jablka, jako u Vás když paradoxně skoro polovina planety/ rozlohou / je hladová .
Vypěstuje se to co je třeba , velké zásoby nejsou zapotřebí , není důvod , při správném zacházení nemůže dojít k neúrodě , nebo k pohromám jako u Vás. Všeho je dostatek a to opětně pro všechny.
Stvořitel prvotní : Tak co probereme nyní .
Já : Co třeba pohromy ?
Stvořitel prvotní : To se ptáš ?
Vím, že je to záměrné , jinak po téhle otázce bych si musel myslet , že jsi nic nepochopila , ale ještě že do tebe vidím .
Ty nejsou ,války nejsou , vojáci nejsou .
Tedy na kluzné rovině mezi zónou vymístění a zářivými vesmíry jsou takzvaní strážci . To je sice něco jako armáda u Vás , ale je ZÁSADNĚ NEAGRESIVNÍ , jen stráží kdyby někdo chtěl neoprávněným a podvodným způsobem ze zóny vymístění vejít do zářivých a láskyplných vesmírů .
Tito strážci jsou i u dimenzionálních bran ale mají mírumilovnou a pomocnou funkci .
123
Řekli jsme si , že je možné z vyšší dimenze do nižší ale na opak to nejde jen za zvláštních podmínek v doprovodu na velmi krátkou dobu a jen pro účely povzbuzení bytosti z nižší dimenze.
Když už jsme u těch strážců , tak jen doplním že negativní síly si také stráží prostor ,proti průniku sil Světla , řekli jsem si, že bytosti z vyšších dimenzí mohou vstupovat do dimenzí nižších , za účelem pomoci , dodání energie a lásky a povzbuzení .
U Vás je to ztížené tím , že Vaši strážci se tomuto snaží zabránit. Návštěvy však jsou , ale za ztížených podmínek a vyžaduje to aby i ten komu je pomáháno měl určité předpoklady a mohl vytvořit podmínky vstupu .
Bojí se jako čert kříže – k tomu bych to přirovnal , kde se udržela v srdcích láska a radost tam ,kde i prostor je prostoupen větším množstvím lásky než v okolním světe, tak tam síly negativní nemohou ,tam kde je Světlo nemůže tma , tam kde je láska nemůže být negace , a tak k těmto bytostem ,které nepřestaly vyzařoval lásku i v těchto velmi těžkých podmínkách , mohou občas , nebo jak je třeba vstoupit bytosti z vyšších dimenzí z již výše zmíněných důvodů .
Vaše zkoušená planeta je nyní monitorována dobrovolníky z různých fyzických vesmírů sil světla / zářivých a láskyplných vesmírů / ,
Čas se navršil , nikdy předtím negativita nedosáhla v globálu takového stupně ,opakuji až začnete být nebezpeční sami sobě a svému okolí v měřítkách vesmíru zasáhnu s konečnou platností.
Ti připravení budou mít snadnější návrat domů .
Mám Vás rád a další utrpení prostě už NE !!!
124
Zbavte se strachu (Dřívější sdělení) Zbavte se strachu
Strach je základní ovládací program negativních sil. Strach je možnost jak bytosti zde žijící udržet pod kontrolou a v ovládáním .
Nebo snad myslíte , že strach je pozitivní ? Nebo snad myslíte , že je ode mne ?
Strach je základním projevem negativních sil , je to velmi zakuklené , účinné a všudypřítomné .
Už od dětství prožíváte různé druhy strachů , aby se vrátila maminka , když Vás nechá v obchodě čekat.
Aby se tatínek nerozčílil , když jste něco provedli .
Nebo až jste povyrostli ,co strach z rodičovského sdružení, z vysvědčení
Pak strach , že se nebudu líbit mé zamilované a tak dále.
V dospělosti to jsou především strachy abych měl dobrou práci , abych uspěl , abych to stihnul , abychom měli dostatek . Abych nebyl nemocný , nebo někdo z rodiny .
Obecně to můžeme pojmenovat , je to pro všechny stejné .
Strach z nedostatku .
Strach z opuštěnosti .
Strach z nemoci .
Strach z odchodu od tady a zde.
Ode mne to opravdu není , neboť ve světech světla , vezmeme to postupně -
Je dostatek pro všechny .
To už jsem si popsali výše .
125
U Vás by mohl být taky , kdyby polovina planety nežila na úkor ostatních .
Strach z opuštěnosti –
Ve vesmíru sil světla a lásky není nikdo sám ,tam ,kde je láska není opuštěnost, to znáte i tady , jen té lásky se nedostává , není liž pravda .
Strach z nemoci –
Řekli jsme si, že nemoc není náhodným projevem a ,že na sobě samém záleží jestli onemocním nebo ne. A na sobě samém záleží jestli se chci uzdravit nebo ne .
U Vás to neplatí stoprocentně, protože jste ještě nepochopili základní věc ,co nemoc je a odkud se bere. Ale už i doktoři vědí že ze strachu může vzniknout ledajaká nemoc.
Zase ten strach – chytře vymyšlené .
Už i babičky a dědové měli vypozorováno , že odvážnému štěstí přeje. Jen nevěděli proč , tak já Vám to povím . Jsem zpět u způsobu myšlení , zase u myšlenek . Klidná, láskyplná , vyrovnaná , sebevědomá , tudíž odvážná bytost ,tak ,té se asi bude dařit dobře ať se venku děje co se děje . Ať je u moci jakákoliv patra HIC . Je jednoduché to pochopit ,ale provést to ve světě nástrah
je už těžší .Tak proč mne nepožádáte. Já Vám s tím pomohu .
Stačí požádat a opravdu . opravdu chtít , chvíli to trvá , protože eliminovat to ,co jste již vypustili do vesmíru ve svých myšlenkách zabere taky trochu energie , to vy ale nevidíte , chvíli trvá než se odezva dostane až k Vám ,tak vydržte.
126
Neříkám Vám musíte ,udělejte to , prostě to zkuste a nevyhovuje - li Vám stav Světa ,jaký je, jste na novém začátku .Jen odvahu. Zkuste to.
Není Vám nápadné , že Vaše sdělovací prostředky chrlí zprávy o jedné pohromě a katastrofě za druhou , já vím že se dějí , ale Vaše media se v tom úplně vyžívají , a když to nemá ty správné grády, tak to ještě trochu přičerní a podbarví. Aby byly zprávy akční s dynamikou a napětím .
Není Vám nápadné , že když se zrovna nic hrozného neděje vylezou aspoň s nějakou nemocí,/ nyní se zrovna probírá ptačí chřipka / nebo prognózou o zdražení/ .
Neměli by spíše poradit lidem co dělat a jak se chránit .
Ještě nevíte zda se to skutečně naplní, ale už dopředu se bojíte ,že to přijde a až to přijde , tak jste strachem tak oslabeni , že Vás to prostě vtáhne do děje , tak jak si přejí negativní síly.
Nedejte se a nebojte se ignorujte to a vyzařujte klid a pohodu a nic zlého se vám nestane.
/Obzvlášť dnes velmi potřebné …2015/
Media a politici jsou ve většině v ovládání negativních sil . Negativní síly potřebují Váš strach .Když to pochopíte můžete se rozhodnout ke komu chcete patřit . Ale pozor pro negativní síly platí , že jsou samodestruktivní.
V jejich povaze je ničení ,které se nezastaví ani před sebou samými. Už Vaší předkové říkávali ,čiň čertu dobře ,peklem se ti odmění .
Oni nebyli hloupí , neměli jen tolik technických znalostí ,které ostatně slouží zde a tady především k tomu ,aby negativní síly odvedli pozornost od merita věci .
Vnímejte sledujte , tvořte si svůj vlastní názor nedejte se a NEBOJTE se.
127
Strach z odchodu tady a zde -
Již jsme si popsaly , že ve vyšších světech odchod bytosti se děje vědomě se souhlasem či přáním bytosti samé ,nebo více bytostí najednou .
Bytosti neprožívají traumata a většinu odchází se svým tělem , toto získá takové vlastnosti že jej lze měnit a modifikovat , vše při vědomí a s pocitem bezpečí.
Je to dobrodružství s dobrým koncem , to se opakuji , ale je to třeba.
Já jsem řekl , že když opustíš tuto planetu a přijdeš ke mne , tedy na pozice lásky a světla , nepoznáš smrti více / v Bibli svaté / To co je u Vás ve vyšších světech neexistuje.
Do vyšších dimenzí ve většině nemáte přístup , protože ,vaše energie jsou nesouhlasné / jste li pod vlivem sil temna / .A v nižších dimenzích to bylo ještě horší.
Ale když už jste až tady, na planetě ZEMI , stačí krůček, všichni na to čekáme , čekáme na návrat ztraceného syna .každý syn ,který se navrátil je velikým svátkem pro všechny. A pro mne obzvlášť , opakuji, neboť jsem Vám dal svobodu a když se ze svobodné vůle rozhodnete pro lásku a Světlo, je to pro mne ta největší odměna .
MILUJI VÁS.
Děkuji Ti .
128
Návraty (Dřívější sdělení) Lidské tělo se chystá na návrat do původního stavu , jeho prapůvodní nositelé stáli hodně vysoko v duchovní hierarchii . Vaše těla uměla procházet dimenzemi a měnit se dle potřeby .
Je třeba jim vrátit „velikost a vzletnost „ , toto se děje nyní alespoň u některých jedinců .
Do vašich těl jsou postupně vpravovány geny a šroubovice / informace / vyšších struktur . ale vždy tak ,aby navazovaly na ty předchozí . Vaše tělo se chystá na průchod dimenzí .
To s sebou nese i jisté změny pocitů , nálad a stavů ,některé jste již zažili . některé na Vás čekají.
Jde to postupně, ničeho a nikoho se nebojte , přijímejte a vysílejte lásku pro sebe i Vaše okolí .
Věřte , že jste v Božích rukou .
Miluji Vás .
Váš otec
129
_______________________________________ SDĚLENÍ 2011-014
Promluva k eurozóně /EU/
Stát který hospodaří sám a chce li velkou investici ,musí počkat, až na ní má dostatek financí .
Stát v eurozoně/ EU / chce li na investici a obhájí li svůj projekt -dostane peníze hned.
Na první pohled by se zdálo , že je to výhodné , ale ve skutečnosti je to demoralizující proces neboť používám peníze na něco ,na co jsem si sám nevydělal. Jde v podstatě o žití na dluh , který zaplatil někdo jiný . Toto vede k velké demoralizaci lidí , a k nechuti pracovat , protože lehce se dá zvyknout na to , že peníze od někudy přijdou. Ve skutečnosti ,až se karta obrátí a najednou je řada na Vás a teď máte do společného přispět i Vy větší měrou , není to příjemné . A teď nyní přispíváte větší měrou ještě o to aby se napravilo to ,co se pokazilo v Řecku ve Španělsku, Irsku a Portugalsku .
Pamatujte si , žití na dluh je úlitba temným silám , nebo –li život s čertem , jak je výstižně zobrazené V Českých pohádkách.
/ v různém rozpětí neboť i záleží z jakého důvodu jsme do půjčení byli donuceni – mladé rodiny na bydlení a pod -
V tomto smyslu je Eurozóna nebezpečná a není přínosem lidstvu, ale skrytou zbraní rozkladu.
Chcete li Evropu společnou pak ano , ale je důležité začít z jiné strany a to ze strany duševní a duchovní . Je třeba vypracovat morální kodex vycházejícího z desatera ,na
130
základě přijetí Vyššího moudra , dobra , lásky a inteligence a řídit se podle tohoto .
Pro Evropu speciálně by to neměl být velký problém neboť je Křesťanská bez ohledu na církve . Nesjednotíte li náhled na Boha / což neznamená dát přednost jednomu náboženství nebo pohledu církve nebo církvi vůbec , ale spojit různé pohledy / a budete li stát proti sobě v odlišnosti pojmů jednotlivých církví , jednotlivých pracovníků Světla nesjednotíte se ani morálně ani duševně ani duchovně .Toto je základ poskládat chybějící kamínky do mozaiky , začít s tím co Vás spojuje nikoliv rozděluje .
Sjednocená Evropa by měla být vizí bezpečného kontinentu .
Tedy ať přijedu kam přijedu , vítají mne s úctou a láskou a já ať jsem kdekoliv ,chovám se s úctou a láskou . Budu v bezpečí v jakémkoli státě Evropy a budu se tam cítit doma. Avšak se zachováním národnostních identit , zvyklostí a obyčejů . Je přece krásné skládat mozaiku z barevných kamínků nikoliv ze stejných .
Udělali jste pravý opak začali jste od ekonomik ,od peněz . Začali jste globalizovat a ať přijede kamkoli – stejná nákupní střediska , stejná bistra , stejná nádraží ...
Začali jste rušit zemské hranice .
Ale Řecko je Řecko , Čechy a Morava , Čechy a Morava a Německo je Německo. Sjednocení a hlavně posunutí morální k Bohu neznamená , že to bude všude stejné, ale že se všude budou chovat stejně POCTIVĚ A ZODPOVĚDNĚ a to k sobě samým i k ostatním . Život v takové Evropě by byl radostí .
Jen pro příklad co Vám přinesl volný pohyb po Evropě?
131
Návrat k starému extrému s ozbrojenými a několikanásobnými kontrolami je stejně špatný , jako úplně volný pohyb ,v případě současného morálního stavu -úpadku lidstva.
Je určitě vhodné zachovat kontrolu přechodů ,aspoň do doby , než se morální kodex stane nedílnou součástí všedního života .
Zrušení hranic s sebou přineslo spoustu přistěhovalců z méně materiálně vyspělých zemí , přineslo větší zločinnost a snadnější přesun drog . a zbraní .
A co ostatní kontinenty ?
Taková Evropa , neznamená vyloučení ostatních , tedy Ameriku , Afriku , Asii . z tohoto světa tedy duchovně sjednocené Evropy . Ale i zde platí chceš li zlepšit Svět začni sám u sebe. Nikdo to za Tebe neudělá , ale také platí přičiň se a Pán Bůh Ti požehná . Austrálie je vynechána záměrně neboť i ona má k tomuto velmi blízko je mnohokulturní a mnohonárodní .
Evropa by mohla být vzorem , není velká ani malá , mezi státy nejsou propastné rozdíly Chce to jen začít z naprosto opačného konce , chce to začít od morálních , duševních a duchovních hodnot.
Evropa je nejblíž , aspoň se pokuste . Ale nestavte na první místo ekonomiku - Už jste někdy viděli šťastného bohatého ,ale nemocného člověka ? Jste materiálně bohatí možná si to ani neuvědomujete . Ale jak je na tom Vaše duše ?
Uzdravte se ze závislostí , chamtivosti , závisti, nenávisti , z já chci , já chci mít a soustřeďte se laskavost vlastních činů na laskavost svých slov , na krásu a laskavost svých myšlenek .
132
Začněte měnit své myšlení . k lepšímu . Uvědomte si Boha v sobě a druhých je to jediná cesta ,k záchraně tohoto morálně zdevastovaného světa .
Dutá Země
Zdá se že jsou dnes populární teorie o duté Zemi . Ono se mi trochu zdá , že čím větší záhada , tím to více lidi přitahuje A zdá se Vám to správné ? Nejprve se podívejme na slovo záhada – Za hada . On se potom had raduje když se lidé zabývají záhadami a ne opravdu tím podstatným .
Ale k duté Zemi . Vnímám to tak , že to co viděli kontaktéři jako dutinu a vstup na pólech je jen špatně pochopený bioelektromagnetický obal Zemně , který je vidět z jemnohmotné a na jemnohmotné úrovni. Stejně tak jako svítivá aura vyšších bytostí byla zakreslena jako křídla andělů , tak i toto pole bylo pochopeno jako dutá Země.
Všichni to známe ze školy ,když máme magnet a zobrazíme si jeho magnetické siločáry od severního pólu k jižnímu pólu . Známe ten pokus , kde na papíře byly jasně znatelné kovové piliny seřazené do siločar.
A když toto znázornění je v prostoru vypadá to jako vír na jižním a vír na severním pólu ,kde zhuštěně všechny siločáry vstupují . A to je ta dutina , je to podobné trychtýři . Ale pozor, to ,že v Zemi žijí nebo jsou také bytosti zdá se býti pravdou ,neboť duše ,které neodešly nebyly tak lehké tedy bez tíže viny , aby byly vytaženy vzhůru ke Světlu . Tak zůstávají buď jako bloudící po Zemi , takové vznášení , ty ještě těžší se plazí a ty jejichž život byl přehlídkou ubližování někomu jinému jsou vtaženi do Zemně. Duše jsou tak těžké a hmotné , že se vsáknou jako kapky deště .
Tedy aspoň co jsem viděla zapadnout některé bytosti – zrovna tak , jako je to popisováno v pohádkách – propadli
133
se do Zemně – pak opravdu žijí bytosti v ještě větší temnotě . V zásvětní říši jež je v nižší vrstvě v Zemně . Ale aby to nestrašilo , v tuto dobu se není čeho bát , probíhá čistění těchto nízkých pater.
Světlo má již takovou sílu že i tam proudí více než dřív a tak ty bytosti, které se jej chytí a naplní svou duši ,která toužila po světle tak se dostali sem zpět na Zemi .
Proto se také někdy to někdy vypadá již kousek od naplnění tužeb míru a sounáležitosti a je to tu nádherné a potom přijde další přísun ze zdola a opět se potácíme v problémech , které nutno řešit , či v tísni která neznámo odkud pramení .
Tak to je ono . Proběhla další část očisty nižších pater . A až zaniknou tedy ta patra, tak potom půjde očista a transformace ruku v ruce velmi ,velmi rychle . Neboť již žádná další špína ze zdola nebude vyvěrat . A zdá se že to bude již brzy . /
Co se nyní odehrává na Zemi? Dnes jsem se ptala na to proč to nyní na planetě vypadá , tak ,jak to vypadá ./2014/
Víme ,že probíhá transformace a na jedné straně je vidět , že se lidé probouzí a hovoří o věcech ,které by před lety považovali a za bláznovství .Snaží se uchopit svůj život a tvořit jej podle svých představ v souladu s vyšší vůlí .
A na druhé straně vidíme, jak někde sílí násilí , jak roste počet drogově závislých , jak roste počet psychicky nemocných a počet násilníků a i těch co si sáhnou na život .
Jak je to možné ? ptala jsem se.
134
A přišla mi odpověď včetně otázek , pokusím se to co nejautentičtěji zachytit .
Na planetu ZEMI SE STÁLE INKARNUJI BYTOSTI Z NIŽŠÍCH PATER /.Tedy zásvětní říše /
Dokud se dostatečně nevyčistí tato patra , tak ani Zemně nemůže vzestoupit . Neboť by se vytvořila vibrační mezera . Ale transformace probíhá a většina bytostí , které opustí tuto planetu se již do nižších pater ani na Zem nevracejí – nebo –li vymaní se z inkarnačního cyklu .
Bytosti přecházejí do vyšších struktur – pater . Všechny bytosti procházejí ozdravným procesem, tedy nezbytnou očistou od nánosů a zbylých negací, které ještě na bytosti ulpěly .. Jen způsob a délka léčení tedy ozdravného procesu je závislá na vyspělosti duše . . U některých bytostí, které opustily tuto sféru ve špatném stavu tedy v negaci ,ale s prosbou a žádostí o vysvobození , je toto poměrně delší proces. .Vždy je však třeba souhlasu bytosti , respektive rozhodnutí , že už nechce dále v negaci pokračovat .Těch ,které chtějí vědomě pokračovat je už jen velmi, velmi málo . A tak se snižuje počet duší uvízlých v inkarnačním cyklu . To je také transformace, tedy součástí transformace. Je třeba pozvednout celou část tohoto temného vesmíru , nikoliv jen Zemi .
A jsem opět u toho z nižších pater jdou na Zemi vždy Ti připravenější , tedy prosvětlenější , je to podobné jako na Zemi jen o stupínek níž .
Jenže bytostí ubývá a tak zůstávají ty více nemocné , více v negaci a tak se může zdát , že to ,co je nyní vidět na planetě Zemi, je ve větším protikladu . A ono tomu tak opravdu je .
Dokonce někteří byli dole tak dlouho , že nyní ,i když se dostali sem na Zem , místo aby přijali zdejší způsoby žití a třeba jen oblékání , či úpravy zevnějšku , tak se snaží ještě podržet si způsoby odkud přišly .
135
To je také odpověď na to, proč je nyní tolik tetování na planetě , nikdy předtím nebylo tak rozsáhlé , co do počtu a také co do objemu , mnozí se pak přidali a pobrali to jako módní záležitost .
Dalším znakem jsou přidělávané rohy nebo ocasy,. Je to výjimečné , ale občas je uvidět z televizní obrazovky ,že někteří muži a i ženy si nechávají přidělat na hlavu rohy a potom se cítí dobře . No byly v nich hodně dlouho . Takže i když je to pro většinu obyvatelstva nepřijatelné a ošklivé , přesto se jim to líbí a hlavně ,vnitřně je to uspokojuje .. prostě síla zvyku .
No a to je ono , ale na druhou stranu aby byla zachována rovnováha a dnes už ani ne rovnováha ,ale stále ještě mírný / záleží na vás / postup ke SVĚTLU je sem inkarnováno stále více indigových dětí , křišťálových dětí a jiných vyspělejších bytostí , které dobrovolně vstoupili do této temné zóny aby jí pomohly převést a přenést se do Světla aby jí rozsvítily svým Světlem .
Další velkou pozitivní silou – jsou již probuzené duše , které samy vykročily cestou ke Světlu .
A tak rozdíly mezi myšlením , chováním a cítěním jsou stále viditelnější .
Je to viditelnější ale i pro ty, co přišly ze zdola , tedy je to zároveň větší a rychlejší možnost opustit nízké pozice a přidat se ke Světlu nebo aspoň začít hledat .
I pro ně jsou tedy rozdíly viditelné, jen z opačné strany a tak i u nich záleží pro co se rozhodnou. A pro Světelné to znamená nenechat se strhnout zpět a vytrvat na svých již dosažených vyšších pozicích .
Nevím jestli jsem to zachytila a zapsala úplně tak, jak mi to bylo sděleno . Když mi to bylo vysvětlováno , viděla jsem to úplně jasně ,což nyní nemohu říci , ale doufám ,že jsem aspoň přiblížila to ,co se nyní odehrává zde na Zemi .
136
Sexuální energie Bylo mni sděleno , že původní sexuální energie byly čistou láskou a probíhalo vše úplně jinak.
To co se děje nyní tady , je pokroucená láska , pokroucený sex. Sex / nebo li šest / zároveň , prochází první čakrou . tedy nejnižší životní čakrou . Sexem se budí hadí síla a kundalini . /ne náhodou se nadávky podobají tomuto slovu /.
A ta , jak již bylo řečeno nepochází od Krista a ze Světla , ale od toho druhého již zneškodněného .
Jenže stále zde zapuštěné vzorce chování a energie , zatím přetrvávají a je na nás jak rychle je s pomocí andělů vyčistíme. To co zbylo z lásky je pro většinu jen nezbytný fragment pro zachování plození .
Smysl a účel byl , ale úplně jiný než je dnes.
Sex nyní spadl na tělesné cvičení s uspokojením v extázi . Vlastně je tak trochu jedno , jak toto většina mládeže či bytostí dosáhne jestli drogou , alkoholem nebo sexem .
Neboť nejde již ve většině případů o akt lásky ,ale o uspokojení zrovna tak, jako dobře se najíst , napít nebo si zacvičit . Jde pouze o uspokojení tělesného smyslu . Avšak pozor , jakkoliv se zdá , že mládež vyzbrojená teorií a pomůckami , kondomy , včetně antikoncepce . je chráněná . Opak je pravdou neboť sex / a mělo by to být milování / je opravdu něco jako vydávání se tomu druhému . Neboť ten dostává možnost přečíst naše kódy , naše vibrace. Naše aury jsou propojené a tak dochází k mísení pro naši úroveň neviditelné energie a vibrací , ale dochází . Dvojice si mezi sebou předává životní postoje , vibrace, nevyřešené problémy.
137
Měla jsem několikrát možnost vidět , jak to probíhá – vypadalo to , jako spojení dvou řek , kde jedna voda je čistá a druhá kalná . Záměrně byl vybrán případ velmi nerovnoměrného partnerství .
Jež se zdá ,také být ve většině. / Hodného chlapce zneužívá dívka , hodnou dívku zneužívá chlapec /
Spojením došlo k promísení aury – vody- a tak jeden pociťoval úlevu ,zatímco druhý pociťoval stísnění .Na volbě partnera a na výměně energií VELMI záleží .
On nebo ona Vás má přečteného … A také jsme li v ovládacím režimu jako ,že ještě stále většina je v ovládacím režimu – matrixu -,i když probíhá odpojování . Tak také ovladači vás mají přečteného . Neboť vstoupili jste do kontaktu – sexu jako čistší - partner Vás natolik umaže, že vstup pro ovládací programy je opět volný .
Představme si to jako zavirování . tedy nákazu neviditelnou a neprokazatelnou našimi přístroji . Ale je to na aurickém propojení , dojde k novému zavirování .
A tak z tohoto je zřejmé ,že střídání partnerů je žádoucí ze strany temna / přisluhovačů antikrista
Věrnost se nenosí protože nejste in ,jste přinejmenším pro úsměv . Ale doufejme se toto brzy změní neboť tyto informace se dostávají v různých formách již na povrch . V trvalém láskyplném partnerském vztahu , kde není láskyplnost odvislá od sexu je vzájemné propojení přínosem , pro oba partnery . Neboť mají vyrovnané vyšší čakry , životní postoje, ,víru , cítění , chování , životní hodnoty , takže když se propojí na nejnižší čakře nedojede k umazání nýbrž jen k vyrovnání životních energií , nebo i k jejich posílení .
Z tohoto je zřejmé že začínat vztah sexem je zásadní omyl dnešních dní .
138
Rodinná aura - národ
/jak pomoci v rodině /
Aura je to, co vyzařuje a zároveň obklopuje naše tělo.
Skládá se z několika vrstev , nebo li obalů, ale o tom bylo již mnoho řečeno a napsáno.
¨Co je však méně známé je to, že nad aurou osobní je další aura a to například milenecká , manželská , sourozenecká ,rodinná.
Rodinná aura je velice důležitá ,tedy milenecká , manželská a sourozenecká také ,ale přeci jen se stává , tedy ve vašich podmínkách ,že aura milenecká manželská a výjimečně sourozenecká se rozpadá ,co ale zůstává je rodinná aura.
Ta je daná dlouhým vývojem vaší rodiny a jsou v ní zchyceny vjemy někdy blíž a někdy vzdáleně vašich příbuzných.
Spoje jsou slabší nebo silnější, dle příbuzenského vztahu genů ,pohlaví a mnoha dalších vlivů ,tedy slabší nebo silnější ale jsou .
Každý z rodiny má svoji osobní auru a ta je jen daného jedince, do společné rodinné aury přispívají všichni jistým vibračním- informačním vyzařováním- energií ,která je přístupná pro všechny příbuzné – nikoli zneužitelná.
Takže věnuje li se jedinec v rodině duchovnímu poznání nevědomky přispívá k poznání celé rodiny. Poznání je staženo a zaneseno do formy ,která je pro členy rodiny daleko přístupnější , než pro toho který byl první a prošel kus cesty , než se k dané informaci / vibraci / dostal.
Cestička pro ostatní je prošlapaná , není to záruka že se po ní příbuzný vydá , ale možnost setkání se s daným věděním , informací ,vibrací pro duchovní růst je snazší.
139
Nenechejte se odradit , že něco déle trvá , nebo, že to není hned patrné, to co děláte pro sebe, děláte zároveň pro druhé.
A toto bychom mohli dál rozšířit –
Co vás napadne, když se řekne rodina a národ.
Nejsou si ta slova podobná?
Národ je nad rodinou aneb v tomto národě jsme všichni vzdálení a více vzdálení příbuzní.
A totéž platí o auře . Nad osobní aurou je manželská , rodinná a národní .To je také to, proč imigranti až na výjimky se necítí v cizině doma.
Můžou být spokojeni ,úspěšní , zabydlení . ale doma jsou tam, kde strávili své dětství a kde jsou jejích energetické otisky a širší vztahy.
Totéž co platí o auře rodinné, platí i o auře národní.
Má svá specifika a rovněž jsou do ní vepsané informace vibrace a otisky všech velikánů .kteří tímto národem prošli.
Pro vnímavé jedince to znamená ,že jsou v dosahu všechny Informace , které se v průběhu věků zaznamenaly. Zároveň je jednoduší pokračovat dál.
Pro duchovní úroveň to znamená , je jednodušší navázat
na duchovní vyspělost , úroveň , vědění.
Ono v jistém smyslu to platí i pro obyvatele planety Země.
Problém, spočívá v tom , že na této planetě jsou aury některých jednotlivých národů velmi vibračně vzdáleny. Což se také odráží na způsobu života a na rozdílnosti duchovního růstu jednotlivých národů. Někdy jsou vibrace až protichůdné .

140
Ve Světelných oblastech tato disharmonie není .

Transformace (4/2014)
Transformace – to jest přeměna - přeměna energie na jinou kvalitu téže energie . Tedy životní, duchovní, duševní .
Transformace je povýšení své vlastní energie na vyšší úroveň , vyšší vibraci vyšší frekvenci , , povýšení struktury blíže jemno - hmotnu ..
Jemno hmotno ,jak nám napovídá samo slovo je jemná hmota , jemnost , jemný , jemnohmotný .
Něco jemného a příjemného zároveň . Kde věci situace a bytí není tak těžké, jako zde, ale jemné nebo příjemné –.
To co nyní probíhá , zdá se býti koncem jedné etapy vývoje lidstva. Tedy návratu tam ,kde jsme kdysi byli . Návratu tam odkud jsme přišli . Proces ,kdy dochází k rozpouštění starých paradigmat, starých struktur , starých a nefunkčních vesměs negativních programů DO NÁS VLOŽENÝCH. Programy nesoucí traumata tíži omezení a strach .
Jak pomoci transformaci ?
Mám dojem, že člověk sám byl již tak zanesen – zavirován ,že by sám již nemohl tyto viry program odstranit .Ale naštěstí zde máme vyšší úrovně bytí a bytosti zde pobývající ,které nás sledují a neustále nám pomáhají . Základem je chtít a zároveň požádat o pomoc , Bytosti vidí a slyší naše touhy , žádosti a prosby .– vnímají naše myšlenky ,které jsou bioeloktomagnetickým pulzem, prostupujícím jsoucen a tak tyto vyšší bytosti zachytí tuto
141
žádost o pomoc. A teprve potom nám mohou tyto vyšší bytosti vyhovět .
Neboť nevyžádaná pomoc není pomocí, ale vnucováním .
A stále opakuji -to by bylo porušením zákonu svobodné vůle a tak je dobré žádat .
To co se odehrává nahoře , naše myšlenky , prosby touhy, účinky našich činů , má i dopad nebo průmět na to co ,se odehrává dole tedy zpět v realitě .
To je již v modlitbě Páně . Vůle Tvá jako v nebi tak i na Zemi .
A jak je možné pomoci transformaci ? A povýšit tento svět k jeho vůli ?
Několik doporučení ,které mám vyzkoušené a které fungují .
Každý jsme však jiný a nemusí to vždy fungovat stoprocentně , ale zdá se mi, že něco si vy berete i pro sebe.
Základem je být vědomou bytostí – vědomou - znamená že vím, že to co cítím , myslím a činím by mělo být v souladu , vědomím si toho, že za své činy nesu zodpovědnost . Vědomím si existence vyšších bytostí a Boha .
Takže zkušenosti na závěr :
1 . Ráno a večer poděkovat Stvořiteli za dary, kterých se mi dostává
2.Střídat práci s odpočinkem
3.Najít si každý den chvilku pro sebe / káva s kamarádkou vycházka s partnerem , dětmi či aspoň domácím mazlíkem
142
4-.Nerozčilovat se , nenechat se vyprovokovat ani v práci ani doma k hádce .
5. .Zachovávat klid a rozvahu
6. Problémy řešit v klidu a s nadhledem /každý problém má své pozitivní řešení
7. Pochválit se –každý kdo chodí do práce , každý kdo vydělává pro rodinu ,každý ,kdo uklízí, kdo vaří pere žehlí, chodí na nákupy, si zaslouží pochvalu za to, co dělá . Vychovávat děti a udržovat pořádek v domácnosti, je také vilce záslužná práce , i když někdy ze strany mužů brána jako samozřejmost . Takže pochválit
8.Udržovat kontakty s těmi ,kdo Vás milují s rodiči s přáteli s kamarády . Neuzavírat se do sebe nebo jen do úzkého rodinného kruhu ona , on a děti .
9. Své děli vést k pravdě a lásce
10. Snažit se pravidelně a zdravě jíst
11. Pohyb , procházky , cvičení
12. Nedávat si nereálné cíle
13. Meditace – modlidba
14. Jasně vyslovovat to, co mi vadí, jak se cítím a žádat o pomoc ,když pomoc potřebuji .
Největší zkušenost mám s panem Ježíšem Kristem , archandělem Michaelem , archandělem Rafaelem, archandělem Metatronem archandělem Urielem , archandělem Gabrielem a archandělem Razielem
15. Doporučuji tuto prosbu :
Já …. /Jméno /, prosím a žádám pana Ježíše Krista aby rozpustil veškeré negativní energie ,neg. myšlenky neg. struktury , neg. vazby , neg. vlákna, a negativní programy
143
ve všech mých tělesných buňkách , ve všech mých tělesných tekutinách a auře .
Prosím a žádám aby toto bylo nahrazeno Kristovým Světlem které osvětlí moji duši i tělo . Za tuto Boží pomoc mnohokrát děkuji .
Mým záměrem je se dále vyvíjet v Kristově Světle .
16..Tuto prosbu či žádost opakuji tak dlouho až cítím jasné uvolnění .
Nehledejte v tom žádné složitosti – nejsou –
Každý, každodenním životem, svým přístupem k životu k situacím je účasten procesu transformace.
A tento proces buď svým cítěním myšlením a chováním podporuje nebo brzdí.
A tak přeji nám Všem Kristovo Světlo s námi a v nás. Haleluja.

Eli Dagmar Růžičková

VIDEO a KNÍŽKA "Duchovní význam slov "

na www.skola-lecitele.cz :

video + knížka ke stažení ZDE:

http://skola-lecitele.cz/index.php/component/content/article/224-ucitele-ducha/eli-dagmar-ruzickova/747-dagmar-ruzickova-duchovni-vyznam-slov


Děkujeme Eli Dagmar Růžičkové i přátelům za všechny rady i pomoci skrze její dobro a lásku a její krásnou komunikaci s přátely z nebes ...

Přejeme vám s láskou hezké dny i poučení milí přátelé ...

Kategorie: Kontakteři 2


SKOLA-LECITELE.CZ     

POMOC-LIDEM.CZ
 

 

 

 

 

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt