Galerie obrazů  -  ArteTerapie - Anestea

Léčebné a harmonizačné obrazy

ARTE-TERAPIE jde o harmonizační a  intuitivní malování s Anesteou, léčebné obrázky vám mohou navodit v duši klid a mír nebo když se na ně naladíte uzdravující energie lásky z vašeho božského středu. Kristova energie může takto proudit skrze vaše nitro přímo přes vaši srdeční čakru i do vašich orgánů, aury i do okolí.  V obrazech jsou zakomponovány léčivé vesmírné kódy k vašemu uzdravení duše i těla.  Mějte se krásně a přeji vám brzké uzdravení, s láskou pro vás Anestea. 
Archandělé a Vyšší světelné milující nás duchovní bytosti Lásky, Mistři z vyšších duchovních sfér a světů nebeských nám pomáhají i v tomhle našem snažení a malovaní, kteří nás všechny s velkou láskou nezištně milují Božskou láskou.

Osobní léčení a malování s Anesteou probíhá za přítomností vyšších duchovních bytostí Lásky a Světla, kteří je vedou i v tomhle procesu léčebného sezení a výtvarném provedení.

Pokud máte zájem můžete se k ní objednat na www.skola-lecitele.cz     Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

a požádat jí o výrobu vašeho harmonizačního obrazu, anebo si ho přijít i sami vytvořit za její léčebné přítomnosti  i přítomnosti Archandělů, se kterými spolupracuje. Také je možné spolupracovat s dětmi i rodiči za jejich přítomnosti a osobním léčebném procesu při tvoření Arte-terapeutických obrázků, na které se rádi určitě těšíme všichni. Rádi je i uveřejníme na těchto stránkách. 

Co je to vlastně ARTE-TERAPIE?

"Arteterapie je psychoterapeutická a psychodiagnostická disciplína, využívající k léčebným cílem formy a prostředky adekvátní uměleckým formám. Pracuje zejména s tvorbou a reflexí zaměřenou na proces či produkt. Prvořadým cílem není vytvoření uměleckého díla, ale prostřednictvím sebevyjádření, rozvíjení tvořivosti, schopnosti komunikovat a zpracováním osobně významné témata dosáhnout odstranění nebo zmírnění obtíží nemocného člověka. "(Stiburek, 2000, s.35) 

 

Zde se můžete podívat jak probíhají léčebé sezení  a malování obrazů názorně např. v Brně v Centru Leonardo:

Názoní ukázky :  Jak probíhá Arte-terapie jinde s dětmi i dospělými v Centru Leonardo Brno např. :       http://centrumleonardo.cz/arteterapie/

 

Něco více o Arte-terapii:

Americká arteterapeutka E. Ulman se zabývala otázkou sjednocujícího definování arteterapie, vycházela přitom z pojmu výtvarná činnost, kterou charakterizovala takto: "Její hnací síla pochází zevnitř osobnosti, je to způsob jakým lze vnést řád do chaosu pocitů a pohnutek uvnitř a uvolnit ven úžasné množství dojmů. Je to prostředek, kterým můžeme objevovat sebe i svět a vytvářet mezi nimi vztah. V tvůrčím procesu dochází ke spojení vnitřních a vnějších skutečností do nové entity "(tamtéž, s.74). Popisně nazvala výtvarnou činnost jako "místo, kde se setkává vnější svět se světem vnitřním" (Ulman a, 1992, s.92). Zjednodušeně arteterapii lze charakterizovat jako "léčbu psychiky prostřednictvím výtvarných aktivit. Výtvarnými aktivitami rozumíme tvorbu i soustředěné výtvarné vnímání as ním spojené přežívání" (Slavík, 1999, S.7).

Šíření a Kopírování obrázků bez souhlasu autorky je zakázano.           Copyright.
 

Obr. 12/2013

 

 

Sluneční Anděl

 

SLUNEČNÍ ANDĚL, kteří nás s láskou zdraví a přeje nám na naší cestě hodně lásky a porozumění i s jinými ve vztazích na naší duchovní cestě. Andělé jsou tady s námi.., a jsou nedílnou součástí mnohých lidí, kteří je s láskou vnímají, komunikují s nimi, a kteří jim i s radostí a moudrostí radí v jejich životních lekcích a krocích jak tady správně zvládnout tento pozemský život s našimi bližními, nebo v práci v zaměstnání, ve škole. Starají se také o různé naše aktivity sděluji tiše rady, ve kterých nikoho nenutí aby je následoval. To je také i úkol všech Andělů, kteří nezasahují do našeho vývoje i našeho života, no na požádání poradí když zabloudíme nebo upadneme abychom zase se "postavili" a našli novou lepší pro nás cestu jak tento život vést lépe dál. Všechny rady jsou dávány nám všem přes komunikační kanál a když je zahlcen přáními co nám mohou uškodit i naší duši na naší "CESTE", nebo Egem, které se pořád hlásí do pozornosti, pak nemůžeme slyšet pravý hlas, který nám radí vykroč dál ze svého strachu a obav. Jdi dál, nebo odejdi z práce z důvodu, že tvá cesta je jiná a nenaplněná.... atd..Každý však cítí hluboko v srdci která je jeho pravá cesta, který člověk nás doopravdy miluje nezištnou láskou hřejivou, kdo za nás dá i poslední halíř, když nemáme se čeho najíst. Mnohdy za námi jsou posílány lidi, co jich pošlou Andělé aby nám pomohli a podaly tak pomocnou ruku. Proto poděkujme všem lidem skrze které k  vám přišla jakákoliv pomoc finanční nebo materiální, nebo duchovní.  

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt