Galerie obrazů  -  ArteTerapie - Anestea

Léčebné a harmonizačné obrazy

ARTE-TERAPIE jde o harmonizační a  intuitivní malování s Anesteou, léčebné obrázky vám mohou navodit v duši klid a mír nebo když se na ně naladíte uzdravující energie lásky z vašeho božského středu. Kristova energie může takto proudit skrze vaše nitro přímo přes vaši srdeční čakru i do vašich orgánů, aury i do okolí.  V obrazech jsou zakomponovány léčivé vesmírné kódy k vašemu uzdravení duše i těla.  Mějte se krásně a přeji vám brzké uzdravení, s láskou pro vás Anestea. 
Archandělé a Vyšší světelné milující nás duchovní bytosti Lásky, Mistři z vyšších duchovních sfér a světů nebeských nám pomáhají i v tomhle našem snažení a malovaní, kteří nás všechny s velkou láskou nezištně milují Božskou láskou.

Osobní léčení a malování s Anesteou probíhá za přítomností vyšších duchovních bytostí Lásky a Světla, kteří je vedou i v tomhle procesu léčebného sezení a výtvarném provedení.

Pokud máte zájem můžete se k ní objednat na www.skola-lecitele.cz     Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

a požádat jí o výrobu vašeho harmonizačního obrazu, anebo si ho přijít i sami vytvořit za její léčebné přítomnosti  i přítomnosti Archandělů, se kterými spolupracuje. Také je možné spolupracovat s dětmi i rodiči za jejich přítomnosti a osobním léčebném procesu při tvoření Arte-terapeutických obrázků, na které se rádi určitě těšíme všichni. Rádi je i uveřejníme na těchto stránkách. 

Co je to vlastně ARTE-TERAPIE?

"Arteterapie je psychoterapeutická a psychodiagnostická disciplína, využívající k léčebným cílem formy a prostředky adekvátní uměleckým formám. Pracuje zejména s tvorbou a reflexí zaměřenou na proces či produkt. Prvořadým cílem není vytvoření uměleckého díla, ale prostřednictvím sebevyjádření, rozvíjení tvořivosti, schopnosti komunikovat a zpracováním osobně významné témata dosáhnout odstranění nebo zmírnění obtíží nemocného člověka. "(Stiburek, 2000, s.35) 

 

Zde se můžete podívat jak probíhají léčebé sezení  a malování obrazů názorně např. v Brně v Centru Leonardo:

Názoní ukázky :  Jak probíhá Arte-terapie jinde s dětmi i dospělými v Centru Leonardo Brno např. :       http://centrumleonardo.cz/arteterapie/

 

Něco více o Arte-terapii:

Americká arteterapeutka E. Ulman se zabývala otázkou sjednocujícího definování arteterapie, vycházela přitom z pojmu výtvarná činnost, kterou charakterizovala takto: "Její hnací síla pochází zevnitř osobnosti, je to způsob jakým lze vnést řád do chaosu pocitů a pohnutek uvnitř a uvolnit ven úžasné množství dojmů. Je to prostředek, kterým můžeme objevovat sebe i svět a vytvářet mezi nimi vztah. V tvůrčím procesu dochází ke spojení vnitřních a vnějších skutečností do nové entity "(tamtéž, s.74). Popisně nazvala výtvarnou činnost jako "místo, kde se setkává vnější svět se světem vnitřním" (Ulman a, 1992, s.92). Zjednodušeně arteterapii lze charakterizovat jako "léčbu psychiky prostřednictvím výtvarných aktivit. Výtvarnými aktivitami rozumíme tvorbu i soustředěné výtvarné vnímání as ním spojené přežívání" (Slavík, 1999, S.7).

Šíření a Kopírování obrázků bez souhlasu autorky je zakázano.           Copyright.
 

Obr. 11/2013

 

Léčení negativních vztahů.

 

Srdíčka na obrázku symbolizují silnou vibrační ochranu od Andělů, Archandělů a Stvořitele proti vyslaným negativním útokům. Energie se vrací zpátky, ale ne negativní, ale přetransformovaná na pozitivní. Na obrázku je vidět jak na nás mohou působit od silně negativních lidí jejich nezvládnuté emoce - pocity, city, flustrace, pokud nemáme vytvořenou silnou pozitivní ochranu - vibraci lásky. Tyto vyslané negativní energie jsou to myšlenky, kterými na nás chtějí působit a které působí i na dálku, pokud si je jenom ta dotyčná negativní osoba pomyslí. Přenos energií nastává v momentu vyslané myšlenky. Pozitivní člověk má však SILNOU OCHRANU - LÁSKU od Stvořitele, kterou má daný pozitivní jedinec zakotvenou v jeho duchovním srdci. Andělé, archandělé, Mistři z Nebe i Stvořitel - Bůh, Nejvyšší, absolutní dobro, absolutní láska, absolutní moudrost, absolutní pravda i absolutní inteligence tuto pozemskou pozitivní bytost takto silně chrání a dostává informace z Nebe od nich co má v dané situaci udělat a jak se chránit před vyslaným zlem. Ale zároveň jak může být boží pomoci této silně negativní osobě, která mu neustále vysílá ze své temné duše různé druhy zel a nepravd (Jde o černou magii!). Vše je však na nás jak dokážeme těmto bytostem pomoci naší nezištnou boží láskou v nás. Je to zároveň výzva, abychom pomáhali z otevřeného a láskyplného srdce těmto bytostem, aby se naučili také zvládnout jejich hněv, aroganci, zlost, průdké jednání a agresi a nezabíjeli nikoho již ani v myšlence a nepomlouvali a neproklínali lidi kudy chodí. Obelhávají však jenom sami sebe a ochuzují se takto o pozitivní a láskyplný život v každém jejich okamžiku na základě jejich vyslané negativní emoce, nebo myšlenky.

 

VYSÍLEJME JIM PROTO HODNĚ LÁSKY A POMOZME JIM Z TOHOTO STAVU TEMNÉHO DUCHA a NELÁSKY K LIDEM.  

S LÁSKOU STVOŘITEL a ANDĚLÉ.

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt