DOPORUČENÉ PRODUKTY

Galerie obrazů  -  ArteTerapie - Anestea

Léčebné a harmonizačné obrazy

ARTE-TERAPIE jde o harmonizační a  intuitivní malování s Anesteou, léčebné obrázky vám mohou navodit v duši klid a mír nebo když se na ně naladíte uzdravující energie lásky z vašeho božského středu. Kristova energie může takto proudit skrze vaše nitro přímo přes vaši srdeční čakru i do vašich orgánů, aury i do okolí.  V obrazech jsou zakomponovány léčivé vesmírné kódy k vašemu uzdravení duše i těla.  Mějte se krásně a přeji vám brzké uzdravení, s láskou pro vás Anestea. 
Archandělé a Vyšší světelné milující nás duchovní bytosti Lásky, Mistři z vyšších duchovních sfér a světů nebeských nám pomáhají i v tomhle našem snažení a malovaní, kteří nás všechny s velkou láskou nezištně milují Božskou láskou.

Osobní léčení a malování s Anesteou probíhá za přítomností vyšších duchovních bytostí Lásky a Světla, kteří je vedou i v tomhle procesu léčebného sezení a výtvarném provedení.

Pokud máte zájem můžete se k ní objednat na www.skola-lecitele.cz     Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

a požádat jí o výrobu vašeho harmonizačního obrazu, anebo si ho přijít i sami vytvořit za její léčebné přítomnosti  i přítomnosti Archandělů, se kterými spolupracuje. Také je možné spolupracovat s dětmi i rodiči za jejich přítomnosti a osobním léčebném procesu při tvoření Arte-terapeutických obrázků, na které se rádi určitě těšíme všichni. Rádi je i uveřejníme na těchto stránkách. 

Co je to vlastně ARTE-TERAPIE?

"Arteterapie je psychoterapeutická a psychodiagnostická disciplína, využívající k léčebným cílem formy a prostředky adekvátní uměleckým formám. Pracuje zejména s tvorbou a reflexí zaměřenou na proces či produkt. Prvořadým cílem není vytvoření uměleckého díla, ale prostřednictvím sebevyjádření, rozvíjení tvořivosti, schopnosti komunikovat a zpracováním osobně významné témata dosáhnout odstranění nebo zmírnění obtíží nemocného člověka. "(Stiburek, 2000, s.35) 

 

Zde se můžete podívat jak probíhají léčebé sezení  a malování obrazů názorně např. v Brně v Centru Leonardo:

Názoní ukázky :  Jak probíhá Arte-terapie jinde s dětmi i dospělými v Centru Leonardo Brno např. :       http://centrumleonardo.cz/arteterapie/

 

Něco více o Arte-terapii:

Americká arteterapeutka E. Ulman se zabývala otázkou sjednocujícího definování arteterapie, vycházela přitom z pojmu výtvarná činnost, kterou charakterizovala takto: "Její hnací síla pochází zevnitř osobnosti, je to způsob jakým lze vnést řád do chaosu pocitů a pohnutek uvnitř a uvolnit ven úžasné množství dojmů. Je to prostředek, kterým můžeme objevovat sebe i svět a vytvářet mezi nimi vztah. V tvůrčím procesu dochází ke spojení vnitřních a vnějších skutečností do nové entity "(tamtéž, s.74). Popisně nazvala výtvarnou činnost jako "místo, kde se setkává vnější svět se světem vnitřním" (Ulman a, 1992, s.92). Zjednodušeně arteterapii lze charakterizovat jako "léčbu psychiky prostřednictvím výtvarných aktivit. Výtvarnými aktivitami rozumíme tvorbu i soustředěné výtvarné vnímání as ním spojené přežívání" (Slavík, 1999, S.7).

Šíření a Kopírování obrázků bez souhlasu autorky je zakázano.           Copyright.
 

ELI - Dagmar Růžičková:  
DUCHOVNÍ VÝZNAM SLOV,
 NĚCO MEZI NEBEM A ZEMÍ ,
MOUDROSTI NAŠICH PŘEDKů II. -  ANEB NAVIGACE DO DNEŠNÍCH DNÍ 

 

KNIHA VOLNĚ s DOVOLENÍM AUTORKY 

ke stažení kliknutím zde  

 

 

 

1. Kniha

ELI - Dagmar Růžičková - Duchovní význam slov, 

Kniha "Duchovní význam slov" ke stažení kliknutím zde

 

 

2. Kniha:

NĚCO MEZI NEBEM A ZEMÍ

Důležité sdělení lidem ...Vzkaz pro Pozemšťany ...

Tento svět se nachází na rozcestí, kde třeba volit každý den ke komu se přidám. Starý svět žijící v násilí a lžích, ovládaný penězi a sexem – tak tento svět se bude pomalu ztrácet. Alespoň věřím, že tomu tak bude.

Mnozí z nás už cítí ty změny visící v prostoru, tedy v kolektivním vědomí lidstva.
Tato knížka nepřináší nic nového těm, kteří už kráčí cestou ke Světlu. Ale pro ty, kteří ještě stále váhají nebo nevěří, že jsou andělé, že nás hlídají a pomáhají nám, že jsou vesmírní přátelé (někdy označovaní jako mimozemské civilizace) a v duchu si říkají – to není možné… ale co když… no něco asi je… něco musí být. Tak možná pro ně bude tato knížka impulsem. Impulsem k probuzení.
Každé probuzené duše je třeba, každá má velikou cenu.
Každému z nás se dějí tyto věci, tyto zvláštnosti. Ony ale nejsou až tak zvláštní, to jen my je nevnímáme nebo úspěšně ignorujeme. A v tom to právě je. Stačí se jen zklidnit, trochu ubrat plyn a začít vnímat, šustění větru, strom, který na mne začne mluvit, kámen na cestě, který řekne ahoj a…
A najednou v tom posvátném tichu plném lásky, životní a živoucí energie, spatříte i vy toho svého pomocníka, toho svého anděla.

 

http://www.skola-lecitele.cz/index.php/component/content/article/224-ucitele-ducha/eli-dagmar-ruzickova/850-neco-mezi-nebem-a-zemi-eli-dagnar-ruzickova

 

3. Kniha :

MOUDROSTI NAŠICH PŘEDKů II. -  ANEB NAVIGACE DO DNEŠNÍCH DNÍ 

http://www.skola-lecitele.cz/index.php/168-ucitele-ducha/959-eli-dagmar-ruzickova-moudrosti-nasich-predku-ii-aneb-navigace-do-dnesnich-dni

 

Kniha ke stažení kliknutím zde

 

S láskou pro vás Eli Dagmar Růžičková 

 

a Anestea

www.skola-lecitele.cz

 

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt