VÍTE CO NÁM ŠKODÍ ?

Genetické potraviny - ovlivnění naší DNA

Varování z pěstování GMO bavlny v Indii

Lidé jsou nemocní a umírají ...

Lidé v INDII nás doslova VARUJÍ před pěstováním plodin z GMO - Geneticky modifikovaných plodin. Ve videu je důkaz, jak působí na rostliny, lidi i na zvířata takto pěstované plodiny bavlníku a také jaké důsledky to má na jejich zdraví a jejich životy i životy jejich domácích a tažních zvířat, co jim denně pomáhají při jejich výdělku v práci. Věřím, že video vás pouči, a tak naleznete odpověďi na vše potřebné dál i ve vás, a co dál dělat pěstovat nebo nepěstovat nařízené GMO potraviny a plodiny v těchto státech i u nás. A JAKÁ GENOCIDA SE NA PLANETĚ ZEMI S LIDMI DUCHOVNÍMI DĚJE, JAK LIDI CHTĚJÍ ZREDUKOVAT i se zavedenými do ovzduší nemocemi a oslabit tak rafinovaně jejich imunitní systém, aby byly závislý na lécích a systému. Proto vytvářejí různé nemoci i tímto způsobem a nařizují farmárům, aby pěstovali jenom GMO.

 

Mají být potlačovány i duchovní tradice a vymýtit lidstvo založené na duchovních hodnotách a duchovním vědění. Již se to děje i tímto způsobem, a proto to chtějí zavést skrze rafinované zákony jako patenty na plodiny, které patří již tisíce let všem lidem, jenom některým vybraným firmám, jejichž myšlení není v souladu s rozvojem pozitivity lidí na Zemi a pro jejich dobro.

 

Také se to děje i skrze chemické postřiky z letadel chemtrails a dalšími technologiemi ovlivňující elektromagnetická pole planety Země, a lidí jejich aury a také jejich mozek a nervovou soustavu a nakonec i myšlenky !

 

Všem se takto odhaluje tzv. postupná plnost negativního stavu, kde si lidé vybírají život bez duchovních zákonů a principů Stvořitele lásky a jdou proti těmto principům Stvořitele i planety Země.

 

 

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt