DOPORUČENÉ PRODUKTY

Aktualizace - Novinky

 

Moudrosti našich předků II.

Aneb navigace do dnešních dní ...

 ELI DAGMAR RŮŽIČKOVÁ

 

Kniha ke stažení kliknutím zde

 

Měl z toho těžkou hlavu

 

Ano  naši předkové dle toho co  ukrývají  různá přísloví nebo slovní obraty viděli do zákulisí hry na této Zemi, do hry, která je pojmenována život  pozemský a nese skrytý souboj v dualitě  tedy tmy proti Světlu.

 

Měl z toho  těžkou hlavu – víme že temné myšlenky  starosti , neklid  tíži na duchu i duši, ale může se to i projevit  na   fyzické úrovni jako tlak , jako fyzická tíže .

Naši předkové to patrně viděli   jinak by to nebyli schopni pojmenovat , tak jako mnoho dalších příměrů na které se v této knížce podíváme  blíže .

 

 

Drželo silou vůle

-        Některé věci , stroje  , přístroje drží a drželi   opravdu jen silou vůle .

-        Dokonce   víme, že jsou i některé případy kdy  člověk žije jen silou  vůle .

-         Síla vůle je odhodlání , přesvědčení a  víra  , jsou  to imaginární pojmy, avšak jak je vidět mají  velikou sílu . Sílu která se projevuje i ve hmotě  a  může nám hmotu držet pohromadě  nebo funkční .

-        Ten   kdo  použil tento obrat  patrně viděl  , do pro nás většinou neviditelné úrovně  kde  síly   opravdu drží …..

 Toto  je také výstižně   zaznamenáno  ve slově údržba – U – držba  . Víme že  na naší planetě vše potřebuje údržbu .   neboť zatím  je zde život nastaven  tak  aby   šel pomalu ,ale šel do zániku  .

To je projeven temných sil , negace a chceme li  být ve Světle a  je třeba  vynaložit  nějaké  úsilí ….

Nějakou sílu , tedy energii pro údržbu , nebo  li  znovu obnovení   funkce  a hodnoty  dané materie  či   života .

Je to vidět všude kolem nás ,zahrádka bez u - držby pustne ,  auto bez u - držby    přestává jezdit , továrna  bez údržby pomalu   snižuje výrobu  .

A převedeme li to na těla  , tělo bez ú držby  tedy kvalitní stravy ,  střídání práce a odpočinku , pohybu  modlitbě a  meditace ,  stárne rychleji  .

 

 

 

 

 

 

Lež má krátké nohy

Ano lež má krátké nohy   říkávaly  naše babičky  a daleko nedojde .

Bylo tím míněno že pravda  se nakonec stejně ukáže  a ten kdo  lhal bude mít  v  nejmenším ostudu .

No , ale   mám dojem  , že ten kdo   lhal mohl mít v astrálním světe  opravdu krátké nohy . neboť to co jsem viděla   ukazuje, že   bytosti které se nějak  výrazně něčím  provinili třeba  výrazným lhaním  , krádežemi  nebo  čímkoliv negativním  měli a stále  mají na   astrální úrovni nějaké postižení.  Chybí jim  prsty …

A  možná  právě lež   má krátké nohy.

 

 

 

 

 Má opičku

Tak to jsem opravdu viděla  mohu to  dosvědčit  ze svého vlastního vhledu  a také to mnohé vysvětluje , třeba to, že opilí mají štěstí ,  že umí přecházet mostní oblouky   , chodit  po nějakých  úzkých   cestičkách  a nespadnout do údolí  a mnoho jiných balancujících věcí .

 

Viděla jsem jít  a to za  dne   člověka ,tedy muže  v dost podroušeném stavu  různě se motal chodník mu byl  úzký,  ale vždy to vybalancoval a vrátil se opět na chodníček .

A  jak jsem se tak na něj  koukala  uviděla jsem ,že mu za krkem sedí   - no opravdu sedí opice , vypadalo  jako malý  šimpanz , tak jako se nosí malé děti .  Zdálo se  ,že se ho drží za hlavu a tak  trochu balancuje  jeho chůzi .

To snad není možné  říkala jsem si v  duchu a zírala jsem na ten výjev. Po chvilce mi obraz  opičky  zmizel ,ale pán  velmi brilantně vyrovnával svou chůzi až mi zmizel  z dohledu –

A tak se nabízí otázka zda  to není opravdu tak ,že opičky sedí některým  opilým  za krkem.

 Zda to co jsem viděla    neviděli mnozí přede mnou a  odtud se  traduje má pěknou opičku . Nebo seděla mu za krkem opice . 

No vysvětlovalo by to mnohé . Ale proč zrovna opice ?  A tu mne  přišlo ,že   opilý člověk   má  inteligenci  a možná i nějaké vyzařování podobné opici  a tak  astrální opice které neodešly  ke Světlu  , protože  i některá zvířátka  neodejdou   , potom   se přitáhnou na podobnou frekvenci tedy opilého člověka .   Někdy  , tedy většinou …

 

 

 

 

Kam chodí slunce –  nechodí lékař ¨

Ano   a převedeme  li to  do jemnohmotna ,   tak  kde je Světlo není třeba lékaře . Protože Světlo  uzdravuje samo  Světlo   je nositelem  lásky , zdraví , míru , klidu , hojnosti a zdraví .

Tedy BUDIŽ SVĚTLO  !

 

 

Nemaluj čerta  na zeď

Naši předkové měli vypozorováno   ,že tam kde  má někdo strach , nebo dokonce kdo   skutečně namaloval čertíka na zeď tak  tam se potom začaly dít nepěkné věci .

No a proč asi ?  Protože obrázek je symbol  je to zástupný předmět  i když mnoho lidí dnes nevěří, že něco takového existuje ,  jenže   ono existuje . Je to vlastně  snahou sil temna   aby si lidé mysleli , že to není nebo , to nefunguje protože potom  lidé    nejsou ostražití a temníci    mají  volné pole působnosti .

 

On to  nemusí být zrovna čert , ale další jiné symboly temna  jako  například lebky , dnes  velmi oblíbené   a to i na dětském  oblečení . Pirátské znaky,  opět  hlavně  na dětském oblečení .  Různí hadi a pavouci či pavoučí muži nebo jiné příšernosti .

 To není jen  móda to je cílené  umazání   od sil temna tak aby mohli provádět své nekalé  rejdy.

A tak bych  chtěla apelovat   hlavně na rodiče aby nepodléhaly módním trendům  a přemýšleli  o tom co jejich děti a i oni sami na svém oblečení nosí .  jaké to symboly násilí či smrti . a jak se v tom asi děti cítí .

 Zrovna tak i barevné kombinace   , taková černá a červená  nebylo to v pohádkách dříve znamení  pekel ?

 

 

Opásal se pravdou

Ano  opásal se pravdou ,pravda je štít  , pravda je silný a zářivý štít podpořený vesmírem  a Stvořitelem .   A je cítit,že síly temna se bojí pravdy  , pravda se nedá umlčet  i tady v dualitě, kde se stále hledá  to ryzí zrno pravdy ,  protože je mnoho pohledů  . Ale když se opravdu hledá tak se opravdu nalézá .  Také  o tomto   je  psáno v Bibli , kdo hledá nalézá , kdo tluče bude mu otevřeno .

 Neboť hledající  posléze   nahlíží na věci a děje z principu vyššího poznání   , anebo kdo se dívá   tady aspoň částečně očima  Stvořitele  , tak je nejblíže  pravdy -. Té univerzální , která platí bez ohledu  na to ,kdo je zrovna u moci zde na Zemi …

 

 

 

To je ale neřád

Neřád  , co je to vlastně  ne- řád , to je někdo , kdo není  v řádu . Vše má svůj řád , věci mají svůj řád , děje  mají svůj řád ,vesmír má svůj řád atom má svůj řád.

Stvořitel pro nás určil  pravidla   tedy nějaký řád.  / Desatero /

No a podle toho jak  kdo   jej dodržuje či spíše   , jak dalece jej nedodržuje je   neřád .

Co  pěkného se dá asi  čekat  od neřáda   ,řekla bych nic moc dobrého .

 

 

 

 

Osvícený člověk

To je osvícený člověk ,  slýchali  jsme od svých babiček  a dědů  o nějakém ctnostném a  obdivuhodném   člověku .  Dnes již víme ,že osvícení opravdu existuje a že    andělé nebo vesmírní přátelé  občas  na někoho posvítí/ tedy na toho kdo nepřipraven přijmout Světlo /  a ten se posléze cítí velmi dobře nebo je uzdraven nebo se vyřeší í nějaká tíživá situace  ale hlavně dotyčný postoupí ve svém vědění –

Směrem ke Světlu a k vnímání univerzální pravdy

 

A zdá se  opět že naši předkové to viděli na vlastní oči , že věděli co to je osvícení a také proč  toto sousloví používají . Je načase si to připomenout .

 

Ještě k osvícenému člověku  pro příklad   z dnešní nebo nedávno minulé doby  .  U nás v Ústí existuje   továrna   / i když nyní velmi zdevastováno , což svědčí i o současném úpadku  společnosti /  která se nazývala SICHTOVKA a posléze SETUZA  -

Pan Johan Schicht  byl osvícený člověk ,  evidentně přišel z vyšších vrstev vesmíru patrně dobrovolně  ,pro pomoc  lidem zde Na Zemi. Jeho továrna vykazovala na svou  dobu   spoustu  výjimečností  ať v zásobování vodou  , nebo  elektrickou  energií .,včetně   zásobování materiálem z vlastních  polí ,  luk a sadů .

Továrna  měla svojí vlastní studnu , která mimochodem funguje dodnes.

Svojí vlastní vodní  turbínu která vyráběla elektrický proud   , posléze  sloužila  jako záložní zdroje . Opět stále funkční .

Pan Schicht   postavil pro své zaměstnance   lázně , které na dálku voněly mýdlem a šampony . které mimo jiné také pan  Schicht  vyráběl.

Pro své  dělníky vystavěl u továrny   rodinné domky  , které dodnes slouží lidem . Byly  velmi důmyslně postavené  ,se zahrádkami  i předzahrádkami tak aby s i mohli lidé doma vypěstovat  zeleninu a ovoce. A zároveň  si zkrášlit dům květinami .

Postavené tak že Ti co chodili ráno dřív bydleli nejblíže  továrny 

A ti co chodily   do práce  později bydleli  dál na kopci   .  

Zaměstnanci  ctili  svého  chlebodárce a úcta   k němu ,továrně a následně   podniku zvaného SETUZA  se udržela i  po celou dobu   bývalého režimu .

 Až nyní  došlo k její částečné devastaci . Patrně to svědčí o stavu  společnosti a o tom že    tržní   hospodářství si mnozí vysvětlili ,  jako pojem utrhni co  můžeš.  Velice bych si přála a by  se opět  začali vyrábět v Setuze  , mýdla , šampony, krémy , voňavky ,dárkové kazety s  kombinací  těchto krásných věcí .

Také tolik  známé mýdlo s jelenem. Aby zase vyráběla prášky na praní . a  opravdu slunečnicový olej .  Zaměstnávala spokojené lidi   se skutečně ohodnocenou prací . Aby se po práci mohli  a to   tak jak  to bylo   zaměstnanci zdarma jít  vycachtat do lázní  kde nebyl jen bazén a venkovní brouzdaliště s krásnou zahradou  ale i   pedikůra  , vanové koupele   s perličkou , kadeřnictví , pára  a sauna . …

Do této nádhery   se scházelo  tedy od nás  z kopce   lipovou voňavou alejí .

 

A dnes   lázně  znetvořené a zavřené  , Setuza   pod jiným názvem  vyrábí pohonné hmoty z řepky .

A lipová alej je vykácená .    Není  to jen   můj nostalgický pohled .  Vnímají to i mladí lidé .

No snad se najde  opět nějaký osvícený  a bohatý   člověk   který pozvedne toto dědictví   do podoby   kdy bude opět ctí a radostí pracovat .

 

V každém případě panu Schichtovi  velice děkuji   za to, co pro nás   udělal.  Jemu  , jeho staviteli  i těm  kteří tuto vzácnost stavěli . děkuji

 

 

Kde se pivo vaří tam se dobře daří

Již naši předkové si  povšimli   , že  pivo  , chmel a  dobrá voda dělají zázraky .

Tam kde se s úctou zpracovává  chmel , vaří   slad  a používá kvalitní  voda se   mísí  různé pozitivní energie . Lidé   nemají jen užitek z toho ,že  se napijí dobrého moku ale i z práce samotné, protože setrvávají v pozitivním prostředí prolnuté pozitivní energií  a pozitivním očekáváním . ¨

Takže ano , kde se pivo vaří tam  se dobře daří .

A totéž lez  říci i o vínu . Ve kterém je uloženo slunce  ,   vláha  a pravda. 

Tak ať   je stále dostatek dobrého piva i dobrého poctivého vína.

 

 

 

 

Kde se vzal tu se vzal

Opět jsme u toho   je  vidět , že již v minulosti si povšimli toho ,že  některé bytosti se prostě zjevují .

Nebyl a najedou je tu  , kde  se vzal tu se vzal  , moudrý dědeček  nebo  babička .

 

Ono  se to neděje   jen v pohádkách ,i když bychom měli opět začít nahlížet  na pohádky   jako na zaznamenané   události .

Ono se to děje i  dnes. Za sebe mohu říct ,že se mi to stalo několikrát . ¨

 

O jednom setkání jsem již psala tak popíšu  jiné .

Byla jsem v kopírce     kde mi kopírovali výkresy  , dávala jsem tam i   nějaké texty , když tu najednou vstoupili do   místnosti dva  pánové . Na první pohled bylo patrné  že nejsou   zdejší .

Oba byli vysocí s štíhlí  zvláštně ale pohledně ustrojeni ,a oba dá se říct krásní  měli rytířský výzor .  Prostor  se naplnil   zvláštní energií . Udělalo se k jakési ticho .    Vzala jsem si  beze slova výkresy a šla je rovnat  ke stolu .

Pánové   si pochvíli přisedli  ,tedy jeden zůstal stát a druhý si přisednul a   nějaký obrázek co si nechal kopírovat do něčeho vkládal .  Ten co stál   povídá .   Vás by měli lidé vidět častěji .  To mne trochu pobavilo / to si asi dělají legraci  pomyslela jsem si /  Povídám, pánové mají asi rádi humor  že?    Natož ten druhý začal recipovat   nějakou  báseň.   Já povídám .  Á pánové nejsou zdejší   a patrně od  divadla ? Opět ten první odpověděl ne , to nejsme zdejší . .  Ten druhý dorecitoval báseň jejíž obsah jsem nepochopila .

Zvedli se  , oba se rozloučili a  odešli

Celá stěna    je  prosklená  . Dívala jsem se  na ně .  Na konci stěny zmizeli  ,prostě zmizeli . Vyběhla jsem  ven jestli   jsem se nepřehlídla  a nejsou za rohem , ale nikde

nebyli .

Když jsem se vrátila   děvčata   z kopírky  povídají   kdo to byl ?  Já nevím povídám . TI byli zvláštní co ?  povídám . 

No to byli . A  krásný chlapy  ty asi nebudou  od sud.  ..  V kopírce pracují  mladá děvčata   a i ta byla to podivnou návštěvou  udivena .    Tak jsme   si o nich ještě  chvíli povídali ,kdo by to asi mohl být a  odkud  . Potom jsem jela domů .

 

Když jsem šla přes lesík nebo takový parčík co  máme před  domem na stromě  seděli dva  velcí a krásní ptáci  ,takový velcí ,že  jsem si říkala ,kde se tu  vzali  nikdy jsem   nic takového neviděla  asi   zabloudili  od jinud. ..

Nespojila jsem si to  . Po  chvíli   přišel synek  a povídá . Mami   viděla jsi ty velký ptáky v lesíku ?  To už mi svitlo … Co to  je ?  opět povídá syn  .

 Normálně mně   přišlo „  ,jo viděla , to jsou dva pánové z kopírky „.  Co blázníš .?

Tak jsem  mu to pověděla i  to jak ,zmizeli .

Po chvíli jsem vzala Ferdíčka a šla  jej vyvenčit  no spíš jsem se šla podívat  jestli tam ještě sedí. Ale nebyli tam.

Jenže když jsme  vstoupili  do lesa  a chystali se kolem potůčku vzhůru  vidím na cestičce před sebou dva srnce  nebo srnky nevím  / mláďata / .

Dívali  se na mne a na Ferdíčka   ten neštěkal  zastavil se já také . Chvíli   jsme se na sebe koukali a já povídám to jste zase VY ?

Ještě malou chvilku  postáli  a potom se rozběhli do  kopce , pak už jsem je neviděla .

Mám dojem že to byli andělé  ,  kteří brali  na sebe různé podoby  i to dovedou .

Jen  nevím co mi chtěli  říci , neukazují se jen tak, pro nic za nic . Možná  jsem  nepochopila tu  báseň. No nepochopila ..

  Ale i dnes platí,  kde se vzal tu se vzal  a zase zmizel jak mávnutím proutku …

stačí se líp dívat a neříkat si to není možný …

 

 

Čerti vědí

Toho čeho se naši předkové báli  se dnes popírá . Žádní čerti nejsou , na to nevěř .

No  pravda je  ,že  pekla jsou již vyčištěná , o to víc se   těchto bytostí nachází v zásvětní říši a ty původně  v zásvětní říši jsou  na planetě Zemi .  A mám dojem je  to vidět  . .

 

Každá generace   říká, jo to za mých mladých časů tohle nebývalo  ,   ta dnešní mládež je zkažená .

No něco  pravda na tom je úcta  k životu se vytrácí , úcta ke   starším lidem se vytrácí , úcta k vědění a zkušenosti  našich předků se vytrácí úcta k národu se vytrácí .

 

  Ano   a  už to tu  bylo několikrát , společnost vždy začíná s jistými ideály , postupně se to nějak kazí a posléze to zkolabuje  , dojde  v lepším případě   k revoluci   , o horším případě nebudu  psát ,ale jistě víme jaké ty  případy jsou

.

 A začíná  se opět od znovu . A proč tomu tak je ?

No zdá se  , že v tom bude nějaká čertovina  - tedy čerti vědí – neboť  oni jsou nositeli prznění   a služebníci    prznitele – nazývaného téže Satan .

A tak když   něco nejde nebo   se  stále nemůže najít řešení  můžeme si být  jisti že jsou za  tím oni – prznitelé .

A záměrně se říká , ale oni  nejsou  , to jsou jen pohádky , tomu nevěř , nestraš . Neboť  potom mají volné pole působnosti  :.

 Je dobré  nemít stracha nebýt strašen  ale je také  dobré  být si vědom  reality jaká je .

Ano   zatím stále  jsou  stíny, temníci  nebo  čerti ,   ale protože o nich víme   a víme co je jejich prioritou – tedy prznění všeho  tak se budeme snažit je odhalit a zamezit  jejich   rozvratné činnosti .

Nebudeme se jich bát   a  zamezíme jich prznění .

Když se dnes  podíváme kolem sebe je zřejmé  a řekla bych i  viditelné kdo z politiků slouží  těmto bytostem nebo dokonce je touto temnou  bytostí  .

Ještě bych dodala že poznávacím znamením toho největšího prznitele je lež a inteligence  a manipulace .

 

 A tak BUDIŽ SVĚTLO !

 

 

 

Poturčenec horší Turka

To přímo navazuje  a dnes obzvlášť aktuální téma. Jsou národové  a  dnes je to již více viditelné , které jsou v přímé    službě  temna tedy dábla .  A je jedno  jakým to nazveme náboženstvím .

Připomeneme  si jak se  projevuje temno   a jak  Světlo .

Tedy Světlo se projevuje radostí , chutí něco tvořit ,   pracovat, zdravím , láskou , svobodou  nebo pocitem svobody v našich poměrech , volnosti ,  krásou –moudrostí , ctěním  hodnot svých předků , ctěním rodiny  , národa , kultury   a tradic  ctěním půdy matky země.

Jako živitelky.

..  

 A  síly temna   se projevují  lhaním  , manipulaci  ,  krádeží ,  násilím ,    destrukcí  od věcné destrukci  po lidskou destrukci   až sebe destrukcí   -.

 

Tak mi  z toho všeho vychází že přímým     zástupcem těchto sil je Islám neboť nese  všechny  a to zdůrazňuji všechny znaky sil temna.  Tedy  oni jsou a možná aniž by to věděli přímými  služebníky   ďábla .   A ten   jak pověděl  Ježíš Kristus   nezná nic jiného než v lhát a vraždit .

 

Takže když někdo z muslimů řekne ,že jeho náboženství je náboženstvím míru je třeba to překlopit tedy se zrcadlit neboť je to lež . Tedy NENÍ  náboženstvím míru .

A dá se to zobecnit   tedy nevěř ničemu co  říkají ti kteří jsou evidentně  ve službě temna ..  Používej   zrcadlo   významů .

No ono je to jedno co kdo říká dobrý strom dobré ovoce nese.

O tom lhaní    to je  popsáno v Bibli - evangelium sv.  Jana .

 

Ale aby to nebylo tak jednoduché  což  složitosti  vytváří rovněž ten ze spoda tak

 tyto síly se mohou a také nacházejí i mezi  takzvanými  Křesťany , nebo jinými  náboženstvími .

Opakuji Náboženství není víra.

Také bych chtěla říci  že  jsem měla možnost vidět jaké  bytosti se nacházejí v zásvětní říši a  uvádím, že  v zásvětní říše kromě násilníků  jakéhokoliv vyznání  či nevyznání  byli i  manipulační   cirkevnící různých náboženství . Církev , náboženství a skutečná víra jsou si někdy velmi vzdálené pojmy   , někdy  se překrývají  ,vždy je to o jednotlivci .

 

Ale zpět k poturčenec horší Turka . 

Kdo nemá skutečnou víru a vědění a je jen papouškem a loutkou někoho druhého, bývá  a naši předkové to věděli, horší ve svém chování jako ten ,který  i když zvrácenou ale nějakou víru má .

 

 

 A TO MÁM DOJEM SE ODRÁŽÍ  V NOBLESNÍ PITOMOSTI   KTEROU PODEPSALA  EU       S  TURECKEM    s pojmenováním - jeden za jednoho .

Takže mi z toho plyne že Turek bude  posílat   více muslimů abychom jich více vrátili a  vzápětí  tedy více přijali . Možná ty samé  ale prověřené Turky, jenže s tím rozdílem ,že přiletí letadlem,  A zástupci –/ tedy zas –tupci /   to podepsaly.

 A zradily  a  vydaly   občany různých států a národů všanc. Dá se říci dobrovolně …což by muslim svým  neudělal …  

 

Čistý jak slovo Boží

V protikladu k temnu je   čistý jako slovo Boží. Ano slovo . Na počátku bylo slovo a to slovo bylo u Boha. Bůh řekl: Budiž Světlo a bylo  Světlo …¨

Slova mají   opravdu velikou moc jsou li    v souladu s pravdou  tou universalií .

A máme slova nečistá a slova čistá jako ta slova Boží.

A tak  i zde máme příklad moudrosti našich předků kteří věděli a možná i viděli že slova od Boha  jsou  opravdu čistá ,že nesou Světlo a jsou tvůrčí láskyplnou a hojivou energií.

No a i někteří lidé  si i v dualitě uchovávají svou čistotu . Aspoň většinovou ..

 

-Je to zamotané

Ano naši předkové viděli, že věci  které nejdou jen tak  vyřešit či rozluštit , jsou zamotané .

Asi to též viděli , neboť ono tomu tak opravdu je . Na mentální  či  pro nás povětšinou neviditelné úrovni jsou  , vlákna prány – Světla  a dutá vlákna tedy temná  vlákna stahující  Světlo  , jako výživu  těch co ztratili spojení se Světlem  s Bohem .

 

Vlákna  jsou všude ,  okolo věcí okolo lidí ,okolo zvířátek ,  hustá světlená vlákna jsou kompaktním Světlem a  to je  aura potom Světelná – a podporující   ,hustá a působí celistvě . Ale   a víme že některé bytosti ze svých aur vysílají k jiným lidem – bytostem  taková vlákna   kletými z nich  stahuji informace , energii ,   nebo   krásu  nebo nadání . /také proto je to také tady  iluze /  Ale pozitivně cítící  lidé to nedělají .

A   protože  žijeme v duálu, většina bytostí  je takto na někoho  navláknovaná .

 

Někdy i v dobrém, že miluje a podporuje druhou bytost . Někdy jsou vlákna jasná a čitelná ten dělá to ten krade někomu to a jiný zas podporuje  energeticky  toho .

 

A někdy jsou vlákna zamotaná . Ze zamotání vzniká  většinou zmatek .

Zdá se že naši předkové viděli ta vlákna protože  jinak by o situaci  neříkali je to zamotané  , zrovna tak jako o klubku   vlny nebo o nitích .

 

 

Zbyla po něm hořkost

Ano  opět  velmi  silný postřeh  a již jsem o tom psala.  Pro lidi co vnímají energie a jejich projevy více v jemnohmotnu to není nic nového a překvapivého .

Negativní síly  jsou , když to převedeme na chutě nechutné a když odejdou  tak po nich zbývá hořkost Opravdu jsem to i zažila  a ne jednou .  Když jste  v místnosti s někým  z koho  zloba jen čiší ,tak se  cítíte sevření stažení  a v ohrožení. Když ale zůstanete v klidu a stále vysíláte  Světlo a lásku a když je to silné tak vysíláte prosby k vyšším bytostem najednou tlak  POVOLÍ DOTYČNÝ  ZMĚNÍ VÝRAZ  ZAČNE  BÝT LÉPE  NALADĚN   a  najednou   MÁTE NA JAZYKU  JAKOUSI HOŘKOST .

A to je právě ono . Ta hořkost je doprovod temných sil, když odejdou nebo stíny zmizí tak po nic chvíli zůstává hořkost . Já si vždycky říkám s oddychem ,jo je to pryč . Po chvíli zmizí i ta pachuť . A je  jasno  a milo .

 

 

Čert  kaká na jednu hromádku  slušně řečeno

To říkávala moje babička a měla  pravdu .. a  já se podle toho co říkala babička řídím . .. A  tak nenechávám  hromádku   a okamžitě uklízím. Uklízím to, co se stalo .

Třeba   když se začne něco viklat  – třeba na židli  hned přilepit , když začne něco vrzat na autě hned k automechanikovi . když začne  něco se chovat jinak než obvykle hned řešit . Hned   nenechávat prostor   temným silám aby přidávaly 

NA HROMÁDKU .

Cestička pro další jejich  neřádstvi je tak trochu prošlápnutá, protože jakékoliv vybočení ze služby dané věci či děje ,  není ze Světla a slouží k tomu aby člověka potrápilo . A když okamžitě  reagujete a nenecháte situaci jen tak plynout , ale  zamezíte   vytvoření hromádky  tak nemají šanci .

A tak je dobré uklízet a nedělat temné hromádky – obrazně řečeno .

 

Co je šeptem  .. to je  s čertem

Opět naši předkové si povšimli ž když se něco tají  před veřejností a jedná se skrytě za našimi zády , tak to nebude úplně dobré tedy většinou .

Něco slušné a dobré netřeba skrývat  , pakliže se situace nedostala tak daleko že temno  převzalo vládu

 

Hlavně vládní představitelé ,  když jednají za zády svých voličů  ,když se domlouvají   aby veřejnost nevěděla . Když rozhodují   o nás bez nás  o našich životech  a

 JAKÝM PRÁVEM ?  Nekouká z toho  nic dobrého –tedy  kouká z toho čertovina .

 

 Mám dojem ,že to  dnes platí  obzvláště  a obzvláště o některých politicích.

Kteří   místo aby   hájily zájmy národa a slušnosti   povolují zlu  a nazývají  to humanizmem  a lidskostí . A  pro  ty kteří mají ve své „ morálce“   povoleno krást ,lhát a vraždit    hledají a zajišťují  privilegia , to není pomoc ale napomáhání zlu .!

Ještě dodám že už jen  nepostavit se zlu znamená s ním souhlasit  ,.

/ pro evropské  nohsledy /

 

Ten ale vyrost

Ano  opět dobrý postřeh , protože jemnohmotní lidé  jsou vysocí a   rostou . jak se odhmotňují , tak se i zvětšují . Jistě  si naši jasnozřivý  předkové povšimli že bytosti Světlené byli jaksi  vysoké

Člověk byl   před nimi malý .  nebo nízký – Zdá se obojí .

A vysoké bytosti  Světelné  uměli a umí věci ..   a měli  a mají velkou  moc  a protože jsou to vysoké  duchovní bytosti svojí moc používají pro blaho všech .

 

A tak když  se obrazně říká, že někdo vyrost  na pozemské úrovni  znamená to že má větší pozemskou moc. Ještě aby  skutečně vyrost a ta moc byla v souladu s vyšší vůlí .

 

 

A toto navazuje opět -nesahá mu po kotníky

Tak to jsem opravdu viděla a zdá se že i předkové  viděli . Viděli že nízká bytost   má nízkou duši ,  nízkou mysl .

A  že  bytost    nejedná tak aby si z toho mohli jiní brát příklad .

 Měla jsem jeden takový sen  ,  takový   živý sen , kde sestupovali vysoké duchovní  bytosti  z nebes

Stála jsem tam  i s některými ostatními  lidmi a dívala se na tu krásu a vstřebávala ty krásné energie .   Z oblaků  sestupovali bytosti  jakoby z par , ale krásné a přesně ohraničené .a nádherné  . Byla jsem  proti nim malá sahala  jsem  jim tak akorát pod kolena . jako malé dítě .   A tak mám dojem vzniklo  to pojmenování .

Mám  dojem , že to viděli i jiní  před  námi  , tu naši pozemskou malost …

 

 

Sršely z něj blesky

Opět mohu potvrdit ,že  to skutečně existuje  , tedy pro nás na povětšinou neviditelné  úrovni . Když je někdo opravdu   rozlícený ,  naštvaný  no použiju to slovo rozzlobený . tak z něj  opravdu lítají  no vypadá to  jako šípy ,  nebo blesky .

 

Ono to potom napadá  toho ke komu je to rozhořčení směrováno . Pro vnímavější je to i cítit t   , jako když  vás  něco štípne  ,ale mimo tělo . Tak to je ono,  vy to sice cítíte ale zároveň víte, že to bylo mimo tělo . No těžko popsat ale vnímavější    budou vědět .

Ono se to týká i jistých přenosů nemocí   které se dají odečíst  z aury . Když  je citlivější člověk v blízkosti někoho   nemocného  tak  cítí , kde má  člověk problém .

Cítí to  a přitom ví, že ta bolest s odehrává mimo jeho tělo -.

 

No a to je stejné nebo  velmi podobné . Když  někdo  na Vás směřuje své naštvání tak Vás vlastně  štve STEJNĚ JAKO  JE ŠTVANICE NA ZVEŘ. On do vás  trefuje své šípy nebo blesky .  Když je   však aura  silná zářivá šípy se svezou  jen to štípne a zmizí to .

Takže je dobré a to i pro ty co to uvidí  zachovat klid  a vyzařovat pohodu i když na Vás směřuje něčí šíp .  No někdy si to ten člověk ani neuvědomuje co činí a tak je dobré když něco takového zaregistrujete  říct – tedy já to aspoň tak dělám a  pomáhá to .

Hele nech toho vidím Tě střílíš po mně šípy . To se dá řešit jinak tohohle nechej .!

A většinou dotyčný přestane. 

 

 

Spadl mu kámen ze srdce

 

 Tak toto rčení známe asi všichni .  Něco někoho tíží  . má problém a najednou se  problém vyřeší .

Vyřeší se  tak ,že z dotyčného spadne tíha.  No  ano  ta tíha může dotyčného trápit až u srdce  , když je to veliká zátěž .  A opět ono to vypadá jako   temný obal který  tak trochu jako zkamenělina  , ale když to srdce přesvítí a  ten temný obal spadne  úleva je  osvobozující . Zdá se že i toto naši předkové nepojmenovali náhodně.

 

 

Podle hnoje poznáš cukráře / rčení mého dědečka /

Cukrář neznamená  cukrovkář,  těch opravdu dřív toliko nebylo. Ale synonymum cukrář , znamená  někdo ,  kdo má  rád pořádek ,  Kde doma to vypadá jako  v cukrárně , všude bílo a čisto a vše je na svém místě a nazdobené jako dort .

 

A také  dřív byly za chalupou také kopky hnoje ,   Na hnojník se kydal hnůj od    hospodářských  zvířátek,  také se tam dávaly biologické zbytky  různě se to prokládalo a posléze až z toho byl krásný a kyprý humus přidávalo se do záhonků jako přírodní ,dnes by se řeklo bio - ekologické hnojivo

 

No ono se řekne kopka hnoje  ale   podle  toho jak tento odpad byl   upravený jak byl    zpracovávaný se poznalo jaký je v chalupě hospodář . Jaký je  čistotný a pracovitý hospodář.

Ono to opravdu platí .  A to i dnes  - a to i v širším měřítku .

 Dá  se říct že úroveň země se pozná i podle toho jak se chová  k odpadu který vyprodukuje .a kolik odpadu vyprodukuje .

Tedy který vyprodukují lidé té společnosti .

Jak je vyhazuje  , jak se třídí  či netřídí , jak  jej opět zpracovává  či nezpracovává .

Jak   jej vrací do oběhu nebo jen jak se  plundruje a zanáší   naše  Zem .

A tak i dnes stále platí podle   hnoje poznáš  cukráře .tedy pečlivého čistotného  ohleduplného a pořádkumilovného  člověka  nebo také rovnou celou  společnost .

 

 

Vzdušné zámky

O některých  věcech  nebo   slibech víme že    nejsou  reálné . Víme , že jsou jen sněním . A také víme že to dotyčný nebo dotyčná  nemyslí  ani  tak vážně nebo doopravdy. . Tak to jsou jen vzdušné zámky

Jistá energie   je   jim věnovaná ale slabá  taková ,že se nepromítne  do reálného  materiálního světa .

 

 

Nestrkej  do cizích věcí nos

Ano nos  je takové vystrčené tykadlo .  A když do něčeho strkáme nos, tedy tam kam nemáme tak  přes ten nos můžeme dostat

Nos je citlivé zařízení  nejen na vůně či pachy ale také na  energie .  A tak je dobré nestrkat nos do   negativních energií a do cizích věcí  ve smyslu být  příliš zvědav .

 

 

 

Je do toho namočen

 

Ano  opět to zračí jak naši předkové viděli do jevů a  dějů které  nás míjí .

Je do toho namočen znamená na neviditelné úrovni že se za dotyčným táhne stopa  tedy  ta energie do které je namočen , tedy    vlákna a  propoje  ,někdy to vypadá jako medovina -. Táhne se to  -  a je vidět kdo je do čeho namočen,protože to spojuje  dotyčné osoby . Nebo  osobu a věc . či událost  .

No někdy je to lepší nevidět .A vlastně  né  to by bylo něco vidět ty propoje jak ve skutečnosti jsou  a jaké jsou v politice , v byznyse , v bankovnictví . v dotacích ..

To by jsme asi koukali  …  Ale naši předkové to zřejmě   viděli neboť by nevzniklo toto rčení .

 

 

Vlk v rouše beránčím

Tak to mne napadalo jedno slovo- František-  tedy ten dnešní  ne z Asisi  ten z Vatikánu …

 

Co viděli naši předkové   aby  vyřknuli tuto větu ?  Mám  dojem ,že ne  vlka co měl beránčí kůži na sobě .  Ale opět  na neviditelné úrovni  ,té co více odpovídá realitě   pravděpodobně viděli že  kdosi kdo   je služebníkem sil temna   se halí do světlých obalů které   evidentně sebral někomu jinému .  Nějaké ovečce . I dnes se toto děje

  a   občas to vídám i u lidí kteří se  vydávají za  mistiky  nebo léčitele a přitom opravdu léčí  . Léčkou přebírají na sebe energie druhých a ty pak vydávají za své vlastní .  Viděla jsem to .. A jak   se tomuto vyhnout ? No je to na každém u nás ,  ale v první řadě   je vždy dobré pozorovat vyciťovat .Jak se cítím v přítomnosti takové   bytosti , jak se cítím když odcházím a jestli nenastávají   nějaké NENADÁLÉ PROBLÉMY .po odchodu   

 

Až to  identifikujete je dobré se  takovéto bytosti vyhnout a i  mentálně jí dát na vědomí ,že víte o její  nekalé  činnosti a že od Vás už rozhodně žádnou energii neobdrží . Funguje to  . Mám to vyzkoušené .

 

 

 

Hřeje si  hada na prsou

Nedozírná studnice pokladů našich předků , ano viděla jsem to ,  tak jako naši  předkové . Opravdu někteří lidé mají na prsou hada , sice úplně nevím co to je nebo odkud se  vzal . Ale byl  tam . Takovou bytost potom ten had  ovlivňuje a  ne pozitivně. Ale když je bytost dostatečně silná had zmizí .  Viděla jsem jej tedy i na jiných  částech těla než u srdce  ,

Ale také jsem viděla , jak jej bytost prosvítila a  on zmizel ..

 

 

 

Na křídlech lásky

Letěl na křídlech lásky . Jo jo   to se to potom lítá . Láska  nám opravdu dává křídla nebo něco co vypadá jako křídla , tedy světelné  proudy které nadnáší a činí  život snazším a lehčím .  Nepřemýšleli jste o tom jak je možné že mladí lidé ,  nebo mladí rodiče toho tolik zvládnou .

 Chodit do práce , pečovat o děti , jezdit na výlety , navštěvovat své rodiče.

 Nějaký sport nebo  koncerty. Vím to ze své vlastní  zkušenosti. 

 

Sice pravda s lety člověk zpomaluje, ale v tom je opět jen  méně Světla .

Ale v tomto věku se i    téměř nemožné věci zvládají  rychle .

 A má to tak většina lidí . Jak je to možné ? Ptala jsem se sama sebe.

 

A přišla mi odpověď . jednak jsou v této  době lidé do sebe zamilovaní  / většinou /

 Milují  své děti i sebe navzájem a   potom jde vše snáz

  Dobře tedy říkala jsem si a proč to nevydrží   déle? Většinou  tato doba končí  pubertou nebo  střední školou . ?

 

 A opět přišla odpověď a má to i logiku . Když připustíme   že jsme zdrojem  energie těch co se již nemohou zrodit neboť jejich  energie jsou tak nízké ,že destruují své tělíčko  ihned po narození : / to je vidět především v Africe ,  malé děti vypadají  jako zmenšení  starci . / tak pro ty co již nemohou vstoupit  do pozemského stavu a žijí

v nižších sférách.Tedy v zásvětní říši takzvaných stínů . Tak pro ty jsme stále ještě zdrojem energie . A jsem u jádra věci , oni potřebují aby se těla obnovovala rodily se další potenciální zdroje .

Takže rodina v období  vychovávání malých dětí je povětšinou  vynechána   z odčerpávacího programu  energii . Ale když děti vyrostou   tak rodiče jsou opět zařazeni do programu   zdrojů .

 Proto je to s vyšším věkem  více náročnější  jednoduše jste delší dobu zdrojem pro nějaký stín v zásvětní říši a donedávna i pro říši pekla .

 

A ti co   navzdory tomuto uchovají lásku mezi sebou a k sobě   tak  je  možnost  čerpání obtížnější a také  doplňování energií  je jednodušší .  Neboť láska je  zdrojem :

 

 

 

Vrtalo mu to hlavou

A jsme opět u toho  -tedy jak se dostává energie  od bytosti – tedy člověka – ke stínům .  No vlákny ,nebo takovými dutými vlákny nebo hadičkami  chcete li . Vypadá to jako velmi ohebné  brčko které    je schopno měnit i svojí délku . 

Stíny sosají  .

A jak se k nám do aury dostanou  ?  Stín v blízkosti  vypustí    sosáček , takovou hadičku k auře / většinou ne jeden /  bytosti a pustí  myšlenku , povětšinou negativní .

A bytost  myšlenku zachytí  ,když jí příjme za svou a začne se jí zabývat je spoj

Je  hotov . A potom následuje  neodbytná myšlenka . Neodbytná myšlenka přechází ve strach a  je to jasné .

Stín má přístup  k bytosti a k její   energii . A tak    negativní a neodbytné myšlenky    pocházejí od stínů a také od ega což je vlastně  virtuální  negativní program který  bytosti provází   na  pozemské cestě a má zajistit stínům přístup  k Vaší  energii .  Ego je virtuální program .  je dobré jej neposlouchat .  lehko se  to řekne ale hůř udělá že .

 

 

  

Vykouřilo se mu to z hlavy

Ano  opět  důkaz toho že naši předkové viděli víc než  my dnes .

Viděla jsem a nejen já jak se z hlavy   kouří  tedy na neviditelné úrovni .

 

Rovněž přemýšlel tak až se mu kouřilo z hlavy je ten správný přímět.

 

Dokonce jsem viděla jak ten kouř  vycházel ušima  , tedy nebo co to bylo .

 Tedy on to není kouř  jen to tak  vypadá , je to nějaká  zhmotnělejší energie .

 

 

 

Dobrá nálada z něj jen sršela

Je to podobné jako s těmi blesky , jen  energie je pozitivní nikoho nenapadá a nezraňuje  , JE TO JAKO KORONA   krásné  a  naplňující  a také  nakažlivé  tedy příjemně  nakažlivě .

Všimněte si , že když jste ve společnosti někoho kdo nese vysoké vibrace a 

ještě má dobrou náladu   , vtipkuje , pozpěvuje dělá si legraci tak se to přenese i na Vás nebo na  okolí  .

 

 Ta ale pindala

Naši předkové věděli  kdo byla Ida a Pindala .   Nebohá rozhádaná stvoření která svými intriky , lží ,  závistí a nepřejícností se dobrali do podoby hadů , těžkých a plazivých .

A tak   když  někdo a povětšinou ženy  nesmyslně plkaly   tak se říkalo ta ale pindala .  Nemělo  to hlavu  ani patu , nemělo to  smysl jen žvásty a  pomluvy.

Dnes víc jak ženy pindají  na summitech EU  …

 

Skáče radostí

Nebo také ten si  vyskakuje , všimli jste si   že když má někdo obrovskou radost tak skáče . Hodně je to vidět u sportovců ,  ..

 Ta radost  jakoby  ODPOUTÁVALA  dotyčného od Země a on  vyskočí .

Radost  osvobozuje     je to vysokovibrační  pozitivní emoce .

 

Měl černé myšlenky

Černé myšlenky a to víme co asi znamená ,jsou opravdu černé nebo li temné zkrátka postrádají Světlo . Tedy  naši předkové to nepojmenovali náhodně 

Ale viděli a věděli , že   tíživé myšlenky  starosti  jsou projevem temnoty .

Nebo jsou černé . A  černé  zatemňuje  mozek .

 

 

Má zatemnělý mozek

 

Takže naši  předkové  viděli a věděli co  znamená  zatemněný mozek . Nutno  ještě dodat  , že  není jen od černých myšlenek  , ale také od   clony a  ovládání stínů kteří spouštějí tmavá vlákna    do aury a přes člověka vypadá to jako síť nebo jako pavučina.

No je toho víc co je třeba si uvědomit  , aby již skončila iluze kterou zde žijeme , kdybychom viděli opravdu viděli ty zákulisní  a neviditelné děje   tak bychom rychleji chtěli změnit to ,co se ve skutečnosti odehrává a mělo  by to   i průmět  tedy věřím pozitivní průmět do  hmotné reality .

 

 

 

Vyčistil si hlavu 

Na černé myšlenky které  zatemňují   mozek   platí Světlo   které   vyčistí hlavu .  naši předkové věděli že  sklenka vína  , žejdlík piva ,procházka v lese ,   práce na poli nebo zahradě čistí hlavu .

Od tíživých myšlenek a starostí .

Ve víně je slunce ,  v pivu je  prosvětlená voda, v lese je  Světlo  přírody  , stromů lučin potoků a slunce . , Na poli je   slunce   na zahradě je slunce .

Tedy Světlo   jak  fyzické tak duchovní čistí   . tedy opět  Budiž Světlo .

 

Má ustláno na růžích

Růže je květina vyšších dimenzí je nádherná , voňavá jemná a zároveň přesná  , něžná , líbezná   prostě růže .

A  mám dojem , že  když  někdo dokáže   co nejvíce   udržet Světlo v sobě   tak projevem jeho  láskyplnosti Světla  je  někdy  i to   že má ustláno na růžích . tedy , že se mu v reálné sféře daří celkem dobře.

Není to však jednoznačné , že bychom mohli říct že komu s vede dobře na materiální úrovni je Světelný .  Neboť  jsme  v dualitě a tak   záleží komu sloužíme jestli Světlu  nebo tmě , ta také odměňuje   své  …

Slávou , materiálními statky a mocí .  Na   materiální úrovní není přímo zjevné ale na té za ,  je vidět odkud a kam temníci  berou a kam přesouvají .

Jenže do času .   Stejně   Světlo  - tedy Kristus  zvítězí   a ono již zvítězilo jen to dobíhá  aby si to mohlo uvědomit co nejvíce nemocných a postižených duší  ,potom se to zjeví i zde .

 

Čistá duše

 Čistá duše –vlastně duše bude   čistá jen přístup bude zamezen a zatemněn.

Ale naši předkové to věděli  jinak by  to nenazvali čistou duší .

Jendou se mi přihodilo toto .   byla  zima  a stála jsem, opřená na   kopci

·       horskou dřevěnou chatičku . takový dřevný  bufet .

všude kolem bylo bílo krásně nasněženo , do všeho    se opíralo sluníčko .

Stála jsem  opřená zády   o tu horskou chatku , vedle mne   asi tak na dva metry stál malý chlapec asi tak 7-8 let  a rovněž nasával sluníčko zepředu a teplo  o  stěna chatky ,vedle byl jen vstup a  do sněhu zapíchané lyže . . Stáli jsme mlčky  a chytali sluneční paprsky , když tu najednou ze stromu před námi  vyšla  svítivá  dívka , vystoupila ze stromu ,přišla k chlapci a objala jej  .

 

Podívala jsem se   na chlapce  ten  stál a měl stále zavřené oči   nijak nereagoval .

Dívka chlapce objala a vrátila se zpět do stromu a zmizela mi z očí .

Chvíli jsem na to hleděla a rovnala si to v hlavě , po chvilce v duchu povídám také bych chtěla mít tak čistou duši aby mně objímali  Světelné  bytosti  stromu .

A najednou vidím, že přede mnou  v krásném mám dojem buku  se začalo mihotat světlo , nejprve jsem viděla v kmeni  dívku  ta se změnila v muže ,opět   žena a nakonec muž . Ten vystoupil jako předtím ta dívka  přišel ke mne objal mne a opět se vrátil do toho stromu .

Ve stromě   se odehrálo to samé ,ale pozpátku muž žena muž žena a zmizelo to . Koukla jsem se opět  na toho chlapce  ,stále  zavřené oči jen střebával  slunce.

Koukala jsem po svahu  a mezi stromy  - nic  už jsem nic zvláštního neviděla.

Jen zimní pohádku .

No a tím jsem  pochopila ,že ty obrázky které byly v pohádkách kde ve stromech   jsou  bytosti ,  třeba  vrba  v pohádkách od Boženy Němcové ,

s ilustracemi od pana Lady ./ tam byla  ve vrbě kreslená žena s dlouhými vlasy / tak že jsou vlastně pravdivé . Opět řeklo by se pohádka … 

Proč by si to lidé jen tak vymýšleli  ?  Oni to věděli !?

Trochu jsem se  bála obecně přírodních bytostí, nevěda kam je zařadit a teď vím, že  jsou jak   ty co slouží Světlu   i ty pokušitelské  jako různí skřítci a trpaslíci .

Ale   zůstaneme u těch pozitivních  .

Tak jsem si  o nich koupila knížku od Doren Witrhue  a něco si   o nich přečetla .

 

 

Je  na obláčku

To  užívala  moje babička , když jsem se třeba zeptala co dělá děda , tak mi řekla ,jo děda ten je někde na obláčku . No tak to nevím proč mi to babička říká  , protože když jsem    šla do  pokoje   děda spal a dost tvrdě .

 

Ale  nedávno se mi přihodilo to, že  když jsem se v noci  vracela -  z nějaké výuky

tak jsem již vnímala  cestu zpět ,  někdy si to nepamatuji  ale nyní jsem vnímala   jak se přibližuji k naší čtvrti a ulici a viděla  jsem jak  z domků Jsou vytažené z oken, tedy přes zavřená okna , nějaké závoje .

Vypadlo to jako závoje vytažené   vzhůru do ulice  asi tak na úroveň střechy domu    a na konci toho závoje bylo něco, co vypadalo  jako obláček no a na tom obláčku leželo děťátko .

 Přišlo mi, že téměř všechny děti z ulice jsou na obláčku , dospělé jsem viděla jen dva.

Takže opět ,naši předkové   jistě viděli že děti spí na obláčku .

Možná i dospělí kteří dnes  pod tíhou starostí už nemají takové obláčkové spaní .  No ale   dva tam byli .

Takže  -přeji Vám i sobě   krásné spaní – jako  na obláčku .

 

Naši předkové nám odhalují jak byli  vědomí , jak viděli  do dějů   i těch  ukrytých .   Pomalu  jsme to začali ztrácet a nyní se  opět vracíme     k vědění moudrosti   vyšších světů , které  jsme  kdysi dávno opustili .

A tak  je třeba hledat  Boží moudrosti a   pravdy    a vzít si z nich ponaučení

A učit se opět podle nich žít.

Bojí se jak čert kříže

 

Co to je vlastně ten kříž o kterém se mluví.

Kříž je znamením Světla .

Když se zadíváte na svíčku   nebo na   vzdálené hvězdy a lehce přivřete oči , tak vidíte  křížky , Svítivé zlatavé křížky .

 

Ptala jsem se jak je to možné ? Nebo  jak to vlastně je .  A bylo mi řečeno, že když si představím svítivou kouli , někde hodně daleko   , tak   když to vezmeme matematicky  nejblíže je  ke mne je povrch   rovníku  a poledníku který  vidím jako kříž , ostatní body povrchu jsou   vzdálenější  , protože koule je koule že .

 Jo tak jsem se koukla na globus a  ono ano  ,  Kříž. A tak když je svítící  bod hodně ,hodně  daleko a nemusí to být zrovna měřeno metry , První posel  Světla je ve  tvaru kříže .

Je to opravdu Světelné znamení .  Čerti a temná strana se ho opravdu   bojí  i toho dřevěného    natož  Světelného .

Proč tedy tolik utrpení na kříži ?  No to je právě ono , oni chtěli   ten kříž přepólovat   ze spoustu symbolu udělali antagramy ,ale  kříž  se jim nepovedl přepólovat  i když na něj  ukřižovávali  odsouzené

. A  také  neukřižovávali  křesťané ale služebníci temna . .

I tak zůstal kříž pozitivní . Neboť  Světlo  je nejvíc  .

 

 

Mešita

No a teď trochu s humorem  i když si myslím nebudu daleko od pravdy . Co je  mešita  ?

Tak mi to zní jako mečítam -/ mečí tam /  Určitě není náhodou, že ten co převrátil pentagram , je vlastně bytost dá li se nazvat bytostí velmi  nízkou , která je   podobou něco mezi kozlem a člověkem. Pravděpodobně její hlasový projev bude  podobný mečení , takže z toho  vyplývá kdo, koho a odkud - zespoda řídí .

 

A když toto víme buďme  vědomými  pracovníky Světla.

 

Stupně  zavirování  / nebo li zatemnění /  lidské bytosti

 

Nejvyšší  infekce – zatemnění  je

 svoji lež uznal za nejvyšší pravdu a pravdu prohlásil za lež

Mám dojem  ,že to se nyní v mnohých případech děje  -

A je nám předkládáno ve velkém -  například  migrační krize –  nese přesně tento stupeň

Mám dojem,  že v tomto stupni je většina  rádoby elitních politiků .

 

Ale Ježíš řekl , až bude lež prohlášena zapravdu  a pravda   nazvána lží jsem  blízko.

 

 

Infekce -  lže až si věří  

Setkala jsem se s takovým člověk , věděla jsem že  lže   a chvílemi jsem i tomu co říká uvěřila , neboť jsem nebyla schopna pochopit, že někdo tak  lže až tomu sám věří .

 

Infekce    - žije vědomě ve lži  -

Tak to je myslím stupeň ve kterém se stále   ještě nachází většina obyvatel této planety .

Většina lidí ví ,že to co se zde odehrává je  lež   ale co s tím , no přizpůsobit se …

 

A vidíme kam to vede…

 

Infekce  žije ve lži , ale hledá pravdu  - hledající

 

A také  již mnoho  lidí hledá  , ví ,že to co se zde odehrává jsou mistrné manipulace a  lži . Manipulace lidí kterým tato manipulace  zajistí volební preference  a pohodlný život  , pocit důležitosti  a nepostradatelnosti .

Hledající í vidí tuto  pokrytectví a tak hledají   co je za tím , hledají smysl a cíl života .

 Hledá  víc než  jen materiální projevy   .

 

 Věřící  nesvobodný

Ano a mnoho lidí již dnes   je ve stadiu   bytosti  jež prokoukla  manipulace a lži

A  pochopila, že  se zde na Zemi odehrává  skrytý souboj sil temna proti Světlu .

Skrytý souboj mezi  satanem a Kristovým Světlem .  / vlastně Kristus znamená Světlo  /

Mnoho lidí již poznalo že svět   funguje na jiných základech než je nám oficielně předkládáno .

Že dějiny i  přítomnost jsou   záměrně zkreslovány jen aby  člověk nepoznal pravdu  .

Věřící nesvobodný  člověk jež uznal existenci Boha toho pravého jež je láskou a Světlem.  Věří v něj . Ale stále se nevymanil na fyzické úrovni  ze systému  ovládání . Poznámka :/ Láska nepodporuje zlo  /

 

 

Vědoucí   nesvobodný 

Někteří lidé jsou již vědoucí , jejich víra  , přešla ve vědění  je to vyšší stupeň poznání .  Je založena i  na vlastních zkušenostech   ne jen  na víře ale poznání a zkušenostech   s Bohem    /  nejvyšší láskou  a Světlem/

 

Vědoucí  svobodný

A pouze mistři   stanuli ve stupni

Svobodný vědoucí – světelná bytost   ,

Kde i   pobyt na Zemi není pro ně  omezením,  jsou svobodní  stali se mistry.

 

V kostele 

 

 Můj tatínek říkal že  úroveň   města   nebo vesnice se pozná   podle  kostela  a hospody  na  náměstí  či návsi .

 

Řídím se podle toho a  když jsem někde   v jiném městě zajdu do kostela  a někdy i do hospůdky .

 

 A tak vstoupila jsem do kostela , stál na návrší   , šlo se  dost do kopce  ,

na kopci   který vypadal jako  homole cukru byl na konci dolíček  a v tom stál   kostel .

 

Nejprve se sešlo několik  schodů do dolíčku  a potom opět po   několika  chodech  schodů    vzhůru do kostela .

Vešla jsem  . V kostele  niko nebyl tedy z lidí . ¨

 

V loubí  okna  seděl anděl , tedy   žena anděl ,  vypadalo  to jako plátno od Mánese , nebo  od Mikoláše Alše – lunety-.

Anděl seděl   a byl zády opřen  o ostění okna kostela , nohy mel pokrčené , bílá říza padla  přes  parapet okna   dolů  a rovněž i její nebo jeho  krásné a  dlouhé vlasy..

 Byly  zlaté vlnité   husté a  dlouhé  .

Anděl sděl a   díval se ven z okna  , zdálo se   že sleduje krajinu  - tedy české  středohoří .

Povídám  ahoj anděly     s údivem v hlase  . Dívala jsem se na to krásu .

Neodpověděl    dál se díval  do krajiny  ale věděla  jsem ,že o mne ví a že mne také  zdraví .

Ale z nějakého důvodu se na mne nepodíval .

Povídám  -  Anděly  kdy už přijde Ježíš  ?  s naléhavosti v hlase.

 

Mírně potočil hlavu, ale do tváře jsem mu neviděla  a povídá poměrně důrazně ,proč se ptáš když víš,  že na tuhle otázku Ti nemohu odpovědět .

 

/Ještě   zopakuji pro pochopení   - Proč se ptáš když víš, že na tuhle otázku Ti nemohu odpovědět . /

 

Chvíli jsem stála  mlčky  a jen tupě koukala  před sebe  ,bylo mi to  

 

Anděl povídá máš nějakých jiných otázek .

 

Nemám anděly.

 

 Řekla  jsem jako v transu a ještě chvíli  postála , potom jsem  se otočila a bez slov poděkování i pozdravu jsem odešla .

... kdy už přijde  Ježíš ???....

 Vyšourala jsem se ven  a připadla jsem si jako malá hola co  přišla za maminkou nadšeně do kuchyně  pro něco a maminka řekla NE,   tohle nedostaneš .

 Byl to  zvláštní  pocit .

 

 

 Stále jsem  nad tím přemýšlela co mi ten ANDĚL   ŘEKL A PROČ SE NA MNE  ANI NEPODÍVAL ?

Až po několika dnech jsem  z toho co řekl začala mít radost .

Vždyť on   potvrdil l to co je zapsáno v Bibli .

Nikdo neví ani já / říká Ježíš / ani andělé v nebi , jedině  Otec.

.

Takže jo přijde  jen  se neví kdy .  To nevadí hlavě že někdy . !!!

A tak   jsem  si uvědomila že to byl vlastně velice pozitivní vzkaz . A také jsem pochopila proč se na mne anděl ani nepodíval . …

Promiň  anděly  a děkuji – dodatečně.

 

 

Asi  po roce jsem jela stejnou trasou   vyjela  jsem na    kopeček a přede mnou se objevilo  již známé město , naproti  jsem zahlédla siluetu toho kostela  . V duchu si povídám . Jestli pak  tam ještě stále  je ten krásný anděl ?  A  tu jsem  uviděla jak z okna vyšel parsek   Světla   přímo   ke mně , udělalo se mi  krásně a takové horko  že jsem na chvíli stáhla okénko .

Tak jo je tam  řekla jsem si v duchu DÍÍÍÍKY  ANDĚLI

 


Modlitba -

 

Modlitba zní :

Pane Ježíši Kriste já Tě prosím a žádám přijď co nejdřív , Tedy jak jen to bude možné, silou , mocí  a láskou ,houfem svých andělů a ukonči tento NEGATIVNÍ stav. Vysvoboď nás od následků zla ,utrpení  , nemoci a smrti .

 

Za tuto Boží pomoc  velice DĚKUJI

 

Rodiče a děti

Když  se člověk narodí,  tak většinou tedy aspoň u nás v zemi to tak je.

Jej  milují rodiče , prarodiče , někdy i pra pra  rodiče  , tety , strýčkové . Když je  děťátko malinké tak  je vlastně zabaleno do lásky  všech těchto pozemských bytostí co jsem jmenovala .

Když děťatko povyroste , odchází    jeho praprarodiče.

Stále má kolem sebe  mnoho milujících a jak  víme láska dělá zázraky a  tak je děťátko chráněno    láskou všech těchto pozemských bytostí .–

 

Posléze tak  asi po střední škole  někdy i po vysoké odchází  prarodiče .A  člověk vstupuje do života naplno . Zbývá Láska rodičů  , tet strýců . V tomto období je však   již znát že ubylo lásky   . prarodiče obvykle velmi milují svá vnoučátka .

 

Z dětí se stávají dospělí a  již  i oni začínají předávat svou lásku někomu dalšímu .  Jen ji již nesbírají toliko  jako smetanu .

Většinou dojde k založení nové rodiny  a potom děti se stávají sami rodiči a za nimi  jsou  ještě nějakou dobu jejich rodiče , tedy nyní  prarodiče  jejich dětí .

Obecně lze  říci že čím je Vám více  je méně   bytostí    za Vámi kteří  Vás milují  a přibývá těch  o které pečujete a  milujete Vy .

Ono se to v dobře fungujících   rodinách aspoň částečně vyrovnává,  ale přeci jen rodiče více dávají než dostávají . ¨

 

A tak   ne jen věkem  ale i touto cestou ubývá ve Vašem životě  lásky a Světla .  

Až  i vy  zůstanete  Ti poslední / nebo první /  kteří zajišťují rodinu .

 Jste  takovou tou jistotou  vzadu aspoň v naší rodině to tak bylo po několik  generací a  doufám bude : Nemusí  se to třeba ani  využít, ale jen pocit ,že máte kam jít  a ke komu jít je velice posilující . .

A když jste to Vy   co   máte tyto  věci zajistit zjišťujete, že je třeba k tomu   dostatek sil a moudrosti.

A opět se vrátím  k otázce jak   nezůstat sám   když jste   ten poslední / nebo první podle toho z které strany se na to podíváme / ? 

Je třeba  oslovit  Světlo , Ježíše , Anděle Světla .  A oni pomohou  a pomáhají . Pomohou  podle  Vaší víry vyrovnávat  úbytek  lásky  . Děkuji  za to . 

 

 

Jak zabránit  přístupu negativních bytostí .

 

Toto  vyžaduje již jisté rozlišovací schopnosti  a  cítění . Ale když zjistíte že evidentně   je ve Vaší blízkosti někdo ,kdo se pokouší Vás obrat o  energii . Tak  je v každém případě dobré NEBÁT SE  a dále  můžete použít tuto  afirmaci .

 

VÍM O VÁS , NESOUHLASÍM S VAŠÍM JEDNÁNÍM,NEDÁM VÁM  ANI KAPKU , OKAMŽITĚ ODPOJIT , TEĎ HNED !

NEBOJÍM SE  A NEDÁM SE !

 

ŽÁDÁM SÍLY SVĚTLA O ZVÝŠENÍ OCHRANY

A PROSÍM A ŽÁDÁM O LĚČENÍ

MNOHOKRÁT  DĚKUJI

 

Rušení účinků Chemtrails I

Myslím ,že entity zaznamenaly, že některé bytosti umí jejich

Akce rušit nebo aspoň narušovat  a také se proti chemtrails

zvedla vlna odporu na internetu,změnili taktiku a začali

čárkovat v noci.

Většinou létali  po ránu , pro rozvinutí do prostoru hraje i teplota vliv tedy spíš rozdíl teplot.

 

Takže když zjistíte, že už se čáry rozvinují v oblaka  nebo již prší v Vy nevíte přesně zda je oblak zamořen doporučuji

Toto- mám to vyzkoušené.

 

Zabalím se celá do bílého a pak fialového Světla.

Fialové Světlo je husté a je nad bílým Světlem.

 

A řeknu :  Jakákoliv kapka  která tímto projde  tímto  Světlem a mým aurickým obalem bude a je očištěna od veškerých negativních

energií a entit ,po očištění bude a je prozářena bílým Světlem Andělů .

Za tuto Boží pomoc  mnohokrát děkuji.

 

Je také lepší pokud možno nebýt na dešti dlouho.

Toto opatření funguje ale  jak jsem zjistila ne pokaždé  na 100 %  záleží na   vnitřním  momentálním naladění . Není to tak, že já chci teď ven tak se postarejte, ale  je  li třeba  jít ven  a vím ,že před tím chemtralisovali tak to použiji.

 

 

Jak  zrušit  negativní účinky Chemtrails  II

 

CHEMTRAILS

Abychom se  nebály  deště a mlhy.

 

Neznamená to že v době kdy se takto zamořuje ovzduší

Se  budeme bát vyjít ven to NE.

 

Ale když máme podezření že  postřikování. proběhlo učiníme opatření , o kterých jsme si již řekly.

 

A jak poznáme že je veku čisto, většinou hned po prvním nadechnutí,vyjdu  li ven a naberu do plic vzduch, který je svěží , jistě ten pocit zná každý  - dnes je ale krásný vzduch.. tak nemusím provádět žádna opatření.

 

Když je ale pošmourno a já si nejsem jistá z čeho,neboť přírodní mlha je krásná a očistná ,více se na nádech soustředím.

Je li  v ústech  hladko a příjemně  je vše v pořádku.

 

Zůstává li na konci   jazyku a patra  hořká příchuť

Tak je lepší pobyt  v přírodě  nebo na ulicích města zkrátit na  nezbytnou dobu.

 

Tady jsem pochopila co to znamená zbyla po něm po ní

jen hořkost , hořkost je   chuťový projev negativní energie.

Pohár hořkosti a pod...

 

Takže vnímejte mlhu i déšť pozitivně i nadále jen občas  udělejte opatření  při pobytu venku. A chcete li  pomoci

Té nemocné vodičce ,tak k ní promlouvejte a chlácholte ji a posílejte jí Světlo a lásku zaslouží si to .

 

Jak zrušit účinky chemtrails III

 

Já / ::jméno :: /  láskou   Kristova Světla , rozpouštím tímto Světlem jakékoliv negativní účinky tohoto

 chemtrails.Teď hned s okamžitou a  konečnou to  jest s trvalou  platností .

Za tuto Boží pomoc mnohokrát děkuji .

 

JAK ZRUŠIT KLATBU

Je dobré si bez bázně uvědomit co je to klatba  , lidé používají nevědomky toto, aniž by  tušili i jaké následky jejich vyřčení má.

Klatba znamená  proklát  tedy proniknout / proklál mečem

atd. / proniknout  silou tmy  do ochranného obalu, nikoli těla , dané bytosti, bytost většinou toto ani neví ,či nevnímá neboť toto se odehrává na neviditelné úrovni .Je potom snadnějším terčem  temných sil , neboť tyto nečestné  síly mají do této bytosti zajištěn  trvalý vstup. Sice ohraničený ale vstup.

Je pak snadnější bytost  odčerpávat z její energie.

 

Nastala doba kdy je možné se z takovýchto stavů

snadno   uzdravit.

 

Stačí pronést já jsem za Světla / Krista / jsem  trvale spojen se Světlem  a ruším tímto všechny klatby  ke mně  vyslané  ,nebojím se a uzdravuji svůj aurický obal  od všeho co nepochází ze Světla , rozpouštím trny - Světlem a zacelují   ranky / branky / po nich .Uzdravení je trvalé !

 

Jestli  Vy jste  něco takového  vyslali do prostoru proste za odpuštění

Krista  i toho komu    postižení bylo určeno .

 

DEMON STRACE

 

Aneb démon  straší , dnes se to velice používá , ano protestujme když se nám něco nelíbí a  Ti co by měli nás neberou na vědomí , ale pokud možno nedemonstrujme , ať se  nám oni do toho nemíchají . PRO –TEST  bude zjevně lepší .

 

 

D.  Růžičková

 

A na závěr    MODLITBA   PÁNĚ  

Otče náš jenž jsi v nebesích , posvěť se jméno Tvé ,  přijď Království Tvé , buď vůle Tvá jako v nebi tak i na Zemi .

Chléb náš vezdejší dej nám dnes a odpusť nám naše viny, jakož i my odpouštíme našim viníkům  , neuveď nás v pokušení ,ale zbav nás od všeho zlého neboť Tvé je Království i moc  i sláva .  AMEN

 

 

      

KONTAKT   E-mail
Přispění na stránky : 

FIO banka:

26 00 29 86 39/2010

(dar)

Škola léčitele - Tranformace Ducha
Léčení vztahů
Zdraví
Transformace  vědomí do lásky
Galerie obrazů
Doporučujeme
Kontakt